Torrfoder för unga katter

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Förpackningstyp
Filter

Junior: 11 artiklar

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling, 800 g

  • För unga katter 2-12 månader
  • Knaprig utsida
  • Mjuk fyllning
53 kr 63 kr (66 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix Junior Dubbelt Gott Fågel

Felix Junior Dubbelt Gott Fågel, 800 g

  • Helfoder för kattungar & ungkatter
  • Krispiga kroketter
  • Utan färgämnen
43 kr 46 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Junior med Höns

Purina one Junior med Höns, 750 g

  • Torrefoder för kattungar
  • Hög proteinhalt
  • Med värdefullt DHA
75 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Minkas Junior Care Fjäderfä

Happy Cat Torrfoder Minkas Junior Care Fjäderfä, 1,5 kg (1,50 kg)

  • För unga katter från 13 veckors ålder
  • Små foderbitar
  • Med Yucca schidigera
76 kr 80 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Junior Lantfjäderfä

Happy Cat Torrfoder Junior Lantfjäderfä, 10 kg

  • Från 4 till 12 månaders ålder
  • Med zink & vitamin C
  • Passar även steriliserade kattungar
580 kr (58 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pawsome! Fresh & Dry Junior Kalkon

Pawsome! Fresh & Dry Junior Kalkon, 750 g

  • Med fågel, cikoria & havtorn
  • Krispiga foderbitar
  • Utan spannmål
61 kr 65 kr (81 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Care Urinary Control

Happy Cat Torrfoder Care Urinary Control, 1,3 kg (1,30 kg)

  • Från 1 års ålder
  • Vid problem med urinvägarna
  • Med 69 % animaliskt protein
150 kr (115 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder med Tonfisk 1+

Whiskas Torrfoder med Tonfisk 1+, 800 g

  • För katter från 1 år
  • Krispig utsida
  • Läcker fyllning
53 kr 63 kr (66 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Happy Cat Torrfoder Junior Lantanka

Happy Cat Torrfoder Junior Lantanka, 1,3 kg (1,30 kg)

  • Från 4 till 12 månaders ålder
  • Med zink & vitamin C
  • Passar även steriliserade kattungar
115 kr (88 kr / kg)

Leverans till 19. november

Cat's love Torrmat för katter "Junior Poultry"

Cat's love Torrmat för katter "Junior Poultry", 400 g

  • Med algkalk & safflorolja
  • 71% kötthalt
  • I naturlig gelé
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 13. november

Versele laga Lara Junior Med Kyckling

Versele laga Lara Junior Med Kyckling, 950 g

  • Helfoder för växande katter
  • Stödjer normal tillväxt
  • Utan artificiella färgämnen
57 kr (60 kr / kg)

Leverans till 20. november