Helfoder för kanariefågel

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak
Filter

Kanariefågel: 5 artiklar

Versele laga Premium Kanariefoder

Versele laga Premium Kanariefoder, 800 g

  • Fröblandning
  • Med vitaminer, mineraler & aminosyror
  • Stödjer matsmältningen
87 kr (109 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Versele laga Prestige Kanariefoder

Versele laga Prestige Kanariefoder, 1 kg

  • För kanariefåglar
  • För god kondition
  • Med noggrant utvalda ingredienser
73 kr (73 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Quiko Jordgubbsbiskvi för Fåglar

Quiko Jordgubbsbiskvi för Fåglar, 125 g

  • Proteinrikt kompletteringsfoder
  • Med jordgubbar, äggkex & honung
  • Hög acceptans
34 kr (272 kr / kg)

Leverans till 28. oktober

Duvoplus Mix för Tropiska Fåglar

Duvoplus Mix för Tropiska Fåglar, 20 kg

  • Med frön
  • Näringsrikt & balanserat
556 kr (28 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Duvoplus Kolvhirs Gul 1 kg

Duvoplus Kolvhirs Gul 1 kg, 1 kg

  • 100 % naturligt
  • Perfekt aktivering
  • Passar även ungfåglar
184 kr (184 kr / kg)

Leverans till 27. oktober