Kattfoder från Betty's Landhausküche

Kattfoder från Betty's Landhausküche

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde
Filter

Kattfoder: 1 - 30 av 57 artiklar

Kattgodis Knuspertraum Anka med Kattmynta

Betty's landhausküche Kattgodis Knuspertraum Anka med Kattmynta, 50 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Krispigt på utsidan och krämigt på insidan
  • Utan tillsatt socker
19 kr (380 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kattgodis Knuspertraum Kyckling med Ost

Betty's landhausküche Kattgodis Knuspertraum Kyckling med Ost, 50 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Krispigt på utsidan och krämigt på insidan
  • Utan tillsatt socker
19 kr (380 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling Ren med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling Ren med Gurkörtolja, 100 g

  • Saftigt kycklingkött
  • Skonsamt tillagat
  • Berikat med taurin
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fjäderfä Ren

Betty's landhausküche Fjäderfä Ren, 200 g

  • Passar även djur med känslig mage
  • Med 71 % köttinnehåll
  • Råvaror av bästa kvalitet
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Anka

Betty's landhausküche Anka, 200 g

  • Passar även känsliga katter
  • Med högkvalitativt kött
  • Smakrik delikatess
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Kyckling & Fasan med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Fasan med Gurkörtolja, 100 g

  • Passar katter med känslig mage
  • Med lättsmälta köttsorter
  • Högkvalitativ animalisk proteinkälla
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Känguru med Potatis & Fjäderfä

Betty's landhausküche Känguru med Potatis & Fjäderfä, 200 g

  • Läckert våtfoder
  • Med 65 % köttinnehåll
  • Passar även känsliga djur
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kyckling & Fasan med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Kyckling & Fasan med Gurkörtolja, 200 g

  • Passar även kräsna finsmakare
  • Hög köttandel
  • Viktig proteinkälla
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Känguru med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Känguru med Gurkörtolja, 100 g

  • Passar även känsliga finsmakare
  • Med högkvalitativt kött
  • Hög biotillgänglighet
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Nötkött & Hjärta med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Nötkött & Hjärta med Gurkörtolja, 100 g

  • Skonsamt tillagat kött
  • Hög biotillgänglighet
  • Med högkvalitativ gurkörtolja
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Kalv med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Kalv med Gurkörtolja, 100 g

  • Passar alla kattraser
  • Även för känsliga finsmakare
  • Skonsamt tillagat kött
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kyckling & Kalv med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Kyckling & Kalv med Gurkörtolja, 200 g

  • Passar även känsliga finsmakare
  • Noggrant utvalda ingredienser
  • Särskilt hög kvalitet
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kyckling & Lax

Betty's landhausküche Kyckling & Lax, 200 g

  • Passar även katter med känslig mage
  • Rik på omega-3-fettsyror
  • Balanserat helfoder
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Nötkött & Hjärta

Betty's landhausküche Nötkött & Hjärta, 200 g

  • För normalt aktiva katter
  • Med 69 % köttinnehåll
  • Högkvalitativa råvaror
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Nötkött Ren med Linolja

Betty's landhausküche Nötkött Ren med Linolja, 200 g

  • Kraftig smak
  • Hög köttandel
  • Passar aktiva katter
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Selektion Nr. 4 Provbox 12 x 100 g

Betty's landhausküche Selektion Nr. 4 Provbox 12 x 100 g, 1.200 g

  • Högkvalitativt helfoder för katter
  • Med mycket kött & fisk
  • Utan tillsatt socker
231 kr (193 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Betty's landhausküche Selektion Nr.1 Provbox 12 x 100g

Betty's landhausküche Selektion Nr.1 Provbox 12 x 100g, 1.200 g

  • Med 4 smaker
  • Färskt kött
  • Med gurkörtolja
255 kr (213 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Nötkött Ren

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Nötkött Ren, 1,40 kg

  • Helfoder för katter
  • Mustig smakupplevelse
  • Utan spannmål
196 kr (140 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Fjäderfä Ren med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Fjäderfä Ren med Gurkörtolja, 100 g

  • Med ingredienser av högsta kvalitet
  • Rik på värdefulla proteiner
  • Hög biotillgänglighet
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kattfoder med Kalkon & Gurkörtolja

Betty's landhausküche Kattfoder med Kalkon & Gurkörtolja, 200 g

  • Exklusivt våtfoder
  • Med högkvalitativt kött
  • Rik på omega-6-fettsyror
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kitten Kyckling & Nötkött

Betty's landhausküche Kitten Kyckling & Nötkött, 200 g

  • För kattungar 2-12 månader
  • Med extra mycket kött
  • Hög biotillgänglighet
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Selektion Nr.2 Provbox 8 x 200g

Betty's landhausküche Selektion Nr.2 Provbox 8 x 200g, 1.600 g

  • Med 4 smaker
  • Färskt kött
  • Skonsamt tillagad
231 kr (144 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Fjäderfä Ren

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Fjäderfä Ren, 300 g

  • Högkvalitativt helfoder för katter
  • Med mört fjäderfäkött
  • Utan spannmål
46 kr (153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Selektion Nr.3 Provbox 6 x 400g

Betty's landhausküche Selektion Nr.3 Provbox 6 x 400g, 2.400 g

  • Med 3 smaker
  • Färskt kött
  • Skonsamt tillagad
255 kr (106 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Fryspåse Kyckling & Öring med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Öring med Gurkörtolja, 100 g

  • Högsta kvalitet
  • För alla kattraser
  • Med taurin
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Katt Färskfoderpåse Häst Rent med Gurkörtsolja

Betty's landhausküche Katt Färskfoderpåse Häst Rent med Gurkörtsolja, 12 x 100 g

  • Helfoder för vuxna katter
  • Med gurkörtsolja och taurin
  • Utan spannmål
263 kr (219 kr / kg)

Leverans till 05. november

Senior Nötkött med Kalkon, Morot & Laxolja

Betty's landhausküche Senior Nötkött med Kalkon, Morot & Laxolja, 200 g

  • För katter från 8 år
  • Utan smakförstärkare
  • Med taurin & L-karnitin
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Katt Häst Rent med Gurkörtsolja

Betty's landhausküche Katt Häst Rent med Gurkörtsolja, 200 g

  • Helfoder för vuxna katter
  • Lättsmält monoprotein
  • Utan spannmål
29 kr (145 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kyckling Ren med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Kyckling Ren med Gurkörtolja, 200 g

  • Skonsamt tillagad
  • Berikat med taurin
  • Passar även katter med känslig kost
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Känguru Ren med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Känguru Ren med Gurkörtolja, 100 g

  • För katter med känslig kost
  • Berikat med taurin
  • Många näringsämnen
28 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober