Tuggprodukter för smådjur

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smådjur Smak Egenskaper
Filter

Tuggprodukter: 19 artiklar

Quiko Hörulle för Smådjur

Quiko Hörulle för Smådjur, 75 g

  • Av hö & blommor
  • Artanpassat gömställe
  • Helt ätbar
41 kr 46 kr

Leverans till 12. oktober

Bunny Pärongrenar

Bunny Pärongrenar, 100 g

  • Främjar naturligt tandslitage
  • Artanpassad aktivering för dvärgkaniner och gnagare
  • 100 % naturligt
40 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Höhus

JR Farm Höhus, 300 g

  • Av naturliga råvaror
  • Främjar tandslitage
  • För medelstora gnagare
84 kr 94 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Hökuber med Blommor

JR Farm Hökuber med Blommor, 450 g

  • Med aromatiskt alpängshö
  • Helt ätbar
  • För gnagare & dvärgkaniner
103 kr 115 kr (229 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Höhus

JR Farm Höhus, 500 g

  • Helt ätbar
  • Främjar tandslitage
  • För medelstora gnagare
118 kr 132 kr (236 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Höhus

JR Farm Höhus, 60 g

  • För små gnagare
  • Helt ätbar
  • Främjar tandslitage
41 kr 46 kr (683 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Vårrulle Medium

JR Farm Vårrulle Medium

  • Passar medelstora djur
  • Med alpängshö & blommor
  • Diameter: 13,5 cm
82 kr 92 kr

Leverans till 12. oktober

Bunny Videgrenar

Bunny Videgrenar, 100 g

  • Främjar det naturliga gnagbehovet
  • Stödjer tandvården
  • 100 % naturligt
40 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Mini Videlekboll 3-pack

JR Farm Mini Videlekboll 3-​pack

  • Av obehandlat trä
  • Helt ätbar
  • Främjar tandslitage
51 kr 57 kr (850 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Hötunnel Liten

JR Farm Hötunnel Liten

  • Perfekt för möss & hamstrar
  • Helt ätbar
  • Omsluten av alpängshö
41 kr 46 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Vårrulle Liten

JR Farm Vårrulle Liten

  • För små gnagare
  • Hög råfiberhalt
  • Vikt: 125 g
45 kr 51 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Videhötunnel Stor

JR Farm Videhötunnel Stor

  • Fylld med alpängshö
  • Helt ätbar
  • Främjar tandslitage
218 kr 243 kr

Leverans till 12. oktober

Bunny Äppelgrenar

Bunny Äppelgrenar, 100 g

  • Främjar naturligt tandslitage
  • Artanpassad aktivering
  • 100 % naturligt
40 kr (400 kr / kg)

Leverans till 06. november

Bunny Maskrosrötter

Bunny Maskrosrötter, 100 g

  • Främjar det naturliga gnagbehovet
  • Artanpassad aktivering
  • 100 % naturligt
46 kr (460 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

JR Farm Hötunnel Mellan

JR Farm Hötunnel Mellan

  • Helt ätbar
  • Med aromatiskt alpängshö
  • Storlek: 25 x 13,5 cm
76 kr 85 kr

Leverans till 20. november

JR Farm Vårrulle Stor

JR Farm Vårrulle Stor

  • Perfekt sysselsättning för gnagare
  • Med alpängshö & blommor
  • Helt ätbar
114 kr 127 kr

Leverans till 20. november

Bunny Back to the Roots XS 60-130 g

Bunny Back to the Roots XS 60-​130 g

  • Gnagglädje för dvärgkaniner och gnagare
  • Främjar naturligt tandslitage
  • Stödjer tandvården
109 kr

Leverans till 25. november

JR Farm Hötunnel Stor

JR Farm Hötunnel Stor

  • För gnagare & dvärgkaniner
  • Med aromatiskt alpängshö
  • Storlek: 30 x 20 cm
103 kr 115 kr

Leverans till 20. november

Bunny Coffeewood

Bunny Coffeewood

  • Naturligt kaffeträ
  • För dvärgkaniner och gnagare
  • Artanpassad aktivering
103 kr

Leverans till 25. november