Snacks och mjölk för katter

Filtrera och sortera

Pris Snacktyp Smak Egenskaper Förpackningstyp
Filter

Snacks och mjölk: 18 artiklar

Whiskas Crunch Snack Kyckling, Kalkon & Anka

Whiskas Crunch Snack Kyckling, Kalkon & Anka

  • Oemotståndligt knaprigt topping
  • Läckra smaker
  • Återförslutningsbar påse
22 kr 26 kr

Leverans till 12. oktober

Whiskas Kattmjölk Flaska 6-Pack

Whiskas Kattmjölk Flaska 6-​Pack, 1.200 ml

  • Från 6 veckor
  • Laktosreducerad
  • Lättsmält
82 kr 97 kr (68 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Krispiga Kuddar Megapack med Kyckling & Ost

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Kyckling & Ost, 180 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
52 kr 62 kr (289 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Dentabites med Kyckling

Whiskas Dentabites med Kyckling, 40 g

  • Motverkar tandsten
  • Vetenskapligt bevisat av VOHC
22 kr 26 kr (550 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Sticks - Rik På Nötkött

Whiskas Sticks -​ Rik På Nötkött, 18 g

  • Mellanmål mellan måltiderna
  • Med omega-3-fettsyror
  • Utan färg- & aromämnen
14 kr 17 kr (778 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Sticks - Rik På Kyckling

Whiskas Sticks -​ Rik På Kyckling, 18 g

  • Mellanmål mellan måltiderna
  • Med omega-3-fettsyror
  • Utan färg- & aromämnen
14 kr 17 kr (778 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Lax

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Lax, 180 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
52 kr 62 kr (289 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Fickor Box Kyckling & Ost

Whiskas Krispiga Fickor Box Kyckling & Ost, 350 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Krämig fyllning
  • Under 2 kcal per bit
87 kr 103 kr (249 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Mjölk-Kattunge Snack Junior Kyckling

Whiskas Mjölk-​Kattunge Snack Junior Kyckling

  • Perfekt för kattungar 2-12 månader
  • Knaprig utsida, mjuk mjölkkärna
  • Smak: Kyckling
22 kr 26 kr

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Kuddar med Kyckling & Ost

Whiskas Krispiga Kuddar med Kyckling & Ost, 60 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
22 kr 26 kr (367 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Kuddar med Kalkon

Whiskas Krispiga Kuddar med Kalkon, 60 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
22 kr 26 kr (367 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Kuddar Anti Hårboll

Whiskas Krispiga Kuddar Anti Hårboll, 50 g

  • Knaprig utsida
  • Mjuk kärna
  • Motverkar hårbollar
22 kr 26 kr (440 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Vitamin E-xtra

Whiskas Vitamin E-​xtra, 50 g

  • Krispig utsida
  • Krämig kärna
  • Med vitamin E & taurin
22 kr 26 kr (440 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Kuddar med Lax

Whiskas Krispiga Kuddar med Lax, 60 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
22 kr 26 kr (367 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Kuddar med Nötkött

Whiskas Krispiga Kuddar med Nötkött, 60 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
22 kr 26 kr (367 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Sticks - Rik På Lax

Whiskas Sticks -​ Rik På Lax, 18 g

  • Mellanmål mellan måltiderna
  • Med omega-3-fettsyror
  • Utan färg- & aromämnen
14 kr 17 kr (778 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Fickor Box Lax

Whiskas Krispiga Fickor Box Lax, 350 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Krispiga utanpå & krämiga inuti
  • Endast 2 kcal per godisbit
87 kr 103 kr (249 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Dentabites Kyckling

Whiskas Dentabites Kyckling, 120 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Krispiga utanpå & krämiga inuti
  • Endast 2 kcal per godisbit
39 kr 46 kr (325 kr / kg)

Leverans till 23. oktober