WOW Natural Chews Hästkött, 250 g

Naturligt single protein-tugg

173 kr

(692 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 250 g

Bara 6 styck kvar på lager

Leverans senast fredag, 09. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För alla raser & storlekar
  • Skonsamt torkad
  • Utan tillsatt socker

Ofta köpt tillsammans med VEGDOG Beevys, 80 g

WOW Natural Chews Hästkött, 250 g 173 kr (692 kr / kg)
VEGDOG Beevys, 80 g 38 kr (475 kr / kg)
Totalpris: 211 kr
Beskrivning

Natural Chews hästkött från WOW torkas skonsamt utan konserveringsmedel och kan ges till hundar av alla raser och storlekar. Det naturliga single-protein-tugget tillverkas dessutom utan tillsatt salt och socker.

Utfodringsrekommendation:
Ge endast under uppsikt.

Artikelnr.: XEV-DLO-WC00250HO
Innehåll: 250 g
EAN: 9120063684069
Tillverkarnr.: WC00250HO
Varumärken: WOW
Foderdeklaration: Kompletteringsfoder
: Fri från genetiskt modifierade organismer, Fri från smakförstärkare, Fri från konserveringsmedel, Fri från tillsatt salt, Fri från tillsatt socker, Fri från spannmål
Allmän information: Färgen kan avvika från originalbilden.
Sammansättning

100 % Pferdefleisch

Ingredienser

Analytiska beståndsdelar

Ingredienser
Råprotein 80,2 %
råfett 8,2 %
Rohasche 3,9 %
Råoljor och fetter 0 %
råfiber 0,7 %
fukthalt 8,6 %
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: PetCo GmbH, Hasnerstraße 123, 1160, Wien, Österrike, office@petco.group

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för WOW Natural Chews Hästkött

1 kundrecension i alla språk

5,0 av 5 stjärnor
5 stjärnor
1 (100%)
4 stjärnor
0 (0%)
3 stjärnor
0 (0%)
2 stjärnor
0 (0%)
1 Stjärnor
0 (0%)

1 recension

Vi har inga recensioner på svenska ännu, men vi har 1 recensioner tillgängliga på ett annat språk.