Det nya möra torrfodret för din katt

Det nya möra torrfodret för din katt

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Torrfoder: 5 artiklar

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Nötkött Ren

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Nötkött Ren, 1,40 kg

  • Helfoder för katter
  • Mustig smakupplevelse
  • Utan spannmål
196 kr (140 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Fjäderfä Ren

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Fjäderfä Ren, 300 g

  • Högkvalitativt helfoder för katter
  • Med mört fjäderfäkött
  • Utan spannmål
46 kr (153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Kanin Ren

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Kanin Ren, 300 g

  • Lättsmält monoprotein
  • Hög köttandel
  • Utan spannmål
69 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Kyckling & Anka

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Kyckling & Anka, 300 g

  • Högkvalitativt helfoder
  • Hög köttandel
  • Utan spannmål
57 kr (190 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Kyckling & Öring

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Kyckling & Öring, 300 g

  • Balanserad receptur
  • Med gurkörtolja
  • Utan spannmål
57 kr (190 kr / kg)

Leverans till 12. oktober