Hundfoder från Betty's Landhausküche

Hundfoder från Betty's Landhausküche

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas
Filter

Hundfoder: 21 artiklar

Betty's landhausküche Ren med Potatis

Betty's landhausküche Ren med Potatis, 200 g

  • Optimal receptur för aktiva hundar
  • Med 69 % köttinnehåll
  • Ger värdefullt kalcium
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Fryspåse Vilt med Amarant, Rödbeta & Äpple

Betty's landhausküche Fryspåse Vilt med Amarant, Rödbeta & Äpple, 125 g

  • För vuxna hundar
  • Fri från färgämnen
  • Fri från spannmål
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Fryspåse Kalkon med Potatis, Morot & Äpple

Betty's landhausküche Fryspåse Kalkon med Potatis, Morot & Äpple, 125 g

  • För vuxna hundar
  • 60 % köttinnehåll
  • Spannmålsfri
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Fryspåse Nötkött med Potatis, Pumpa & Päron

Betty's landhausküche Fryspåse Nötkött med Potatis, Pumpa & Päron, 125 g

  • För vuxna hundar
  • Utan smakämnen
  • Utan spannmål
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Fryspåse Kyckling med Sötpotatis, Morot & Päron

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling med Sötpotatis, Morot & Päron, 125 g

  • För vuxna hundar
  • Utan smakämnen
  • Utan spannmål
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Lamm & Ris

Betty's landhausküche Lamm & Ris, 200 g

  • Passar även känsliga hundraser
  • Med mört lammkött
  • Hög biotillgänglighet
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Anka

Betty's landhausküche Anka, 200 g

  • Lättsmält köttkälla
  • Passar även hundar med känslig mage
  • Naturlig kalciumkälla
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Köttgryta

Betty's landhausküche Köttgryta, 200 g

  • För alla aktiva hundar
  • Med 73 % köttinnehåll
  • Hög biotillgänglighet
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Häst med Potatis & Tistelolja

Betty's landhausküche Häst med Potatis & Tistelolja, 200 g

  • Lättsmält monoprotein
  • Avrundad med värdefull tistelolja
  • Passar även känsliga hundraser
30 kr 34 kr (150 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Känguru med Potatis & Fjäderfä

Betty's landhausküche Känguru med Potatis & Fjäderfä, 200 g

  • Lättsmält helfoder
  • Passar alla hundraser
  • Med högkvalitativt kött
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Vilt & Fjäderfä med Tranbär

Betty's landhausküche Vilt & Fjäderfä med Tranbär, 200 g

  • Passar även känsliga hundraser
  • Särskilt lättsmält receptur
  • Med värdefull tistelolja
30 kr 34 kr (150 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Lamm med Bovete

Betty's landhausküche Fryspåse Lamm med Bovete, 125 g

  • Högkvalitativt helfoder för hundar
  • 60 % köttinnehåll
  • Utan spannmål
19 kr (152 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Kalkon & Ris

Betty's landhausküche Kalkon & Ris, 200 g

  • Läcker receptur med kalkon
  • Köttinnehåll 61 %
  • Skonsamt tillagad i köttbuljong
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Kyckling & Sötpotatis

Betty's landhausküche Kyckling & Sötpotatis, 400 g

  • Högkvalitativt helfoder för hundar
  • 60 % köttinnehåll
  • Lättsmält monoprotein
36 kr 40 kr (90 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Nötkött Ren med Linolja

Betty's landhausküche Nötkött Ren med Linolja, 200 g

  • Optimal för mycket aktiva hundar
  • Med magert nötkött
  • Förfinad med fin linolja
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Nötkött med Potatis

Betty's landhausküche Nötkött med Potatis, 400 g

  • Högkvalitativt helfoder för hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Utan spannmål
36 kr 40 kr (90 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Vilt med Rödbeta, Amarant & Äpple

Betty's landhausküche Vilt med Rödbeta, Amarant & Äpple, 800 g

  • Högkvalitativt helfoder för hundar
  • 60 % köttinnehåll
  • Utan spannmål
63 kr (79 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Anka med Amarant

Betty's landhausküche Anka med Amarant, 400 g

  • Högkvalitativt helfoder för hundar
  • 60 % köttinnehåll
  • Utan spannmål
36 kr 40 kr (90 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Kalkon med Potatis

Betty's landhausküche Kalkon med Potatis, 800 g

  • Högkvalitativt helfoder för hundar
  • 60 % köttinnehåll
  • Lättsmält monoprotein
57 kr (71 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Lamm med Bovete

Betty's landhausküche Lamm med Bovete, 400 g

  • Högkvalitativt helfoder för hundar
  • 60 % köttinnehåll
  • Utan smakförstärkare
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Anka med Amarant

Betty's landhausküche Fryspåse Anka med Amarant, 125 g

  • Högkvalitativt helfoder för hundar
  • 60 % köttinnehåll
  • Utan spannmål
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig