Gnagsnacks att hänga upp

Filtrera och sortera

Pris Smådjur Smak Egenskaper
Filter

Snacks för upphängning: 20 artiklar

JR Farm Birds Pick & Fly

JR Farm Birds Pick & Fly, 130 g

  • Med naturliga fröer
  • Perfekt sysselsättning
  • Naturligt kosttillskott
52 kr 58 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Majskolv

JR Farm Majskolv, 200 g

  • Skonsamt torkad
  • Bästa kvalitet
  • Att hänga i buren
30 kr 34 kr (150 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Himalaya Saltsten

JR Farm Himalaya Saltsten

  • Med mineraler & spårämnen
  • För gnagare & dvärgkaniner
  • Handplockad toppkvalitet
25 kr 28 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Birds Vipphirs

JR Farm Birds Vipphirs, 100 g

  • Perfekt sysselsättning
  • Lek på köpet
  • För burfåglar
72 kr 80 kr (720 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

FARMY`s Solros-kamomill

JR Farm FARMY`s Solros-​kamomill, 140 g

  • För alla gnagare
  • Utan spannmål & sockerrika ingredienser
  • Stödjer tandslitage
30 kr 34 kr (214 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

FARMY`s Tusensköna-Blåklint

JR Farm FARMY`s Tusensköna-​Blåklint, 140 g

  • Med många blommor
  • Stödjer tandslitage
  • Utan spannmål & sockerrika ingredienser
30 kr 34 kr (214 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

FARMY`s Maskros

JR Farm FARMY`s Maskros, 160 g

  • Stödjer tandslitage
  • Perfekt sysselsättning
  • Med högkvalitativa ingredienser
30 kr 34 kr (188 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

FARMY`s Vildfrön & Tistelblommor

JR Farm FARMY`s Vildfrön & Tistelblommor, 140 g

  • För alla gnagare & dvärgkaniner
  • Utan spannmål & socker
  • Främjar tandslitage
30 kr 34 kr (214 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Roll'n Fun

JR Farm Roll'n Fun, 120 g

  • Smakrik fyllning
  • Att hänga i buren
  • Främjar tandslitage
56 kr 63 kr (467 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Höklocka Morötter

JR Farm Höklocka Morötter

  • Mycket vitamin A
  • Främjar tandslitage
  • Högkvalitativ sammansättning
43 kr 48 kr

Leverans till 12. oktober

FARMY`s Banan-blåbär

JR Farm FARMY`s Banan-​blåbär, 160 g

  • Härligt fruktig
  • Perfekt sysselsättning
  • Högkvalitativt snack
30 kr 34 kr (188 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

FARMY`s Räkor

JR Farm FARMY`s Räkor, 160 g

  • För alla allätande gnagare
  • Med ägg & räkor
  • Perfekt sysselsättning
30 kr 34 kr (188 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Höklocka Maskros

JR Farm Höklocka Maskros

  • Hög råfiberhalt
  • Perfekt sysselsättning
  • För gnagare & dvärgkaniner
43 kr 48 kr

Leverans till 12. oktober

FARMY`s Multivitamin

JR Farm FARMY`s Multivitamin, 160 g

  • Högkvalitativa ingredienser
  • Perfekt sysselsättning för gnagare
  • Främjar tandslitage
30 kr 34 kr (188 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

FARMY`s Tingblomma-malva

JR Farm FARMY`s Tingblomma-​malva, 140 g

  • Spännande sysselsättning för gnagare
  • För alla gnagare & dvärgkaniner
  • Utan spannmål & sockerrika ingredienser
41 kr 46 kr (293 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

FARMY`s Äpple

JR Farm FARMY`s Äpple, 160 g

  • Fruktigt snack
  • Främjar naturligt tandslitage
  • Rolig sysselsättning
30 kr 34 kr (188 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Birds Delikatess-pilboll Liten

JR Farm Birds Delikatess-​pilboll Liten, 55 g

  • Helt ätbar
  • Perfekt sysselsättning
  • För burfåglar
54 kr 61 kr (982 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Birds Gourmetgunga

JR Farm Birds Gourmetgunga, 100 g

  • Av naturligt trä
  • Med hirs, bär, fröer & örter
  • För alla burfåglar
72 kr 80 kr (720 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

FARMY`s Jordgubbe

JR Farm FARMY`s Jordgubbe, 160 g

  • Populär tuggfavorit
  • Perfekt sysselsättning
  • Främjar naturligt tandslitage
30 kr 34 kr (188 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

FARMY`s Morot-Fänkål

JR Farm FARMY`s Morot-​Fänkål, 160 g

  • Perfekt sysselsättning för gnagare
  • Stödjer tandslitage
  • Ugnsbakad
30 kr 34 kr (188 kr / kg)

Leverans till 11. november