Snacks och drops för katter

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Snacktyp Smak Förpackningstyp
Filter

Snacks: 1 - 30 av 208 artiklar

Whiskas Crunch Snack Kyckling, Kalkon & Anka

Whiskas Crunch Snack Kyckling, Kalkon & Anka

  • Oemotståndligt knaprigt topping
  • Läckra smaker
  • Återförslutningsbar påse
22 kr 26 kr

Leverans till 12. oktober

Kattgodis Knuspertraum Anka med Kattmynta

Betty's landhausküche Kattgodis Knuspertraum Anka med Kattmynta, 50 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Krispigt på utsidan och krämigt på insidan
  • Utan tillsatt socker
19 kr (380 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kattgodis Knuspertraum Kyckling med Ost

Betty's landhausküche Kattgodis Knuspertraum Kyckling med Ost, 50 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Krispigt på utsidan och krämigt på insidan
  • Utan tillsatt socker
19 kr (380 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix KnabberMix Original

Felix KnabberMix Original, 330 g

  • Med höns, kalkon & lever
  • Utan socker & konstgjorda färgämnen
  • 2 kcal per bit
80 kr (242 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Kattsnack Liquid med Leverkorv

Vitakraft Kattsnack Liquid med Leverkorv, 90 g

  • Fyllig smak
  • Med biotinbaserad vårdformula
  • Få kalorier
23 kr (256 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Kattsnack Cat Stick® +

Vitakraft Kattsnack Cat Stick® +, Fjäderfä & lever (18 g)

  • Högkvalitativt kompletteringsfoder
  • Utan tillsatt socker
  • Innehåll: 3 sticks
9 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattovit Gastro Specialkräm

Kattovit Gastro Specialkräm, 90 g

  • Kompletterande dietfoder
  • Fettsnålt & lättsmält
  • Praktiska portionsförpackningar
28 kr (311 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Krispiga Kuddar Megapack med Kyckling & Ost

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Kyckling & Ost, 180 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
52 kr 62 kr (289 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Frystorkade Kycklinghjärtan för Katter

Dokas Frystorkade Kycklinghjärtan för Katter, 15 g

  • Populärt snack mellan måltiderna
  • Skonsamt frystorkat
  • 100 % ren smak
18 kr (1 200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Miamor Cat Cream Confect Malt & Ost 6x15g

Miamor Cat Cream Confect Malt & Ost 6x15g, 90 g

  • Anti-hårboll
  • Värdefullt maltextrakt
  • Läcker ostsmak
24 kr (267 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Skonsamt Snack Kattunge Kyckling Burk 30g

Miamor Skonsamt Snack Kattunge Kyckling Burk 30g, 30 g

  • För små kattungar
  • Snack för mellan måltiderna
  • Med värdefull laxolja
27 kr (900 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Mega Tub Ost

Dreamies Mega Tub Ost, 350 g

  • Krispigt & krämigt
  • Med värdefulla näringstillskott
  • Exklusiv storpack
103 kr (294 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Sticks - Rik På Nötkött

Whiskas Sticks -​ Rik På Nötkött, 18 g

  • Mellanmål mellan måltiderna
  • Med omega-3-fettsyror
  • Utan färg- & aromämnen
14 kr 17 kr (778 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Sticks - Rik På Kyckling

Whiskas Sticks -​ Rik På Kyckling, 18 g

  • Mellanmål mellan måltiderna
  • Med omega-3-fettsyror
  • Utan färg- & aromämnen
14 kr 17 kr (778 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies MegaPack Kyckling

Dreamies MegaPack Kyckling, 180 g

  • Krispigt & krämigt
  • Näringsrik receptur
  • Smart storpack
57 kr (317 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Lax

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Lax, 180 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
52 kr 62 kr (289 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Feliway Happy Snack 6x15 g

Feliway Happy Snack 6x15 g, 90 g

  • Krämigt snack
  • Med naturliga mjölkproteiner
  • Med kycklingsmak
69 kr (767 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Fickor Box Kyckling & Ost

Whiskas Krispiga Fickor Box Kyckling & Ost, 350 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Krämig fyllning
  • Under 2 kcal per bit
87 kr 103 kr (249 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix Smakrika Nuggets Kyckling & Anka

Felix Smakrika Nuggets Kyckling & Anka, 180 g

  • Rik på protein
  • Utan färgämnen
  • Perfekt som mellanmål
46 kr (256 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Mjölk-Kattunge Snack Junior Kyckling

Whiskas Mjölk-​Kattunge Snack Junior Kyckling

  • Perfekt för kattungar 2-12 månader
  • Knaprig utsida, mjuk mjölkkärna
  • Smak: Kyckling
22 kr 26 kr

Leverans till 12. oktober

Dreamies Kattsnacks med Kattmynta

Dreamies Dreamies Kattsnacks med Kattmynta, 60 g

  • Krispig utsida
  • Krämig insida
  • Med oemotståndlig kattmynta
28 kr (467 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix Crispies Lax & Forell

Felix Crispies Lax & Forell, 180 g

  • Lätt & krispig konsistens
  • Ljuvlig doft
  • Utan konstgjorda färgämnen
46 kr (256 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Kattsnacks Mix med Ost & Nötkött

Dreamies Kattsnacks Mix med Ost & Nötkött, 60 g

  • Krispigt & krämigt snack
  • Näringsrik receptur
  • Mix med 2 sorter
28 kr (467 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Kattsnacks Mix med Kyckling & Anka

Dreamies Kattsnacks Mix med Kyckling & Anka, 60 g

  • För att knapra & slicka
  • Näringsrik receptur
  • Mix med 2 sorter
28 kr (467 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks 40 x 14 g Box

Churu Slicksnacks 40 x 14 g Box, Kycklingvariation (560 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Med olika smaker
  • Extra hög vätskehalt
278 kr (496 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix Knabber Mix Ostälskare

Felix Knabber Mix Ostälskare, 330 g

  • Med cheddar, gouda & edamer
  • Utan socker & konstgjorda färgämnen
  • 2 kcal per bit
80 kr (242 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Pure Bites kycklingfilé

Cat's love Pure Bites kycklingfilé, 40 g

  • Hög kötthalt
  • Frystorkad
  • Spannmålsfri
80 kr (2 000 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGCAT Pure Bites

VEGCAT VEGCAT Pure Bites, 60 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Med fermenteringsprotein från mikroorganismer
  • Vegansk
32 kr 34 kr (533 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix Deli Moments 48x10 g

Felix Deli Moments 48x10 g, 480 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Med 3 olika sorter
  • Utan tillsatt socker
184 kr (383 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Pure Bites laxfilé

Cat's love Pure Bites laxfilé, 50 g

  • Fri från aromer & lockmedel
  • Skonsamt frystorkat
  • 100% singelprotein
80 kr (1 600 kr / kg)

Leverans till 12. oktober