Torr-, grov- och strukturfoder för gnagare

Filtrera och sortera

Pris Smådjur Smak Egenskaper Livsfas
Filter

Huvudfoder: 1 - 30 av 37 artiklar

JR Farm Tuggax

JR Farm Tuggax, 30 g

  • Solmogen
  • Nyskördad
  • Utan konstgjorda konserveringsmedel
28 kr (933 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Birds Pick & Fly

JR Farm Birds Pick & Fly, 130 g

  • Med naturliga fröer
  • Perfekt sysselsättning
  • Naturligt kosttillskott
58 kr (446 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Wellness Grönsaker

JR Farm Wellness Grönsaker, 600 g

  • Ärtor, morötter & rödbeta
  • Lättsmält
  • Rik på vitaminer
63 kr (105 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Farm Food Hamster Adult

JR Farm Farm Food Hamster Adult, 500 g

  • Utvecklad med experter
  • Speciellt för vuxna hamstrar
  • Stödjer en sund matsmältning
51 kr (102 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Super Gnagarfoder Hink

JR Farm Super Gnagarfoder Hink, 2,50 kg

  • Högkvalitativt helfoder
  • Med grönsaker & spannmål
  • Artanpassat & naturligt
146 kr (58 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Grön Majs

JR Farm Grön Majs, 80 g

  • Majsgrönt & majsflingor
  • Hög råfiberhalt
  • För daglig utfodring
34 kr (425 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grön Havre

JR Farm Grön Havre, 100 g

  • Hög råfiberhalt
  • Rik på essentiella fettsyror
  • För daglig utfodring
34 kr (340 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grainless Örter Dvärgkanin

JR Farm Grainless Örter Dvärgkanin, 400 g

  • Spannmålsfritt helfoder
  • Artanpassat & naturnära
  • Hög råfiberhalt
63 kr (158 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Tuggbukett

JR Farm Tuggbukett, 25 g

  • För gnagare & dvärgkaniner
  • Med vete & havre
  • Lätt att dosera
34 kr (1 360 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grainless Mix Dvärgkanin

JR Farm Grainless Mix Dvärgkanin, 650 g

  • Med quads, grönsaker & gräs
  • Hög råfiberhalt
  • 100 procent spannmålsfri
54 kr 57 kr (83 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Super Gnagarfoder

JR Farm Super Gnagarfoder, 2,50 kg

  • För marsvin & dvärgkaniner
  • Med mineraler & vitaminer
  • Artanpassad sammansättning
115 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Super Gnagarfoder

JR Farm Super Gnagarfoder, 1 kg

  • Med grönsaker & spannmål
  • Rik på vitaminer & mineraler
  • Artanpassad blandning
58 kr (58 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Garden Igel-Schmaus 500g

JR Farm Garden Igel-​Schmaus 500g, 500 g

  • För igelkottar
  • Utan frukt, honung & nötter
  • Naturligt & artanpassat
86 kr (172 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grainl. Complete Marsvin

JR Farm Grainl. Complete Marsvin, 1.350 g

  • Skonsamt pressade quad-bits
  • Spannmålsfri sammansättning
  • Med extra vitamin C
81 kr 86 kr (60 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Dvärghamster Festmåltid

JR Farm Dvärghamster Festmåltid, 600 g

  • Naturlig sammansättning
  • Med vilda fröer & animaliskt protein
  • Utan frukt
51 kr (85 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grainless Mix Marsvin

JR Farm Grainless Mix Marsvin, 650 g

  • Med gräs, grönsaker & quads
  • Med extra vitamin C
  • Hög råfiberhalt
57 kr (88 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Degu-Spezial

JR Farm Degu-​Spezial, 500 g

  • Högkvalitativt helfoder
  • Artanpassad sammansättning
  • Utan tillsatt socker
63 kr (126 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Hamsterfestmåltid

JR Farm Hamsterfestmåltid, 600 g

  • Mångsidig receptur
  • Med animaliskt protein
  • Speciellt utvecklad för hamstrar
46 kr (77 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Farm Food Mus Adult

JR Farm Farm Food Mus Adult, 500 g

  • För vuxna möss
  • Utvecklad med experter
  • Naturligt helfoder
48 kr 51 kr (96 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grainl Complete Dvärgkanin

JR Farm Grainl Complete Dvärgkanin, 3,50 kg

  • Av skonsamt pressade quad-bits
  • Med speciella grainless-komponenter
  • Stödjer naturligt tandslitage
170 kr 179 kr (49 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Musfestmåltid

JR Farm Musfestmåltid, 600 g

  • Fröer & grönsaker
  • Med animaliskt protein
  • För ett vitalt liv
46 kr (77 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Super Gnagarfoder

JR Farm Super Gnagarfoder, 5 kg

  • För marsvin & dvärgkaniner
  • Artanpassad sammansättning
  • Högt vitamininnehåll
219 kr (44 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Chinchilla-Schmaus

JR Farm Chinchilla-​Schmaus, 1,20 kg

  • Artanpassat helfoder
  • Hög råfiberhalt
  • Spannmålsfri sammansättning
66 kr (55 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Grainl. Complete Dvärgkaniner

JR Farm Grainl. Complete Dvärgkaniner, 1.350 g

  • Spannmålsfri sammansättning
  • Skonsamt pressade quad-bits
  • Främjar tandslitage
86 kr (64 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Gerbilfestmåltid

JR Farm Gerbilfestmåltid, 600 g

  • Naturliga ingredienser
  • Artanpassad blandning
  • Stödjer naturlig matsmältning
46 kr (77 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Degu-Schmaus

JR Farm Degu-​Schmaus, 1,60 kg

  • Högkvalitativt helfoder
  • Låg andel spannmål
  • Utan frukt & sockerrika ingredienser
115 kr (72 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Dvärgkanin Festmåltid

JR Farm Dvärgkanin Festmåltid, 1,20 kg

  • Hög råfiberhalt
  • Utan spannmål
  • Naturlig sammansättning
61 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Råttfestmåltid

JR Farm Råttfestmåltid, 600 g

  • Artanpassat & naturligt
  • Extra animaliskt protein
  • Utan pellets
51 kr (85 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grainless Örter Marsvin

JR Farm Grainless Örter Marsvin, 400 g

  • 100 procent spannmålsfri
  • Hög råfiberhalt
  • Gräs, örter & grönsaker
63 kr (158 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Farm Food Råtta Adult

JR Farm Farm Food Råtta Adult, 500 g

  • Högkvalitativt helfoder
  • Utvecklat med experter
  • Med animaliskt protein
51 kr (102 kr / kg)

Leverans till 12. oktober