Tugghus för smådjur

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smådjur Egenskaper
Filter

Hus: 4 artiklar

JR Farm Höhus

JR Farm Höhus, 300 g

  • Av naturliga råvaror
  • Främjar tandslitage
  • För medelstora gnagare
84 kr 94 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Hökuber med Blommor

JR Farm Hökuber med Blommor, 450 g

  • Med aromatiskt alpängshö
  • Helt ätbar
  • För gnagare & dvärgkaniner
103 kr 115 kr (229 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Höhus

JR Farm Höhus, 500 g

  • Helt ätbar
  • Främjar tandslitage
  • För medelstora gnagare
118 kr 132 kr (236 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Höhus

JR Farm Höhus, 60 g

  • För små gnagare
  • Helt ätbar
  • Främjar tandslitage
41 kr 46 kr (683 kr / kg)

Leverans till 12. oktober