Kompletteringsfoder och örtblandningar för smådjur

Filtrera och sortera

Pris Smådjur Smak Egenskaper
Filter

Kompletteringsfoder: 27 artiklar

JR Farm Blomsteräng

JR Farm Blomsteräng, 100 g

  • Skonsamt torkad
  • Högt vitamininnehåll
  • Stödjer en naturlig matsmältning
34 kr (340 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Örtspecial

JR Farm Örtspecial, 500 g

  • Artanpassat grovfoder
  • För daglig utfodring
  • För gnagare & dvärgkaniner
64 kr (128 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Sommarfält

JR Farm Sommarfält, 100 g

  • Högkvalitativt grovfoder
  • Med ringbloms- & rosenblad
  • För gnagare & dvärgkaniner
40 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Maskrosrötter

JR Farm Maskrosrötter, 50 g

  • Främjar tandslitage
  • Stödjer matsmältning
  • Ger variation
40 kr (800 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Maskros

JR Farm Maskros, 100 g

  • För daglig utfodring
  • Stödjer naturlig matsmältning
  • För gnagare & dvärgkaniner
40 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm PURE Pumpakärnor

JR Farm PURE Pumpakärnor, 125 g

  • Skonsamt torkad
  • Perfekt som snack
  • För gnagare & dvärgkaniner
46 kr (368 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Morotsblast

JR Farm Morotsblast, 100 g

  • Morotsblast & morotsbitar
  • För gnagare & dvärgkaniner
  • Extra betakaroten
34 kr (340 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Lersten Blomma

JR Farm Lersten Blomma

  • Med värdefulla mineraler
  • Främjar naturligt tandslitage
  • Hållbar sysselsättning
34 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Groblad

JR Farm Groblad, 100 g

  • Groblad & blåklint
  • För gnagare & dvärgkaniner
  • Stödjer en sund matsmältning
34 kr (340 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Chinchillasand Special

JR Farm Chinchillasand Special, 1 kg

  • Tar bort fett & smuts
  • Av lerhaltig sepiolit
  • Även för gerbiler & degus
46 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Örtträdgård

JR Farm Örtträdgård, 100 g

  • Med 9 olika örter
  • Hög råfiberhalt
  • Med vitaminer & spårämnen
34 kr (340 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Brännässla

JR Farm Brännässla, 80 g

  • För gnagare & dvärgkaniner
  • Högt innehåll av vitaminer & mineraler
  • Stödjer en sund matsmältning
34 kr (425 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Bärblad

JR Farm Bärblad, 100 g

  • För alla gnagare & dvärgkaniner
  • Stödjer en sund matsmältning
  • Fruktig & färgglad blandning
40 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Solgrönsaker

JR Farm Solgrönsaker, 80 g

  • Gurka, pumpa & zucchini
  • Skonsamt torkad
  • För gnagare & dvärgkaniner
40 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Himalaya Saltsten

JR Farm Himalaya Saltsten

  • Med mineraler & spårämnen
  • För gnagare & dvärgkaniner
  • Handplockad toppkvalitet
28 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Ängsörter

JR Farm Ängsörter, 150 g

  • Högkvalitativt grovfoder
  • Härlig doft
  • För gnagare & dvärgkaniner
46 kr (307 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Nötspecialiteter

JR Farm Nötspecialiteter, 200 g

  • 4 olika nötsorter
  • Rik på omättade fettsyror
  • Även för stora parakiter & papegojor
51 kr (255 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Ratatouille

JR Farm Ratatouille, 100 g

  • Med mycket värdefulla grönsaker
  • Högkvalitativt snack
  • För gnagare & dvärgkaniner
40 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Tropica-Snack

JR Farm Tropica-​Snack, 200 g

  • Med ananas, papaya & mer
  • Rik på vitaminer & mineraler
  • Skonsamt torkad
43 kr 46 kr (215 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Kornfält

JR Farm Kornfält, 100 g

  • Högkvalitativt grovfoder
  • Stödjer naturlig matsmältning
  • För gnagare & dvärgkaniner
34 kr (340 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Persiljestjälkar

JR Farm Persiljestjälkar, 150 g

  • För gnagare & dvärgkaniner
  • Med vitamin C & kalcium
  • Stödjer naturlig matsmältning
34 kr (227 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Chinchillasand Special

JR Farm Chinchillasand Special, 4 kg

  • Tar bort smuts & fett
  • Utan vassa partiklar
  • Även för degus & gerbiler
127 kr (32 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Gnagare Grönsaker

JR Farm Gnagare Grönsaker, 150 g

  • Morot, majs & persilja
  • Perfekt för marsvin
  • Extra vitamin C
28 kr (187 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Persiljesallad

JR Farm Persiljesallad, 50 g

  • Hela blad på stjälk
  • Smakrik variation
  • För gnagare & dvärgkaniner
34 kr (680 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

JR Farm Solhatt & Lusernklöver

JR Farm Solhatt & Lusernklöver, 100 g

  • Solhatt, lusern & ringblomma
  • Hög råfiberhalt
  • Även för dvärgkaniner
34 kr (340 kr / kg)

Leverans till 11. november

JR Farm Skogens Hemlighet

JR Farm Skogens Hemlighet, 100 g

  • Högkvalitativt grovfoder
  • Blad, rötter & trä
  • Stödjer naturlig matsmältning
40 kr (400 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

JR Farm Fruktsallad

JR Farm Fruktsallad, 200 g

  • Högkvalitativt snack
  • Även för dvärgkaniner
  • Med banan & ananas
34 kr (170 kr / kg)

Leverans till 20. november