Torrfoder för katter

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Innehåll Förpackningstyp
Filter

Torrfoder: 1 - 30 av 187 artiklar

Felix Dubbelt Gott Meat

Felix Felix Dubbelt Gott Meat, 800 g

  • Helfoder för katter
  • Balanserad receptur
  • Utan färgämnen
51 kr 57 kr (64 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
87 kr 103 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Fresh Beef

Leonardo Fresh Beef, 1,5 kg (1,50 kg)

  • Med 85 % färskt kött
  • 15 % holistiska ingredienser
  • Med högkvalitativa proteiner
260 kr 289 kr (173 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Kattovit Urinary Kyckling Torrfoder

Kattovit Urinary Kyckling Torrfoder, 400 g

  • Kan förebygga urinstenar
  • Urinförsurande egenskaper
  • Hög energitäthet
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattovit Gastro Torrfoder

Kattovit Gastro Torrfoder, 400 g

  • Fettsnålt & lättsmält
  • Högt elektrolytinnehåll
  • För daglig utfodring
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattovit Njure/Renal Torrfoder

Kattovit Njure/Renal Torrfoder, 1,25 kg

  • Lättsmält
  • Balanserat förhållande mellan fett & protein
  • Kan stödja normal njurfunktion
103 kr 115 kr (82 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Fussy Exigent

Royal canin Fussy Exigent, 400 g

  • En unik kombination av smaker
  • Krispiga kroketter
  • Främjar en normal funktion i urinvägarna
82 kr 92 kr (205 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Fresh Salmon

Leonardo Fresh Salmon, 1,5 kg (1,50 kg)

  • Med 85 % färskt kött
  • 15 % holistiska ingredienser
  • Med högkvalitativa proteiner
260 kr 289 kr (173 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Royal canin Sensible

Royal canin Sensible, 10 kg

  • Främjar optimal matsmältning
  • Den höga smakligheten främjar foderintaget
  • Passar perfekt för katter med högt energibehov
834 kr 927 kr (83 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Fresh Duck

Leonardo Fresh Duck, 4 kg

  • Med 85 % färskt kött
  • 15 % holistiska ingredienser
  • Med högkvalitativa proteiner
500 kr 556 kr (125 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Felix Dubbelt Gott Adult Kyckling

Felix Dubbelt Gott Adult Kyckling, 800 g

  • Helfoder för katter
  • Krispiga kroketter
  • Utan färgämnen
51 kr 57 kr (64 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Adult Duck

Leonardo Adult Duck, 300 g

  • För vuxna katter
  • Med fjäderfä, chiafrön & krill
  • Tillverkat i Tyskland
51 kr 57 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+, 3,80 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
161 kr 190 kr (42 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling, 800 g

  • För unga katter 2-12 månader
  • Knaprig utsida
  • Mjuk fyllning
53 kr 63 kr (66 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Junior med Höns

Purina one Junior med Höns, 750 g

  • Torrefoder för kattungar
  • Hög proteinhalt
  • Med värdefullt DHA
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Adult med Lax

Purina one Adult med Lax, 750 g

  • Mindre tandsten
  • Optimalt näringsupptag
  • Smidig dosering
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Senior Torrfoder

Leonardo Senior Torrfoder, 300 g

  • Från 10 års ålder
  • Med fjäderfä, krill & chiafrön
  • Reducerad energi
51 kr 57 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Grain Free Sterilcat Nötkött

Purina one Grain Free Sterilcat Nötkött, 1,10 kg

  • Proteinrik kraft utan spannmål
  • Stödjer de naturliga försvarsmekanismerna
  • För vuxna katter
88 kr 98 kr (80 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Adult Salmon Getreidefri

Leonardo Adult Salmon Getreidefri, 1,80 kg

  • För vuxna katter
  • Vid allergier & överkänslighet
  • Med lax, krill, amarant & chiafrön
260 kr 289 kr (144 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Leonardo Adult Fish

Leonardo Adult Fish, 300 g

  • För vuxna katter
  • Med lax, krill & chiafrön
  • Tillverkat i Tyskland
51 kr 57 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Adult Maxi Getreidefri

Leonardo Adult Maxi Getreidefri, 300 g

  • För stora kattraser
  • Vid allergier & överkänslighet
  • Med fjäderfä, amarant, chiafrön & krill
62 kr 69 kr (207 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Senior 7+ rik på kyckling

Perfect Fit Senior 7+ rik på kyckling, 750 g

  • Från 7 års ålder
  • Med taurin
  • Med naturliga omega-3-fettsyror
59 kr 66 kr (79 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Adult Light & Sterilised

Leonardo Adult Light & Sterilised, 1,80 kg

  • Med fjäderfä, krill & chiafrön
  • Högt proteininnehåll
  • Reducerat energiinnehåll
239 kr 266 kr (133 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon, 1,40 kg

  • För foderkänsliga katter
  • Proteinrikt
  • Låg halt kolhydrater
96 kr 107 kr (69 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Lucky lou Food Code Light Fågel & Lamm

Lucky lou Food Code Light Fågel & Lamm, 750 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Balanserat recept
  • Utan spannmål & gluten
82 kr 92 kr (109 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Dental Care

Royal canin Dental Care, 400 g

  • Innehåller ett aktivt näringsämne för tandvård som minskar bildningen av tandbeläggning
  • Särskilt utvecklade foderbitar med en speciell tandborsteffekt
  • Påvisbara resultat
82 kr 92 kr (205 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Sterilised

Royal canin Sterilised, 400 g

  • Bidrar till att bibehålla en hälsosam kroppsvikt
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Den höga proteinhalten hjälper till att bibehålla muskelmassan
72 kr 80 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Adult Complete 32/16

Leonardo Adult Complete 32/16, 300 g

  • För vuxna katter
  • Med fjäderfä, linfrö, öljäst & malt
  • Med låg energihalt
41 kr 46 kr (137 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix Junior Dubbelt Gott Fågel

Felix Junior Dubbelt Gott Fågel, 800 g

  • Helfoder för kattungar & ungkatter
  • Krispiga kroketter
  • Utan färgämnen
43 kr 46 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Adult med Höns

Purina one Adult med Höns, 750 g

  • Minskar tandstensbildning
  • Ingredienser av hög kvalitet
  • Optimal sammansättning av näringsämnen
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 12. oktober