Pedigree

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Pedigree: 29 artiklar

Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar från 25 kg
  • Stöd för tandhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
294 kr 347 kr

Leverans till 09. oktober

Pedigree Dentastix Large Big Pack

Pedigree Dentastix Large Big Pack, 2.160 g

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar god munhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
216 kr 255 kr (100 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Dentastix Multipack Large

Pedigree Dentastix Multipack Large

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar tandhälsa
  • Med vitaminer, mineraler & mer
112 kr 132 kr

Leverans till 09. oktober

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar, 130 g

  • Mjuk tuggupplevelse
  • 100 % köttsmak
  • Med vitaminer & omega-3
27 kr 32 kr (208 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Pastej med Nötkött, Lamm & Kyckling

Pedigree Pastej med Nötkött, Lamm & Kyckling, 800 g

  • 51 % kött
  • Utan tillsatt socker
  • Fri från konserveringsmedel
34 kr 40 kr (43 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Pastej med Fågel

Pedigree Pastej med Fågel, 800 g

  • 51 % kött
  • Kyckling, kalkon & anka
  • För vuxna hundar
39 kr 46 kr (49 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

  • Gjord på färskt kött
  • Mjuk textur med tuggmotstånd
  • Näringsrika ingredienser
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

Pedigree Biscrok Snack

Pedigree Biscrok Snack, 500 g

  • Krispigt & smakrikt
  • 3 goda smaker
  • Med vitaminer & mineraler
27 kr 32 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Skål Pastej

Pedigree Skål Pastej, Nötkött & lever (300 g)

  • Köttig paté
  • Fullvärdig & balanserad
  • Anpassad efter hundens behov
19 kr 23 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dentastix medium Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix medium Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar mellan 10 & 25 kg
  • Främjar tandvård
  • Med vitaminer, mineraler & mer
266 kr 313 kr

Leverans till 09. oktober

Pedigree Markies Original

Pedigree Markies Original, 500 g

  • Krispigt skal
  • Köttig fyllning
  • Med vitaminer & mineraler
27 kr 32 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Färskfoder Vuxen 100 G 40-Pack Blandad Selektion i Sås

Pedigree Färskfoder Vuxen 100 G 40-​Pack Blandad Selektion i Sås, 4.000 g

  • Praktisk storpack
  • Med 4 olika smaker
  • 40 x 100 g
226 kr 266 kr (57 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Skål Extra Vital

Pedigree Skål Extra Vital, 300 g

  • Med värdefulla omega-fettsyror
  • Krämig paté-konsistens
  • Kan ges som helfoder eller blandas
23 kr 28 kr (77 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Färskfoder Blandad Selektion i Gelé, 100 G 12-Pack

Pedigree Färskfoder Blandad Selektion i Gelé, 100 G 12-​Pack, 1.200 g

  • 12 portionspåsar á 100 g
  • 4 goda smaker
  • Fiberrik sammansättning
68 kr 80 kr (57 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Rodeo Nötkött Storpack 7 st.

Pedigree Rodeo Nötkött Storpack 7 st.

  • För hundar från 4 månader
  • Tvinnad spiralform
  • Smakrik tuggupplevelse
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

Pedigree Cuisine i Sås med Nötkött & Lever

Pedigree Cuisine i Sås med Nötkött & Lever, 1.200 g

  • Mustiga bitar av nötkött
  • Fiberrik sammansättning
  • Fri från palmolja
48 kr 57 kr (40 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Skål Senior med Kalv & Fågel

Pedigree Skål Senior med Kalv & Fågel, 300 g

  • Perfekt för äldre hundar
  • Fullvärdig & balanserad
  • Läcker patékonsistens
19 kr 23 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Ranchos™ Tärningar med Nötkött

Pedigree Ranchos™ Tärningar med Nötkött, 70 g

  • Praktisk tärningsform
  • Även för valpar från 8 veckor
  • Under 3 kalorier per bit
28 kr 34 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Färskfoder Blandad Selektion

Pedigree Färskfoder Blandad Selektion, 1.200 g

  • 4 smaker, 3 påsar á 100 g
  • Rik på fibrer & protein
  • Inga konstgjorda tillsatser eller tillsatt socker
68 kr 80 kr (57 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Cuisine i Sås med Nötkött, Pasta & Morötter

Pedigree Cuisine i Sås med Nötkött, Pasta & Morötter, 800 g

  • Naturliga ingredienser
  • Utan tillsatt socker eller konstgjorda aromer
  • Med fullkornspasta
39 kr 46 kr (49 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Snacks Läckerbitar Mini-Bitar

Pedigree Snacks Läckerbitar Mini-​Bitar

  • För små hundraser
  • Optimal tuggupplevelse
  • Med omega-3 & mer
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

Pedigree Ranchos med Nötkött

Pedigree Ranchos med Nötkött, 70 g

  • 95 % köttinnehåll
  • Fantastisk tuggupplevelse
  • För alla hundraser
27 kr 32 kr (386 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Torrfoder med Nötkött & Grönsaker

Pedigree Torrfoder med Nötkött & Grönsaker, 3 kg

  • Välbalanserad sammansättning
  • Med alla viktiga näringsämnen
  • Utan konstgjorda smakämnen
127 kr 150 kr (42 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Jumbone Nötkött & Fågel Mini

Pedigree Jumbone Nötkött & Fågel Mini, 160 g

  • Splittersäker tuggupplevelse
  • Lättsmält & näringsrikt
  • Extra lång tuggtid
27 kr 32 kr (169 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Dentastix Multipack medium

Pedigree Dentastix Multipack medium

  • För hundar mellan 10–25 kg
  • Minskar tandsten
  • Tillsatta vitaminer & mer
107 kr 127 kr

Leverans till 12. oktober

Pedigree Jumbone Nötkött & Fågel medium

Pedigree Jumbone Nötkött & Fågel medium, 180 g

  • Splittersäker tuggupplevelse
  • För hundar från 10 kg
  • Lättsmält & näringsrikt
27 kr 32 kr (150 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Cuisine i Sås med Kanin & Morötter

Pedigree Cuisine i Sås med Kanin & Morötter, 800 g

  • Tillverkad av naturliga ingredienser
  • Utan tillsatt socker eller artificiella aromer
  • 100 % smak
39 kr 46 kr (49 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Cuisine i Sås med Kyckling & Morötter

Pedigree Cuisine i Sås med Kyckling & Morötter, 1.200 g

  • Med möra köttbitar
  • Rik på fibrer
  • Utan palmolja
48 kr 57 kr (40 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Ranchos Sticks

Pedigree Ranchos Sticks, 70 g

  • Med naturlig kycklinglever
  • Mindre än 5 % fett
  • Tuggvänlig konsistens
27 kr 32 kr (386 kr / kg)

Leverans till 12. oktober