Kattpastor med rabatt

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Kattpastor: 11 artiklar

Churu Slicksnacks Tonfisk 4 x 14 g

Churu Slicksnacks Tonfisk 4 x 14 g, med ost (56 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Hög vätskehalt
  • Utvalda ingredienser
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks Kyckling 4 x 14 g

Churu Slicksnacks Kyckling 4 x 14 g, med räkor (56 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Hög vätskehalt
  • Artanpassad receptur
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks Lax 4 x 14 g

Churu Slicksnacks Lax 4 x 14 g, Ren (56 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Som snacks och topping
  • Lågt kaloriinnehåll
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks 20 x 14 g Box

Churu Slicksnacks 20 x 14 g Box, Variation med kyckling och nötkött (280 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Extra hög vätskehalt
  • Utan spannmål
152 kr 161 kr (543 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks Hairball Control 4 x 14 g

Churu Slicksnacks Hairball Control 4 x 14 g, Tonfisk (56 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Hög vätskehalt
  • Med taurin och vitamin E
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks för Kattungar 4 x 14 g

Churu Slicksnacks för Kattungar 4 x 14 g, Kyckling (56 g)

  • Kompletteringsfoder för kattungar
  • Med taurin och vitamin E
  • Lågt kaloriinnehåll
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks för Seniorer 4 x 14 g

Churu Slicksnacks för Seniorer 4 x 14 g, Kyckling (56 g)

  • Kompletteringsfoder för seniorkatter
  • Extra hög vätskehalt
  • Lågt kaloriinnehåll
32 kr 34 kr (571 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

TRM Canigest

TRM Canigest, 15 ml

  • För hundar & katter
  • Med glutamin, kaolin & pektin
  • Lätt att använda
100 kr 106 kr (6 667 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Churu Meal Topper 20 x 14 g

Churu Meal Topper 20 x 14 g, Kyckling (280 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Extra hög vätskehalt
  • Kalorisnålt
152 kr 161 kr (543 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks Skin & Coat 4 x 14 g

Churu Slicksnacks Skin & Coat 4 x 14 g, Kyckling (56 g)

  • Kompletteringsfoder för vuxna katter
  • Extra hög vätskehalt
  • Lågt kaloriinnehåll
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Meal Topper 4 x 14 g

Churu Meal Topper 4 x 14 g, Kyckling (56 g)

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Passar även bra som belöning
  • Hög vätskehalt
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober