Tuggsticks för smådjur

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smådjur Smak Egenskaper
Filter

Sticks: 7 artiklar

Bunny Pärongrenar

Bunny Pärongrenar, 100 g

  • Främjar naturligt tandslitage
  • Artanpassad aktivering för dvärgkaniner och gnagare
  • 100 % naturligt
40 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny Videgrenar

Bunny Videgrenar, 100 g

  • Främjar det naturliga gnagbehovet
  • Stödjer tandvården
  • 100 % naturligt
40 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Mini Videlekboll 3-pack

JR Farm Mini Videlekboll 3-​pack

  • Av obehandlat trä
  • Helt ätbar
  • Främjar tandslitage
57 kr (950 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny Äppelgrenar

Bunny Äppelgrenar, 100 g

  • Främjar naturligt tandslitage
  • Artanpassad aktivering
  • 100 % naturligt
40 kr (400 kr / kg)

Leverans till 06. november

Bunny Maskrosrötter

Bunny Maskrosrötter, 100 g

  • Främjar det naturliga gnagbehovet
  • Artanpassad aktivering
  • 100 % naturligt
46 kr (460 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

Bunny Back to the Roots XS 60-130 g

Bunny Back to the Roots XS 60-​130 g

  • Gnagglädje för dvärgkaniner och gnagare
  • Främjar naturligt tandslitage
  • Stödjer tandvården
109 kr

Leverans till 25. november

Bunny Coffeewood

Bunny Coffeewood

  • Naturligt kaffeträ
  • För dvärgkaniner och gnagare
  • Artanpassad aktivering
103 kr

Leverans till 25. november