Drycker som komplement

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Dryckessnacks: 30 artiklar

Whiskas Kattmjölk Flaska 6-Pack

Whiskas Kattmjölk Flaska 6-​Pack, 1.200 ml

  • Från 6 veckor
  • Laktosreducerad
  • Lättsmält
82 kr 97 kr (68 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Drink & Care Urinary Chicken

Leonardo Drink & Care Urinary Chicken, 40 g

  • För ökat vätskeintag
  • Med smak av kyckling
7 kr (175 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Milkies Adult "Variety" 20-pack

Animonda Milkies Adult "Variety" 20-​pack, 300 g

  • Flytande
  • Lättsmält
  • Med frukt & grönsaker
93 kr (310 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Milkies Adult Selection-Box 20-pack

Animonda Milkies Adult Selection-​Box 20-​pack, 300 g

  • Flytande
  • Lättsmält
  • Med zink, taurin, malt, vitamin D & E
93 kr (310 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Trinkfein Vitaldrink Kattunge med Kyckling 135ml

Miamor Trinkfein Vitaldrink Kattunge med Kyckling 135ml, 135 ml

  • För kattungar från 2:a månaden
  • Ökar vätskeintaget
  • Med mycket små köttbitar
12 kr (89 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Miamor Trinkfein Vitaldrink 135ml

Miamor Trinkfein Vitaldrink 135ml, Kyckling (135 ml)

  • Stimulerar till ökat vätskeintag
  • Läcker smak
  • Med fina köttbitar
12 kr (89 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Miamor Trinkfein Vitaldrink Grönsaker

Miamor Trinkfein Vitaldrink Grönsaker, 135 g

  • Med fina kött- & grönsaksbitar
  • Stödjer vätskeintaget
  • Utan mjölk
11 kr (81 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Drink Salmon

Leonardo Drink Salmon, 40 g

  • Komplement till helfoder
  • Smak av lax
  • Främjar vätskeintag
10 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Drink Beef

Leonardo Drink Beef, 40 g

  • Komplement till helfoder
  • Smak av nötkött
  • Främjar vätskeintag
10 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Drink Duck

Leonardo Drink Duck, 40 g

  • Komplement till helfoder
  • Smak av anka
  • Främjar vätskeintag
10 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Drink & Care Beauty Chicken

Leonardo Drink & Care Beauty Chicken, 40 g

  • Med saftiga kycklingbitar i buljong
  • Stödjer normal hud & päls
  • Med taurin
7 kr (175 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Drink & Care Mobility Chicken

Leonardo Drink & Care Mobility Chicken, 40 g

  • Med kyckling & torsk i buljong
  • Främjar vätskeintag
  • Med taurin
7 kr (175 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattovit Urinary Dryck

Kattovit Urinary Dryck, 135 ml

  • Stimulerar dricklusten
  • Med fina kycklingbitar
  • Utan mjölk
13 kr (96 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Drink Atlantic Cod

Leonardo Drink Atlantic Cod, 40 g

  • Med kycklingbuljong, kycklingkött & torsk
  • Främjar vätskeintag
  • Med taurin
7 kr (175 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Babycat Milk

Royal canin Babycat Milk, 300 g

  • Hjärnans utveckling med DHA
  • Stödjer kroppens eget försvar
  • Stödjer mikrobiomet
231 kr (770 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Mäusle Drink-Snack Gouda

Lucky lou Mäusle Drink-​Snack Gouda, 20 ml

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Laktosfritt & kalorisnålt
  • Utan spannmål & gluten
11 kr (550 kr / l)

Leverans till 12. oktober

GimCat Kitten Milk

GimCat GimCat Kitten Milk, 200 g

  • Helfoder för kattungar
  • Upp till 8 veckors ålder
  • Även för kompletterande utfodring
150 kr (750 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Mäusle Drink-Snack Cheddar

Lucky lou Mäusle Drink-​Snack Cheddar, 20 ml

  • Premiumhelfoder för katter
  • Laktosfritt & kalorisnålt
  • Utan spannmål & gluten
10 kr 11 kr (500 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Animonda Milkies Adult Variety 4x15g

Animonda Milkies Adult Variety 4x15g, 60 g

  • Flytande
  • Lättsmält
  • Med värdefulla vitaminer & mineraler
26 kr (433 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Dryck 140ml

Animonda Carny Adult Dryck 140ml, Kyckling (140 ml)

  • Kattdryck
  • För vuxna katter
  • Med köttstrimlor
14 kr (100 kr / l)

Leverans till 12. oktober

GimCat Mjölk

GimCat Mjölk, 200 ml

  • Reducerad laktoshalt
  • Rik på kalcium
  • Utan tillsatt socker
28 kr (140 kr / l)

Leverans till 12. oktober

GimCat Pudding

GimCat Pudding, 150 g

  • Reducerad laktoshalt
  • Rik på kalcium
  • Återförslutningsbar
28 kr (187 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Milkies Adult Selection 4x15g

Animonda Milkies Adult Selection 4x15g, 60 g

  • Flytande
  • Lättsmält
  • Med värdefulla vitaminer & mineraler
26 kr (433 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Laxsmoothie för Katter

Dokas Laxsmoothie för Katter, 120 g

  • MSC-certifierad
  • Med vitaminer & mineraler
  • Kalorisnål
28 kr (233 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

GimCat Yoghurt

GimCat Yoghurt, 150 g

  • Reducerad laktoshalt
  • Extra krämig
  • Perfekt som belöning
28 kr (187 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattovit Njure/Renal Dryck

Kattovit Njure/Renal Dryck, Kyckling (135 ml)

  • Stimulerar dricklusten
  • Med fina köttbitar
  • Utan mjölk
13 kr (96 kr / l)

Leverans till 11. november

GimCat Kitten Goat Milk

GimCat GimCat Kitten Goat Milk, 200 g

  • Helfoder från födseln
  • Upp till 8 veckors ålder
  • Även för kompletterande utfodring
173 kr (865 kr / kg)

Leverans till 11. november

GimCat High Protein Pudding

GimCat GimCat High Protein Pudding, 100 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Extra hög proteinhalt
  • Utan tillsatt socker
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 11. november

GimCat Pudding med Ost

GimCat GimCat Pudding med Ost, 100 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Extra portion kalcium
  • Reducerad laktoshalt
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 11. november

Dokas Kycklingsmoothie för Katter

Dokas Kycklingsmoothie för Katter, 120 g

  • Högkvalitativt kycklingbröstfilé
  • Med värdefulla näringsämnen
  • Kalorisnålt
28 kr (233 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig