Croci Cat Tonfisk & Skinka, 70 g

Naturligt kompletteringsfoder för katter

17 kr

(243 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 70 g

I lager från 20. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans tisdag, 27. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Läcker komposition
  • Naturliga ingredienser
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel

Ofta köpt tillsammans med Leonardo Fresh Beef, 250 g

Croci Cat Tonfisk & Skinka, 70 g 17 kr (243 kr / kg)
Leonardo Fresh Beef, 250 g 63 kr (252 kr / kg)
Totalpris: 80 kr
Beskrivning

Mmm, naturligt gott och oemotståndligt smakrikt! Noggrant utvalda och varsamt ångkokta kött- och fiskbitar gör detta högkvalitativa kompletteringsfoder till ett självklart val för kräsna katter. Denna delikata komposition imponerar inte bara med sin utsökta smak, utan också med en artanpassad sammansättning baserad på naturliga ingredienser.

  • Premium kompletteringsfoder för vuxna katter
  • Med handbearbetad tonfisk och skinka
  • Utvalda naturliga ingredienser av hög kvalitet
  • Utan färgämnen, konserveringsmedel och aptitstimulerande tillsatser
Artikelnr.: Xol-CRO-A1018768
Innehåll: 70 g
EAN: 8023222127685
Tillverkarnr.: A1018768
Varumärken: Croci
Foderdeklaration: Kompletteringsfoder
: Adult
: Vibrisse
Sammansättning

57 % Thunfisch, 3 % Schinken, Reis

Ingredienser

Analytiska beståndsdelar

Ingredienser
Råprotein 12 %
råfiber 1 %
Råoljor och fetter 0,2 %
Rohasche 2 %
Fuktighet 84 %
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: CROCI SPA, via S. Alessandro 8, 21040, Castronno (VA), Italien, info@croci.net, croci-group.com/de

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Croci Cat Tonfisk & Skinka

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder