Snacks och gnagarartiklar för smådjur

Filtrera och sortera

Pris Smådjur Egenskaper
Filter

Snacks och tuggprodukter: 1 - 30 av 69 artiklar

JR Farm Ärtflingor

JR Farm Ärtflingor, 200 g

  • Fiberrik
  • Högt vitamininnehåll
  • Rik på protein
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Kapokskida (Bomull)

JR Farm Kapokskida (Bomull)

  • Att arbeta fram själv
  • För ett behagligt klimat
  • Perfekt sysselsättning
41 kr 46 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Chinchilla Blomsterträdgård

JR Farm Chinchilla Blomsterträdgård, 50 g

  • Ringblomma, kamomill & mer
  • Energisnål
  • Hög råfiberhalt
36 kr 40 kr (720 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Tuggpinnar Äppelträd

JR Farm Tuggpinnar Äppelträd, 100 g

  • Obehandlad
  • Främjar tandslitage
  • Perfekt långvarig sysselsättning
36 kr 40 kr (360 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Hökakor Maskros

JR Farm Hökakor Maskros, 75 g

  • Med maskros & ringblomma
  • För gnagare & dvärgkaniner
  • Spannmålsfri
32 kr 36 kr (427 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Höhus

JR Farm Höhus, 300 g

  • Av naturliga råvaror
  • Främjar tandslitage
  • För medelstora gnagare
84 kr 94 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Hökuber med Blommor

JR Farm Hökuber med Blommor, 450 g

  • Med aromatiskt alpängshö
  • Helt ätbar
  • För gnagare & dvärgkaniner
103 kr 115 kr (229 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Höhus

JR Farm Höhus, 500 g

  • Helt ätbar
  • Främjar tandslitage
  • För medelstora gnagare
118 kr 132 kr (236 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grainless Drops Mix

JR Farm Grainless Drops Mix, 140 g

  • Perfekt som belöning
  • Spannmålsfri
  • Utan tillsatt socker
25 kr 28 kr (179 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grainless Blomhjärta

JR Farm Grainless Blomhjärta, 90 g

  • Utan spannmål
  • Med värdefulla örter
  • Perfekt sysselsättning för gnagare
25 kr 28 kr (278 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Fältörter

JR Farm Fältörter, 200 g

  • Rik på vitaminer & mineraler
  • För alla gnagare & dvärgkaniner
  • Hög råfiberhalt
36 kr 40 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grainless Ringblomshjärta

JR Farm Grainless Ringblomshjärta, 105 g

  • Med örter & grönsaker
  • Utan spannmål
  • Perfekt att mata ur handen
25 kr 28 kr (238 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Höhus

JR Farm Höhus, 60 g

  • För små gnagare
  • Helt ätbar
  • Främjar tandslitage
41 kr 46 kr (683 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Johannesbröd

JR Farm Johannesbröd, 200 g

  • 100 procent naturlig
  • Stödjer matsmältningen
  • Rik på kalcium & fosfor
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Vide-Äppelboll 1-pack

JR Farm Vide-​Äppelboll 1-​pack

  • Härlig tuggupplevelse
  • Med torkade äppelbitar
  • För gnagare & dvärgkaniner
45 kr 51 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Vårrulle Medium

JR Farm Vårrulle Medium

  • Passar medelstora djur
  • Med alpängshö & blommor
  • Diameter: 13,5 cm
82 kr 92 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Ärtflingor

JR Farm Ärtflingor, 1 kg

  • Högt proteininnehåll
  • Rik på vitaminer
  • Lättsmält
56 kr 63 kr (56 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Tuggpinnar Hasselnöt 10-pack

JR Farm Tuggpinnar Hasselnöt 10-​pack

  • Naturlig & obehandlad
  • Stödjer tandslitage
  • För gnagare & dvärgkaniner
30 kr 34 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Hökakor Blommor

JR Farm Hökakor Blommor, 75 g

  • För gnagare & dvärgkaniner
  • Med blåklint & rosor
  • Främjar tandslitage
32 kr 36 kr (427 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Proteincocktail

JR Farm Proteincocktail, 10 g

  • Insekter & kräftdjur
  • Högkvalitativt animaliskt protein
  • För alla allätande gnagare
15 kr 17 kr (1 500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grainless Gnagartavla Hibiskus 1-pack

JR Farm Grainless Gnagartavla Hibiskus 1-​pack

  • Smakrik grönsaksdeg
  • Enkel att portionera
  • För alla gnagare & dvärgkaniner
45 kr 51 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Mjölmaskar Burk

JR Farm Mjölmaskar Burk, 70 g

  • Även för burfåglar
  • Populär belöning
  • Naturlig & artanpassad
51 kr 57 kr (729 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Cat Natureball Fisk

JR Farm Cat Natureball Fisk, 15 g

  • Av naturligt vide
  • Fylld med fisk
  • Påfyllningsbar
36 kr 40 kr (2 400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Mini Videlekboll 3-pack

JR Farm Mini Videlekboll 3-​pack

  • Av obehandlat trä
  • Helt ätbar
  • Främjar tandslitage
51 kr 57 kr (850 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Hötunnel Liten

JR Farm Hötunnel Liten

  • Perfekt för möss & hamstrar
  • Helt ätbar
  • Omsluten av alpängshö
41 kr 46 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Små frukter

JR Farm Små frukter, 150 g

  • För alla gnagare & dvärgkaniner
  • Lättsmält
  • Energirik
20 kr 23 kr (133 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Hökuber med Mjölmaskar

JR Farm Hökuber med Mjölmaskar, 125 g

  • Helt ätbar
  • Påfyllningsbar
  • För allätande gnagare
67 kr 75 kr (536 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grainless Plus Salvia och Maskros

JR Farm Grainless Plus Salvia och Maskros, 100 g

  • Högkvalitativt kompletteringsfoder
  • Med aromatiska eterneller
  • Skonsamt torkad
45 kr 51 kr (450 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grainless Rosenhjärtan

JR Farm Grainless Rosenhjärtan, 105 g

  • Spannmålsfri sammansättning
  • Med rosenblad
  • Artanpassat mellanmål
25 kr 28 kr (238 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Degusnack

JR Farm Degusnack, 100 g

  • Artanpassat kosttillskott
  • Med blommor & flingor
  • Utan tillsatt socker
30 kr 34 kr (300 kr / kg)

Leverans till 12. oktober