Torrfoder för vuxna katter

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Användningsområde Förpackningstyp
Filter

Adult: 1 - 30 av 139 artiklar

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
87 kr 103 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+, 3,80 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
161 kr 190 kr (42 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Felix Dubbelt Gott Meat

Felix Felix Dubbelt Gott Meat, 4 kg

  • Helfoder för katter
  • Balanserad receptur
  • Utan färgämnen
179 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin British Shorthair Adult

Royal canin British Shorthair Adult, 400 g

  • Perfekt anpassat för en hälsosam muskelmassa
  • Stödjer friska ben och leder
  • Främjar hjärtfunktionen
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Fresh Beef

Leonardo Fresh Beef, 1,5 kg (1,50 kg)

  • Med 85 % färskt kött
  • 15 % holistiska ingredienser
  • Med högkvalitativa proteiner
289 kr (193 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Kattovit Urinary Kyckling Torrfoder

Kattovit Urinary Kyckling Torrfoder, 4 kg

  • Kan förebygga urinstenar
  • Urinförsurande egenskaper
  • Hög energitäthet
313 kr (78 kr / kg)

Leverans till 10. november

Kattovit Njure/Renal Torrfoder

Kattovit Njure/Renal Torrfoder, 4 kg

  • Lättsmält
  • Balanserat förhållande mellan fett & protein
  • Kan stödja normal njurfunktion
313 kr (78 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Kattovit Gastro Torrfoder

Kattovit Gastro Torrfoder, 4 kg

  • Fettsnålt & lättsmält
  • Högt elektrolytinnehåll
  • För daglig utfodring
313 kr (78 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Fresh Duck

Leonardo Fresh Duck, 4 kg

  • Med 85 % färskt kött
  • 15 % holistiska ingredienser
  • Med högkvalitativa proteiner
556 kr (139 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Fussy Exigent

Royal canin Fussy Exigent, 400 g

  • En unik kombination av smaker
  • Krispiga kroketter
  • Främjar en normal funktion i urinvägarna
92 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Sensible

Royal canin Sensible, 400 g

  • Främjar optimal matsmältning
  • Den höga smakligheten främjar foderintaget
  • Passar perfekt för katter med högt energibehov
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Fresh Salmon

Leonardo Fresh Salmon, 1,5 kg (1,50 kg)

  • Med 85 % färskt kött
  • 15 % holistiska ingredienser
  • Med högkvalitativa proteiner
289 kr (193 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Felix Dubbelt Gott Adult Kyckling

Felix Dubbelt Gott Adult Kyckling, 800 g

  • Helfoder för katter
  • Krispiga kroketter
  • Utan färgämnen
57 kr (71 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Adult Duck

Leonardo Adult Duck, 300 g

  • För vuxna katter
  • Med fjäderfä, chiafrön & krill
  • Tillverkat i Tyskland
57 kr (190 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Torrfoder Kyckling 1+

Whiskas Torrfoder Kyckling 1+, 7 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
275 kr 324 kr (39 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder med Tonfisk 1+

Whiskas Torrfoder med Tonfisk 1+, 3,80 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
161 kr 190 kr (42 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Purina one Grain Free Sterilcat Nötkött

Purina one Grain Free Sterilcat Nötkött, 1,10 kg

  • Proteinrik kraft utan spannmål
  • Stödjer de naturliga försvarsmekanismerna
  • För vuxna katter
98 kr (89 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Adult Salmon Getreidefri

Leonardo Adult Salmon Getreidefri, 1,80 kg

  • För vuxna katter
  • Vid allergier & överkänslighet
  • Med lax, krill, amarant & chiafrön
289 kr (161 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Nötkött Ren

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Nötkött Ren, 1,40 kg

  • Helfoder för katter
  • Mustig smakupplevelse
  • Utan spannmål
196 kr (140 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Adult Maxi Getreidefri

Leonardo Adult Maxi Getreidefri, 300 g

  • För stora kattraser
  • Vid allergier & överkänslighet
  • Med fjäderfä, amarant, chiafrön & krill
69 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Adult Fish

Leonardo Adult Fish, 300 g

  • För vuxna katter
  • Med lax, krill & chiafrön
  • Tillverkat i Tyskland
57 kr (190 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Adult Light & Sterilised

Leonardo Adult Light & Sterilised, 7,5 kg (7,50 kg)

  • Med fjäderfä, krill & chiafrön
  • Högt proteininnehåll
  • Reducerat energiinnehåll
591 kr (79 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Purina one Adult med Höns & Fullkorn

Purina one Adult med Höns & Fullkorn, 2,80 kg

  • Torrefoder för vuxna katter
  • Ingredienser av hög kvalitet
  • Högt näringsupptag
208 kr (74 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon, 1,40 kg

  • För foderkänsliga katter
  • Proteinrikt
  • Låg halt kolhydrater
107 kr (76 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Purina one Adult med Lax

Purina one Adult med Lax, 750 g

  • Mindre tandsten
  • Optimalt näringsupptag
  • Smidig dosering
75 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Sterilised

Royal canin Sterilised, 400 g

  • Bidrar till att bibehålla en hälsosam kroppsvikt
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Den höga proteinhalten hjälper till att bibehålla muskelmassan
80 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Dental Care

Royal canin Dental Care, 400 g

  • Innehåller ett aktivt näringsämne för tandvård som minskar bildningen av tandbeläggning
  • Särskilt utvecklade foderbitar med en speciell tandborsteffekt
  • Påvisbara resultat
92 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Food Code Light Fågel & Lamm

Lucky lou Food Code Light Fågel & Lamm, 3 kg

  • Premiumhelfoder för katter
  • Balanserat recept
  • Utan spannmål & gluten
289 kr (96 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Adult Complete 32/16

Leonardo Adult Complete 32/16, 300 g

  • För vuxna katter
  • Med fjäderfä, linfrö, öljäst & malt
  • Med låg energihalt
46 kr (153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Adult med Höns

Purina one Adult med Höns, 750 g

  • Minskar tandstensbildning
  • Ingredienser av hög kvalitet
  • Optimal sammansättning av näringsämnen
75 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober