Olika pastor för katter

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Förpackningstyp
Filter

Kattpastor: 1 - 30 av 73 artiklar

Kattovit Specialkräm

Kattovit Specialkräm, Njure/Renal (90 g)

  • Proteinreducerat
  • Utan socker, färgämnen & konserveringsmedel
  • Praktiska portionsförpackningar
25 kr (278 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Kattsnack Liquid med Leverkorv

Vitakraft Kattsnack Liquid med Leverkorv, 90 g

  • Fyllig smak
  • Med biotinbaserad vårdformula
  • Få kalorier
23 kr (256 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattovit Gastro Specialkräm

Kattovit Gastro Specialkräm, 90 g

  • Kompletterande dietfoder
  • Fettsnålt & lättsmält
  • Praktiska portionsförpackningar
28 kr (311 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattovit Specialkräm

Kattovit Specialkräm, Urinary (90 g)

  • Reducerat magnesiuminnehåll
  • Utan socker, färgämnen & konserveringsmedel
  • Praktiska portionsförpackningar
25 kr (278 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Miamor Cat Cream Confect Malt & Ost 6x15g

Miamor Cat Cream Confect Malt & Ost 6x15g, 90 g

  • Anti-hårboll
  • Värdefullt maltextrakt
  • Läcker ostsmak
24 kr (267 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Feliway Happy Snack 6x15 g

Feliway Happy Snack 6x15 g, 90 g

  • Krämigt snack
  • Med naturliga mjölkproteiner
  • Med kycklingsmak
69 kr (767 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

GimCat Multi-Vitamin Paste Extra

GimCat Multi-​Vitamin Paste Extra, 200 g

  • Från 7 månaders ålder
  • Med värdefulla näringsämnen
  • Socker- & laktosfri
144 kr (720 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Kattsnack Liquid

Vitakraft Kattsnack Liquid, Lax & omega 3 (90 g)

  • Med utvalda ingredienser
  • Utan konstgjorda aromer
  • Kalorisnål
26 kr (289 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks 40 x 14 g Box

Churu Slicksnacks 40 x 14 g Box, Kycklingvariation (560 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Med olika smaker
  • Extra hög vätskehalt
278 kr (496 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

GimCat Malt-Soft Paste Extra

GimCat Malt-​Soft Paste Extra, 200 g

  • För katter från 7 månaders ålder
  • Med Anti-Hairball-komplex
  • Med rent naturligt malt
144 kr (720 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix Deli Moments 48x10 g

Felix Deli Moments 48x10 g, 480 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Med 3 olika sorter
  • Utan tillsatt socker
184 kr (383 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix Deli Moments Lax 4x10g

Felix Deli Moments Lax 4x10g, 40 g

  • Utan färgämnen
  • Utan tillsatt socker
  • Krämig konsistens
23 kr (575 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catit Creamy Kyckling

Catit Creamy Kyckling, 50-​pack (550 g)

  • Krämigt och smakrikt
  • Perfekt som godis och topping
  • Utan spannmål och artificiella tillsatser
196 kr (356 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Kitten 20 x 14 g

Churu Kitten 20 x 14 g, 280 g

  • Kompletteringsfoder för kattungar
  • Extra hög vätskehalt
  • 2 smaker
161 kr (575 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catit Creamy Tonfisk

Catit Creamy Tonfisk, 15-​pack (184 g)

  • Krämigt och smakrikt
  • Perfekt som godis och topping
  • Utan spannmål och artificiella tillsatser
69 kr (375 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catit Creamy Lax & Räkor

Catit Creamy Lax & Räkor, 15-​pack (184 g)

  • Krämigt och smakrikt
  • Perfekt som godis och topping
  • Utan spannmål och artificiella tillsatser
69 kr (375 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

GimCat Relax Paste

GimCat Relax Paste, 50 g

  • För katter från 1 års ålder
  • Med kalifornisk vallmo & johannesört
  • Socker- & laktosfri
80 kr (1 600 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catit Creamy Kyckling & Lamm

Catit Creamy Kyckling & Lamm, 4-​pack (50 g)

  • Krämigt och smakrikt
  • Perfekt som godis och topping
  • Utan spannmål och artificiella tillsatser
23 kr (460 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Miamor Cat Cream Snack Lax 6x15g

Miamor Cat Cream Snack Lax 6x15g, 90 g

  • Läcker smak
  • Med värdefull omega 3
  • Perfekt för mellan måltiderna
24 kr (267 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

GimCat Gastro Intestinal Paste

GimCat Gastro Intestinal Paste, 50 g

  • Med fibrer från psylliumskal
  • Utan artificiella aromämnen
  • Utan tillsatt socker
69 kr (1 380 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Miamor Cat Cream Confect Malt 6x15g

Miamor Cat Cream Confect Malt 6x15g, 90 g

  • Anti-hårboll
  • Med maltextrakt
  • Kalorisnål formulering
24 kr (267 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Creamy Kyckling & Taurin 6x15g

Animonda Carny Creamy Kyckling & Taurin 6x15g, 90 g

  • Snacks mellan måltiderna
  • Med kyckling & taurin
  • 6 portionsförpackningar ingår
29 kr (322 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Creamy Lax & Taurin 6x15g

Animonda Carny Creamy Lax & Taurin 6x15g, 90 g

  • Snacks mellan måltiderna
  • Med lax & taurin
  • 6 portionsförpackningar ingår
29 kr (322 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Miamor Cream Nötkött & Grönsaker 5x15g

Miamor Cream Nötkött & Grönsaker 5x15g, 75 g

  • Utan tillsatt socker
  • Med färskt nötkött
  • Kalorisnål formulering
28 kr (373 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix Deli Moments Kyckling 4x10g

Felix Deli Moments Kyckling 4x10g, 40 g

  • Utan färgämnen
  • Utan tillsatt socker
  • Krämig konsistens
23 kr (575 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

GimCat Taurine Paste Extra

GimCat Taurine Paste Extra, 50 g

  • Från 6 veckors ålder
  • Med vitamin B-komplex
  • Med kalcium
69 kr (1 380 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

GimCat Multi-Vitamin Paste

GimCat Multi-​Vitamin Paste, 200 g

  • Från 7 månaders ålder
  • Med värdefulla näringsämnen
  • Socker- & laktosfri
144 kr (720 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks Tonfisk 4 x 14 g

Churu Slicksnacks Tonfisk 4 x 14 g, med ost (56 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Hög vätskehalt
  • Utvalda ingredienser
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks Kyckling 4 x 14 g

Churu Slicksnacks Kyckling 4 x 14 g, med räkor (56 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Hög vätskehalt
  • Artanpassad receptur
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks Lax 4 x 14 g

Churu Slicksnacks Lax 4 x 14 g, Ren (56 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Som snacks och topping
  • Lågt kaloriinnehåll
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober