Strö och toaletter för katter med rabatt

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Strö: 11 artiklar

Catsan Klumpströ Ultra

Catsan Klumpströ Ultra, 10 l

  • Av bentonitlera
  • Fin korngrad
  • Hög absorptionsförmåga
176 kr 196 kr (18 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Croci Kattströ ECO CLEAN

Croci Kattströ ECO CLEAN, 20 L

  • Hållbarhet 8-9 veckor
  • Kornbaserat
  • Biologiskt nedbrytbart
207 kr 231 kr (10 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Croci Kattströ TOFU CLEAN

Croci Kattströ TOFU CLEAN, 45 L (20 kg)

  • Biologiskt nedbrytbart & dammfritt
  • Hög uppsugningsförmåga & luktkontroll
  • Binder vätska & formar den till kulor
716 kr 754 kr (36 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Golden Grey Master Kattsand

Golden grey Golden Grey Master Kattsand, 14kg

  • För känsliga innekatter
  • 100 % naturlig bentonit
  • Binder lukt & är parfymerad
187 kr 208 kr (13 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Biokat's Kattströ Natural Care

Biokat's Kattströ Natural Care, 11,40 kg

  • 100 % växtfiber
  • Luktbindande och absorberande
  • Klumpar kan spolas ner i toaletten
312 kr 347 kr (27 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Cat's best Kattströ Universal

Cat's best Kattströ Universal, 5,50 kg

  • Tilläggsströ för katter, gnagare och fåglar
  • Dammfattigt och klumpfritt
  • 100 % biologiskt nedbrytbart
87 kr 92 kr (16 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Duvoplus Premium Silica-Kattströ

Duvoplus Premium Silica-​Kattströ, 5 L

  • Neutraliserar obehaglig lukt
  • 100 % naturlig produkt
  • Rena tassar
108 kr 121 kr (22 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Biokat's Kattströ Classic Fresh

Biokat's Kattströ Classic Fresh, 10 l

  • Fullständigt byte var 60:e dag
  • Extra absorberande och luktbindande
  • Fastnar inte på tassarna
97 kr 103 kr (10 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Catsan Natural

Catsan Natural, 8 l

  • Tillverkad av förnybara växtbaserade råvaror
  • Hållbar & biologiskt nedbrytbar
  • Skonsam mot känsliga tassar
186 kr 196 kr (23 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Biokat's Kattströ Micro Classic

Biokat's Kattströ Micro Classic, 14 l

  • 60 dagars användningstid
  • Hög absorptionsförmåga och dammfri
  • Extra fin kornstorlek
155 kr 173 kr (11 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Kerbl Reservdeodorizer Till Kattlåda

Kerbl Reservdeodorizer Till Kattlåda, 2 Stycken

  • För Kerbl Smart kattlåda
  • Originalreservdel av hög kvalitet
  • Behaglig doft
25 kr 28 kr (13 kr / st.)

Leverans till 12. oktober