WOW Natural Chews Kaninöron, 120 g

Tuggprodukt för din fyrbenta vän

103 kr

(858 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 120 g

Bara 2 styck kvar på lager

Leverans senast måndag, 12. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För små till medelstora hundar
  • För valpar & unghundar
  • Utan tillsatt socker

Ofta köpt tillsammans med Dokas Kaninrygg för Hundar, 120 g

WOW Natural Chews Kaninöron, 120 g 103 kr (858 kr / kg)
Dokas Kaninrygg för Hundar, 120 g 49 kr (408 kr / kg)
Totalpris: 152 kr
Beskrivning

WOW Natural Chews kaninöron med päls är ett tugg som passar små till medelstora hundar, valpar och unghundar. De tillverkas utan konstgjorda konserveringsmedel samt utan tillsatt socker och salt.

Utfodringsrekommendation:
Ge endast under uppsikt.

Artikelnr.: XEV-DLO-WC00120RA
Innehåll: 120 g
EAN: 9120063684021
Tillverkarnr.: WC00120RA
Varumärken: WOW
Foderdeklaration: Kompletteringsfoder
: Fri från genetiskt modifierade organismer, Fri från smakförstärkare, Fri från konserveringsmedel, Fri från tillsatt salt, Fri från tillsatt socker, Fri från spannmål
Allmän information: Färgen kan avvika från originalbilden.
Sammansättning

100 % Kaninchenohren mit Fell

Ingredienser

Analytiska beståndsdelar

Ingredienser
Råprotein 62,9 %
råfett 21,7 %
Rohasche 1,1 %
Råoljor och fetter 0 %
råfiber 2,4 %
fukthalt 8,9 %
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: PetCo GmbH, Hasnerstraße 123, 1160, Wien, Österrike, office@petco.group

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för WOW Natural Chews Kaninöron

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder