Betty's Landhausküche

Kompromisslöst högkvalitativ djurmat

Betty's Landhausküche är ett varumärke från det tyska familjeföretaget Boswelia. Vid utvecklingen av produkterna hämtar teamet gärna inspiration från mormors och farmors kökskonst - till stor glädje för alla husdjur som får njuta av Betty's Landhausküche. Högkvalitativa råvaror, genomtänkta recept med extra hög kötthalt och helt utan konstgjorda tillsatser är grunden för att ge pälsklingar en smakrik och balanserad kost.

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Djurslag Smak Egenskaper Livsfas Förpackningstyp
Filter

Betty's Landhausküche: 1 - 30 av 78 artiklar

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling Ren med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling Ren med Gurkörtolja, 100 g

  • Saftigt kycklingkött
  • Skonsamt tillagat
  • Berikat med taurin
20 kr 23 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fjäderfä Ren

Betty's landhausküche Fjäderfä Ren, 200 g

  • Passar även djur med känslig mage
  • Med 71 % köttinnehåll
  • Råvaror av bästa kvalitet
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Kyckling & Fasan med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Fasan med Gurkörtolja, 100 g

  • Passar katter med känslig mage
  • Med lättsmälta köttsorter
  • Högkvalitativ animalisk proteinkälla
20 kr 23 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Kalv med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Kalv med Gurkörtolja, 100 g

  • Passar alla kattraser
  • Även för känsliga finsmakare
  • Skonsamt tillagat kött
20 kr 23 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Anka

Betty's landhausküche Anka, 200 g

  • Passar även känsliga katter
  • Med högkvalitativt kött
  • Smakrik delikatess
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Känguru med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Känguru med Gurkörtolja, 100 g

  • Passar även känsliga finsmakare
  • Med högkvalitativt kött
  • Hög biotillgänglighet
20 kr 23 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Nötkött & Hjärta med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Nötkött & Hjärta med Gurkörtolja, 100 g

  • Skonsamt tillagat kött
  • Hög biotillgänglighet
  • Med högkvalitativ gurkörtolja
20 kr 23 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kyckling & Fasan med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Kyckling & Fasan med Gurkörtolja, 200 g

  • Passar även kräsna finsmakare
  • Hög köttandel
  • Viktig proteinkälla
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Känguru med Potatis & Fjäderfä

Betty's landhausküche Känguru med Potatis & Fjäderfä, 200 g

  • Läckert våtfoder
  • Med 65 % köttinnehåll
  • Passar även känsliga djur
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kyckling & Kalv med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Kyckling & Kalv med Gurkörtolja, 200 g

  • Passar även känsliga finsmakare
  • Noggrant utvalda ingredienser
  • Särskilt hög kvalitet
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Nötkött & Hjärta

Betty's landhausküche Nötkött & Hjärta, 200 g

  • För normalt aktiva katter
  • Med 69 % köttinnehåll
  • Högkvalitativa råvaror
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kyckling & Lax

Betty's landhausküche Kyckling & Lax, 200 g

  • Passar även katter med känslig mage
  • Rik på omega-3-fettsyror
  • Balanserat helfoder
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Nötkött Ren med Linolja

Betty's landhausküche Nötkött Ren med Linolja, 200 g

  • Kraftig smak
  • Hög köttandel
  • Passar aktiva katter
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kattfoder med Kalkon & Gurkörtolja

Betty's landhausküche Kattfoder med Kalkon & Gurkörtolja, 200 g

  • Exklusivt våtfoder
  • Med högkvalitativt kött
  • Rik på omega-6-fettsyror
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Fjäderfä Ren med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Fjäderfä Ren med Gurkörtolja, 100 g

  • Med ingredienser av högsta kvalitet
  • Rik på värdefulla proteiner
  • Hög biotillgänglighet
20 kr 23 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kitten Kyckling & Nötkött

Betty's landhausküche Kitten Kyckling & Nötkött, 200 g

  • För kattungar 2-12 månader
  • Med extra mycket kött
  • Hög biotillgänglighet
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Selektion Nr.2 Provbox 8 x 200g

Betty's landhausküche Selektion Nr.2 Provbox 8 x 200g, 1.600 g

  • Med 4 smaker
  • Färskt kött
  • Skonsamt tillagad
207 kr 231 kr (129 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Kattgodis Knuspertraum Anka med Kattmynta

Betty's landhausküche Kattgodis Knuspertraum Anka med Kattmynta, 50 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Krispigt på utsidan och krämigt på insidan
  • Utan tillsatt socker
19 kr (380 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kattgodis Knuspertraum Kyckling med Ost

Betty's landhausküche Kattgodis Knuspertraum Kyckling med Ost, 50 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Krispigt på utsidan och krämigt på insidan
  • Utan tillsatt socker
19 kr (380 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Selektion Nr.3 Provbox 6 x 400g

Betty's landhausküche Selektion Nr.3 Provbox 6 x 400g, 2.400 g

  • Med 3 smaker
  • Färskt kött
  • Skonsamt tillagad
229 kr 255 kr (95 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Betty's landhausküche Selektion Nr. 4 Provbox 12 x 100 g

Betty's landhausküche Selektion Nr. 4 Provbox 12 x 100 g, 1.200 g

  • Högkvalitativt helfoder för katter
  • Med mycket kött & fisk
  • Utan tillsatt socker
231 kr (193 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Betty's landhausküche Selektion Nr.1 Provbox 12 x 100g

Betty's landhausküche Selektion Nr.1 Provbox 12 x 100g, 1.200 g

  • Med 4 smaker
  • Färskt kött
  • Med gurkörtolja
255 kr (213 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Nötkött Ren

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Nötkött Ren, 1,40 kg

  • Helfoder för katter
  • Mustig smakupplevelse
  • Utan spannmål
196 kr (140 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Betty's landhausküche Ren med Potatis

Betty's landhausküche Ren med Potatis, 200 g

  • Optimal receptur för aktiva hundar
  • Med 69 % köttinnehåll
  • Ger värdefullt kalcium
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Anka med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Anka med Gurkörtolja, 100 g

  • Skonsamt tillagad helfoder
  • Med färskt ank- & fjäderfäkött
  • Innehåller viktiga omega-6-fettsyror
20 kr 23 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kyckling Ren med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Kyckling Ren med Gurkörtolja, 200 g

  • Skonsamt tillagad
  • Berikat med taurin
  • Passar även katter med känslig kost
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Känguru Ren med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Känguru Ren med Gurkörtolja, 100 g

  • För katter med känslig kost
  • Berikat med taurin
  • Många näringsämnen
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Lax med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Lax med Gurkörtolja, 100 g

  • Med kycklingkött, inälvor & fisk
  • Full av värdefulla proteiner
  • För optimal näringsförsörjning
20 kr 23 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kitten Fryspåse Kyckling & Nötkött

Betty's landhausküche Kitten Fryspåse Kyckling & Nötkött, 100 g

  • För kattungar 2-12 månader
  • Extra hög köttandel
  • Optimal näringskombination
20 kr 23 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Nötkött Ren med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Nötkött Ren med Gurkörtolja, 100 g

  • Med saftigt nötkött
  • Skonsamt tillagat
  • Rik på omega-6-fettsyror
20 kr 23 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober