Torrfoder för katter i olika åldrar

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Förpackningstyp
Filter

Torrfoder: 9 artiklar

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
87 kr 103 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling, 800 g

  • För unga katter 2-12 månader
  • Knaprig utsida
  • Mjuk fyllning
53 kr 63 kr (66 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+, 3,80 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
161 kr 190 kr (42 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder med Tonfisk 1+

Whiskas Torrfoder med Tonfisk 1+, 3,80 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
161 kr 190 kr (42 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder med Kyckling 7+

Whiskas Torrfoder med Kyckling 7+, 1 900 g

  • För äldre katter från 7 år
  • Med kyckling
  • Krispig utsida
87 kr 103 kr (46 kr / kg)

Leverans till 22. oktober

Whiskas Torrfoder Kyckling 1+

Whiskas Torrfoder Kyckling 1+, 7 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
275 kr 324 kr (39 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder Duo Surf & Turf

Whiskas Torrfoder Duo Surf & Turf, 1.900 g

  • Helfoder för vuxna katter
  • Med 2 läckra smaker
  • Balanserat recept
87 kr 103 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder Duo Meaty Combos

Whiskas Torrfoder Duo Meaty Combos, 1.900 g

  • Helfoder för vuxna katter
  • Med 2 läckra smaker
  • Optimalt balanserat
87 kr 103 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder med Tonfisk 1+

Whiskas Torrfoder med Tonfisk 1+, 800 g

  • För katter från 1 år
  • Krispig utsida
  • Läcker fyllning
53 kr 63 kr (66 kr / kg)

Leverans till 23. oktober