Kattgodis med rabatt

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Snacks: 28 artiklar

Whiskas Crunch Snack Kyckling, Kalkon & Anka

Whiskas Crunch Snack Kyckling, Kalkon & Anka

  • Oemotståndligt knaprigt topping
  • Läckra smaker
  • Återförslutningsbar påse
22 kr 26 kr

Leverans till 12. oktober

Krispiga Kuddar Megapack med Kyckling & Ost

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Kyckling & Ost, 180 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
52 kr 62 kr (289 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Sticks - Rik På Nötkött

Whiskas Sticks -​ Rik På Nötkött, 18 g

  • Mellanmål mellan måltiderna
  • Med omega-3-fettsyror
  • Utan färg- & aromämnen
14 kr 17 kr (778 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Sticks - Rik På Kyckling

Whiskas Sticks -​ Rik På Kyckling, 18 g

  • Mellanmål mellan måltiderna
  • Med omega-3-fettsyror
  • Utan färg- & aromämnen
14 kr 17 kr (778 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Lax

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Lax, 180 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
52 kr 62 kr (289 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Fickor Box Kyckling & Ost

Whiskas Krispiga Fickor Box Kyckling & Ost, 350 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Krämig fyllning
  • Under 2 kcal per bit
87 kr 103 kr (249 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Mjölk-Kattunge Snack Junior Kyckling

Whiskas Mjölk-​Kattunge Snack Junior Kyckling

  • Perfekt för kattungar 2-12 månader
  • Knaprig utsida, mjuk mjölkkärna
  • Smak: Kyckling
22 kr 26 kr

Leverans till 12. oktober

VEGCAT Pure Bites

VEGCAT VEGCAT Pure Bites, 60 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Med fermenteringsprotein från mikroorganismer
  • Vegansk
32 kr 34 kr (533 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Sticks - Rik På Lax

Whiskas Sticks -​ Rik På Lax, 18 g

  • Mellanmål mellan måltiderna
  • Med omega-3-fettsyror
  • Utan färg- & aromämnen
14 kr 17 kr (778 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattsnacks Mixbox (Kyckling, Ost, Lax) 12x60 g

Dreamies Kattsnacks Mixbox (Kyckling, Ost, Lax) 12x60 g, 720 g

  • Krispigt & krämigt
  • Näringsrik receptur
  • Mix med 2 sorter
242 kr 255 kr (336 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Crunchy Snack Havstorsk

Happy Cat Crunchy Snack Havstorsk, 70 g

  • För vuxna katter
  • Passar även kastrerade & steriliserade katter
  • Återförslutningsbar förpackning
37 kr 39 kr (529 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catz finefood Purrrrly No.105 Nöthjärta

Catz finefood Purrrrly No.105 Nöthjärta, 35 g

  • Premiumenkelråvara för katter
  • 100 % frystorkat nöthjärta
  • Utan tillsatser
60 kr 64 kr (1 714 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks Kyckling 4 x 14 g

Churu Slicksnacks Kyckling 4 x 14 g, med räkor (56 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Hög vätskehalt
  • Artanpassad receptur
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks Tonfisk 4 x 14 g

Churu Slicksnacks Tonfisk 4 x 14 g, med ost (56 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Hög vätskehalt
  • Utvalda ingredienser
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks Lax 4 x 14 g

Churu Slicksnacks Lax 4 x 14 g, Ren (56 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Som snacks och topping
  • Lågt kaloriinnehåll
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks 20 x 14 g Box

Churu Slicksnacks 20 x 14 g Box, Variation med kyckling och nötkött (280 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Extra hög vätskehalt
  • Utan spannmål
152 kr 161 kr (543 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Rolls 8 x 12 g

Churu Rolls 8 x 12 g, Kycklingwraps (96 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Krämig fyllning
  • Utan spannmål
80 kr (833 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Snackbox Hästfilé

Mjamjam Snackbox Hästfilé, 40 g

  • Naturligt
  • Kan serveras torrt eller uppblött
  • Utan tillsatt socker
68 kr 72 kr (1 700 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks Hairball Control 4 x 14 g

Churu Slicksnacks Hairball Control 4 x 14 g, Tonfisk (56 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Hög vätskehalt
  • Med taurin och vitamin E
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Meaty Sticks 6-Pack med Lax

Dreamies Meaty Sticks 6-​Pack med Lax, 30 g

  • 90 % fisk
  • Utan spannmål
  • Utan konstgjorda färgämnen
26 kr 28 kr (867 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Meaty Sticks 6-Pack med Kyckling

Dreamies Meaty Sticks 6-​Pack med Kyckling, 30 g

  • 90 % kött
  • Utan spannmål
  • Utan konstgjorda färgämnen
26 kr 28 kr (867 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks för Kattungar 4 x 14 g

Churu Slicksnacks för Kattungar 4 x 14 g, Kyckling (56 g)

  • Kompletteringsfoder för kattungar
  • Med taurin och vitamin E
  • Lågt kaloriinnehåll
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Fickor Box Lax

Whiskas Krispiga Fickor Box Lax, 350 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Krispiga utanpå & krämiga inuti
  • Endast 2 kcal per godisbit
87 kr 103 kr (249 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pawsome! Party Paws Mix

Pawsome! Party Paws Mix, 150 g

  • Med fågel & lax
  • Krispigt skal
  • Utan spannmål
26 kr 28 kr (173 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks för Seniorer 4 x 14 g

Churu Slicksnacks för Seniorer 4 x 14 g, Kyckling (56 g)

  • Kompletteringsfoder för seniorkatter
  • Extra hög vätskehalt
  • Lågt kaloriinnehåll
32 kr 34 kr (571 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Meal Topper 20 x 14 g

Churu Meal Topper 20 x 14 g, Kyckling (280 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Extra hög vätskehalt
  • Kalorisnålt
152 kr 161 kr (543 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks Skin & Coat 4 x 14 g

Churu Slicksnacks Skin & Coat 4 x 14 g, Kyckling (56 g)

  • Kompletteringsfoder för vuxna katter
  • Extra hög vätskehalt
  • Lågt kaloriinnehåll
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Meal Topper 4 x 14 g

Churu Meal Topper 4 x 14 g, Kyckling (56 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Passar även bra som belöning
  • Hög vätskehalt
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober