WOW - premiumkvalitet av kärlek till ditt djur

WOW

Hos WOW hittar du högkvalitativt djurfoder och varierade belöningar för din fyrbenta vän. Kärleken till djur står i centrum, därför använder WOW uteslutande naturliga ingredienser.

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde
Filter

WOW: 1 - 30 av 34 artiklar

WOW Adult med Lamm, Pumpa + Nässla

WOW Adult med Lamm, Pumpa + Nässla, 800 g

  • För alla raser
  • Utan tillsatt socker
  • Utan smakförstärkare
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

WOW Adult med Kalkon, Zucchini + Maskros

WOW Adult med Kalkon, Zucchini + Maskros, 800 g

  • För vuxna hundar
  • Passar alla raser
  • 71% köttinnehåll
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult med Vilt, Sjöalg + Sötpotatis

WOW Adult med Vilt, Sjöalg + Sötpotatis, 800 g

  • För vuxna hundar
  • För alla hundraser
  • Utan genteknik
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult med Nötkött, Morot + Zucchini

WOW Adult med Nötkött, Morot + Zucchini, 800 g

  • För alla raser
  • Fri från spannmål
  • 71% köttinnehåll
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult Nötkött Minis Torrfoder

WOW Adult Nötkött Minis Torrfoder, 1 kg

  • Single protein & rapsolja & äpple
  • För vuxna hundar av små raser
  • Utan spannmål & artificiella tillsatser
92 kr (92 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

WOW Senior med Anka, Sjöalg + Sötpotatis

WOW Senior med Anka, Sjöalg + Sötpotatis, 800 g

  • För äldre hundar
  • För alla raser
  • 71% köttinnehåll
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult med Lax, Maskros + Nässla

WOW Adult med Lax, Maskros + Nässla, 800 g

  • För alla hundraser
  • Förfinad med grönsaker
  • Utan smakförstärkare
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Natural Chews Hästkött

WOW Natural Chews Hästkött, 250 g

  • För alla raser & storlekar
  • Skonsamt torkad
  • Utan tillsatt socker
173 kr (692 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adult Lamm Minis Torrfoder, Fin Zucchini & Morot - för Vuxna Hundar av Små Raser

WOW Adult Lamm Minis Torrfoder, Fin Zucchini & Morot -​ för Vuxna Hundar av Små Raser, 1 kg

  • Rik på lamm & sötpotatis
  • Små kroketter med 8 mm storlek
  • Recept utan spannmål & soja
92 kr (92 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

WOW Adult Multipack 6-pack

WOW Adult Multipack 6-​pack, 2.400 g

  • För alla hundraser
  • Olika sorter
  • Utan smakförstärkare
184 kr (77 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

WOW Junior med Kyckling, Morot + Nässla

WOW Junior med Kyckling, Morot + Nässla, 150 g

  • För unga hundar & valpar
  • 71% köttinnehåll
  • Utan tillsatt socker
17 kr (113 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Junior med Nötkött, Pumpa + Nässla

WOW Junior med Nötkött, Pumpa + Nässla, 800 g

  • För valpar & unga hundar
  • 71% köttinnehåll
  • Utan spannmål
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Natural Dentals med Fjäderfä & Granatäpple Small & Midi

WOW Natural Dentals med Fjäderfä & Granatäpple Small & Midi, 195 g

  • Stödjer munhygienen
  • Lång tuggtid
  • Inget tillsatt socker
46 kr (236 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Kyckling Pur

WOW Kyckling Pur, 400 g

  • Single protein-foder
  • För vuxna hundar
  • För alla raser
34 kr (85 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Kalkon Pur

WOW Kalkon Pur, 400 g

  • Single protein-foder
  • För vuxna hundar
  • 71% köttinnehåll
34 kr (85 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult Fisk Minis Torrfoder

WOW Adult Fisk Minis Torrfoder, 1 kg

  • Rik på lax & öring
  • Små kroketter med 8 mm storlek
  • Recept utan spannmål & soja
92 kr (92 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

WOW Adult Lamm Torrfoder

WOW Adult Lamm Torrfoder, 6 kg

  • Mycket lamm & fin sötpotatis
  • Recept med zucchini & laxolja
  • Utan spannmål, soja & tillsatt socker
463 kr (77 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

WOW Pur 100% Grönsaker & Frukt

WOW Pur 100% Grönsaker & Frukt, 400 g

  • Kompletteringsfoder
  • För hundar i alla åldrar
  • För alla raser
28 kr (70 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult Kyckling Minis Torrfoder

WOW Adult Kyckling Minis Torrfoder, 1 kg

  • Kyckling, sötpotatis & spenat
  • Extra små kroketter (8 mm)
  • Utan spannmål & artificiella tillsatser
92 kr (92 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

WOW Natural Chews Kaninöron

WOW Natural Chews Kaninöron, 120 g

  • För små till medelstora hundar
  • För valpar & unghundar
  • Utan tillsatt socker
103 kr (858 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult Nötkött Torrfoder

WOW Adult Nötkött Torrfoder, 6 kg

  • 32 % nötköttsprotein
  • Med sötpotatis, äpple & rödbeta
  • Spannmålsfri receptur från Österrike
463 kr (77 kr / kg)

Leverans till 12. november

WOW Adult Lax Torrfoder

WOW Adult Lax Torrfoder, 6 kg

  • 32 % fiskandel från lax & öring
  • Med sötpotatis, spenat & linfrö
  • Rik på omega 3 & omega 6 fettsyror
463 kr (77 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

WOW Natural Chews Nöthud

WOW Natural Chews Nöthud, 350 g

  • För större hundar
  • Utan fläskkött
  • Utan genteknik
150 kr (429 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Junior Fågel Torrfoder

WOW Junior Fågel Torrfoder, 6 kg

  • 33 % fågel- & kalkonprotein
  • För valpar från 2 till 12 månader
  • Utan spannmål & artificiella tillsatser
463 kr (77 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

WOW Natural Chews Kycklingfilé

WOW Natural Chews Kycklingfilé, 250 g

  • För alla raser
  • Fri från spannmål
  • Utan konserveringsmedel
150 kr (600 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult Kyckling Torrfoder

WOW Adult Kyckling Torrfoder, 6 kg

  • Högkvalitativt fågelprotein & potatis
  • Med spenat, tranbär & laxolja
  • Utan spannmål, socker & tillsatser
463 kr (77 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

WOW Bio Leverpastej

WOW Bio Leverpastej, 80 g

  • För alla raser
  • Utan tillsatt socker
  • Utan spannmål
69 kr (863 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

WOW Natural Dentals Maxi

WOW Natural Dentals Maxi, 230 g

  • Spannmålsfri receptur & utan socker
  • Med fågel, granatäpple & mynta
  • Lång tuggtid
57 kr (248 kr / kg)

Leverans till 13. november

WOW Senior Anka Minis Torrfoder

WOW Senior Anka Minis Torrfoder, 1 kg

  • 32 % torkad anka & laxolja
  • Mini-kroketter på 8 mm
  • Utan spannmål & artificiella tillsatser
92 kr (92 kr / kg)

Leverans till 22. oktober

WOW Senior Anka Torrfoder

WOW Senior Anka Torrfoder, 12 kg

  • 32 % ankprotein & grönläppad mussla
  • Med sötpotatis, mynta & rödbeta
  • Spannmålsfri & från Österrike
812 kr (68 kr / kg)

Leverans till 12. november