Helfoder för exotiska fåglar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Exotiska fåglar: 7 artiklar

Versele laga Prestige Exotfågelfoder

Versele laga Prestige Exotfågelfoder, 1 kg

  • För exotiska fåglar
  • För god kondition
  • Med noggrant utvalda ingredienser
58 kr (58 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Versele laga Premium Exotfågelfoder

Versele laga Premium Exotfågelfoder, 800 g

  • Fröblandning
  • Med vitaminer, mineraler & aminosyror
  • Stödjer matsmältningen
78 kr (98 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Quiko Jordgubbsbiskvi för Fåglar

Quiko Jordgubbsbiskvi för Fåglar, 125 g

  • Proteinrikt kompletteringsfoder
  • Med jordgubbar, äggkex & honung
  • Hög acceptans
34 kr (272 kr / kg)

Leverans till 28. oktober

Duvoplus Mix för Tropiska Fåglar

Duvoplus Mix för Tropiska Fåglar, 20 kg

  • Med frön
  • Näringsrikt & balanserat
556 kr (28 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Lori för Alla Loriarter, Fikon- & Fladdermuspapegojor

Quiko Lori för Alla Loriarter, Fikon-​ & Fladdermuspapegojor, 3.000 g

  • Högkvalitativt helfoder
  • Vattenlösligt
  • Återförslutningsbar
812 kr (271 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Duvoplus Kolvhirs Gul 1 kg

Duvoplus Kolvhirs Gul 1 kg, 1 kg

  • 100 % naturligt
  • Perfekt aktivering
  • Passar även ungfåglar
184 kr (184 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Quiko Hand-Formula för Papegojor & Parakiter

Quiko Hand-​Formula för Papegojor & Parakiter, 625 g

  • Näringsrikt helfoder
  • För snabb avvänjning
  • Återförslutningsbar
289 kr (462 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig