Snacks och pastor för katter med rabatt

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Snacks: 1 - 30 av 32 artiklar

Vitakraft Kattsnack Liquid med Leverkorv

Vitakraft Kattsnack Liquid med Leverkorv, 90 g

  • Fyllig smak
  • Med biotinbaserad vårdformula
  • Få kalorier
20 kr 23 kr (222 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Kattsnack Cat Stick® +

Vitakraft Kattsnack Cat Stick® +, Fjäderfä & lever (18 g)

  • Högkvalitativt kompletteringsfoder
  • Utan tillsatt socker
  • Innehåll: 3 sticks
8 kr 9 kr (444 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Trinkfein Vitaldrink Kattunge med Kyckling 135ml

Miamor Trinkfein Vitaldrink Kattunge med Kyckling 135ml, 135 ml

  • För kattungar från 2:a månaden
  • Ökar vätskeintaget
  • Med mycket små köttbitar
10 kr 12 kr (74 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Felix KnabberMix Original

Felix KnabberMix Original, 330 g

  • Med höns, kalkon & lever
  • Utan socker & konstgjorda färgämnen
  • 2 kcal per bit
72 kr 80 kr (218 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattovit Gastro Specialkräm

Kattovit Gastro Specialkräm, 90 g

  • Kompletterande dietfoder
  • Fettsnålt & lättsmält
  • Praktiska portionsförpackningar
25 kr 28 kr (278 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Miamor Trinkfein Vitaldrink 135ml

Miamor Trinkfein Vitaldrink 135ml, Kyckling (135 ml)

  • Stimulerar till ökat vätskeintag
  • Läcker smak
  • Med fina köttbitar
10 kr 12 kr (74 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Dokas Frystorkade Kycklinghjärtan för Katter

Dokas Frystorkade Kycklinghjärtan för Katter, 15 g

  • Populärt snack mellan måltiderna
  • Skonsamt frystorkat
  • 100 % ren smak
16 kr 18 kr (1 067 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Miamor Cat Cream Confect Malt & Ost 6x15g

Miamor Cat Cream Confect Malt & Ost 6x15g, 90 g

  • Anti-hårboll
  • Värdefullt maltextrakt
  • Läcker ostsmak
21 kr 24 kr (233 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Milkies Adult "Variety" 20-pack

Animonda Milkies Adult "Variety" 20-​pack, 300 g

  • Flytande
  • Lättsmält
  • Med frukt & grönsaker
83 kr 93 kr (277 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Milkies Adult Selection-Box 20-pack

Animonda Milkies Adult Selection-​Box 20-​pack, 300 g

  • Flytande
  • Lättsmält
  • Med zink, taurin, malt, vitamin D & E
83 kr 93 kr (277 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Crunch Snack Kyckling, Kalkon & Anka

Whiskas Crunch Snack Kyckling, Kalkon & Anka

  • Oemotståndligt knaprigt topping
  • Läckra smaker
  • Återförslutningsbar påse
22 kr 26 kr

Leverans till 12. oktober

Whiskas Kattmjölk Flaska 6-Pack

Whiskas Kattmjölk Flaska 6-​Pack, 1.200 ml

  • Från 6 veckor
  • Laktosreducerad
  • Lättsmält
82 kr 97 kr (68 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Skonsamt Snack Kattunge Kyckling Burk 30g

Miamor Skonsamt Snack Kattunge Kyckling Burk 30g, 30 g

  • För små kattungar
  • Snack för mellan måltiderna
  • Med värdefull laxolja
24 kr 27 kr (800 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Kattsnack Liquid

Vitakraft Kattsnack Liquid, Lax & omega 3 (90 g)

  • Med utvalda ingredienser
  • Utan konstgjorda aromer
  • Kalorisnål
23 kr 26 kr (256 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Kattsnacks med Kattmynta

Dreamies Dreamies Kattsnacks med Kattmynta, 60 g

  • Krispig utsida
  • Krämig insida
  • Med oemotståndlig kattmynta
25 kr 28 kr (417 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

GimCat Multi-Vitamin Paste Extra

GimCat Multi-​Vitamin Paste Extra, 100 g

  • Från 7 månaders ålder
  • Med värdefulla näringsämnen
  • Socker- & laktosfri
77 kr 86 kr (770 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Drink Salmon

Leonardo Drink Salmon, 40 g

  • Komplement till helfoder
  • Smak av lax
  • Främjar vätskeintag
9 kr 10 kr (225 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix Crispies Lax & Forell

Felix Crispies Lax & Forell, 180 g

  • Lätt & krispig konsistens
  • Ljuvlig doft
  • Utan konstgjorda färgämnen
41 kr 46 kr (228 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Drink Beef

Leonardo Drink Beef, 40 g

  • Komplement till helfoder
  • Smak av nötkött
  • Främjar vätskeintag
9 kr 10 kr (225 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Kattsnacks Mix med Ost & Nötkött

Dreamies Kattsnacks Mix med Ost & Nötkött, 60 g

  • Krispigt & krämigt snack
  • Näringsrik receptur
  • Mix med 2 sorter
25 kr 28 kr (417 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks 40 x 14 g Box

Churu Slicksnacks 40 x 14 g Box, Kycklingvariation (560 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Med olika smaker
  • Extra hög vätskehalt
250 kr 278 kr (446 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix Knabber Mix Ostälskare

Felix Knabber Mix Ostälskare, 330 g

  • Med cheddar, gouda & edamer
  • Utan socker & konstgjorda färgämnen
  • 2 kcal per bit
72 kr 80 kr (218 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Kattsnacks Mix med Kyckling & Anka

Dreamies Kattsnacks Mix med Kyckling & Anka, 60 g

  • För att knapra & slicka
  • Näringsrik receptur
  • Mix med 2 sorter
25 kr 28 kr (417 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

GimCat Malt-Soft Paste Extra

GimCat Malt-​Soft Paste Extra, 50 g

  • För katter från 7 månaders ålder
  • Med Anti-Hairball-komplex
  • Med rent naturligt malt
45 kr 51 kr (900 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Krispiga Kuddar Megapack med Kyckling & Ost

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Kyckling & Ost, 180 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
52 kr 62 kr (289 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catit Creamy Kyckling

Catit Creamy Kyckling, 4-​pack (50 g)

  • Krämigt och smakrikt
  • Perfekt som godis och topping
  • Utan spannmål och artificiella tillsatser
20 kr 23 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix Deli Moments 48x10 g

Felix Deli Moments 48x10 g, 480 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Med 3 olika sorter
  • Utan tillsatt socker
165 kr 184 kr (344 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Drink Duck

Leonardo Drink Duck, 40 g

  • Komplement till helfoder
  • Smak av anka
  • Främjar vätskeintag
9 kr 10 kr (225 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix KnabberMix Gård Och Äng

Felix KnabberMix Gård Och Äng, 60 g

  • Med anka, kalkon & kanin
  • Utan socker & konstgjorda färgämnen
  • 2 kcal per bit
17 kr 19 kr (283 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Kitten 20 x 14 g

Churu Kitten 20 x 14 g, 280 g

  • Kompletteringsfoder för kattungar
  • Extra hög vätskehalt
  • 2 smaker
144 kr 161 kr (514 kr / kg)

Leverans till 12. oktober