Whiskas

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Whiskas: 1 - 30 av 47 artiklar

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
87 kr 103 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 6.800 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Innehåller zink
305 kr 359 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling, 800 g

  • För unga katter 2-12 månader
  • Knaprig utsida
  • Mjuk fyllning
53 kr 63 kr (66 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+, 3,80 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
161 kr 190 kr (42 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 40x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Megapack 40x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 3.400 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Utan konstgjorda tillsatser
166 kr 196 kr (49 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 40x85g Fågelurval i Gelé 1+

Whiskas Megapack 40x85g Fågelurval i Gelé 1+, 3.400 g

  • För vuxna katter
  • Fågelvariation
  • För starka muskler
166 kr 196 kr (49 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Sås 7+

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Sås 7+, 1.020 g

  • För katter från 7 år
  • Med vitaminer & mineraler
  • Stärker naturliga försvar
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Multipack 24x85g Pure Delight Klassisk Ragout i Gelé

Whiskas Multipack 24x85g Pure Delight Klassisk Ragout i Gelé, 2.040 g

  • För vuxna katter
  • Ångkokt & varsamt tillagat
  • Utan konserveringsmedel
120 kr 142 kr (59 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Gelé 11+

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Gelé 11+, 1.020 g

  • För katter från 11 år
  • För friska urinvägar & starkt hjärta
  • Innehåller taurin
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Krispiga Kuddar Megapack med Kyckling & Ost

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Kyckling & Ost, 180 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
52 kr 62 kr (289 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Dentabites med Kyckling

Whiskas Dentabites med Kyckling, 40 g

  • Motverkar tandsten
  • Vetenskapligt bevisat av VOHC
22 kr 26 kr (550 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Torrfoder Kyckling 1+

Whiskas Torrfoder Kyckling 1+, 7 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
275 kr 324 kr (39 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder med Tonfisk 1+

Whiskas Torrfoder med Tonfisk 1+, 3,80 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
161 kr 190 kr (42 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Sticks - Rik På Nötkött

Whiskas Sticks -​ Rik På Nötkött, 18 g

  • Mellanmål mellan måltiderna
  • Med omega-3-fettsyror
  • Utan färg- & aromämnen
14 kr 17 kr (778 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Sticks - Rik På Kyckling

Whiskas Sticks -​ Rik På Kyckling, 18 g

  • Mellanmål mellan måltiderna
  • Med omega-3-fettsyror
  • Utan färg- & aromämnen
14 kr 17 kr (778 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Lax

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Lax, 180 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
52 kr 62 kr (289 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Multipack 12x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Multipack 12x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 1.020 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Utan konstgjorda tillsatser
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Krispiga Kuddar med Kyckling & Ost

Whiskas Krispiga Kuddar med Kyckling & Ost, 60 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
22 kr 26 kr (367 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Burk med Fågel i Sås 1+

Whiskas Burk med Fågel i Sås 1+, 400 g

  • För vuxna katter
  • Omväxlande
  • Med fågel
19 kr 23 kr (48 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Kuddar med Kalkon

Whiskas Krispiga Kuddar med Kalkon, 60 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
22 kr 26 kr (367 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Multipack 12x85g Tasty Mix Fish Of The Day i Sås

Whiskas Multipack 12x85g Tasty Mix Fish Of The Day i Sås, 1.020 g

  • För vuxna katter
  • Med fiskvariationer
  • I sås
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Multipack 24x85g Fiskurval

Whiskas Multipack 24x85g Fiskurval, 2.040 g

  • För vuxna katter
  • För hud- & pälsskötsel
  • Stärker immunförsvaret
120 kr 142 kr (59 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Multipack 12x85g Pure Delight Fågelragout i Gelé

Whiskas Multipack 12x85g Pure Delight Fågelragout i Gelé, 1.020 g

  • För vuxna katter
  • Ångkokt & varsamt tillagat
  • Utan konserveringsmedel
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Krispiga Kuddar Anti Hårboll

Whiskas Krispiga Kuddar Anti Hårboll, 50 g

  • Knaprig utsida
  • Mjuk kärna
  • Motverkar hårbollar
22 kr 26 kr (440 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Burk i Terrin med Nötkött 1+

Whiskas Burk i Terrin med Nötkött 1+, 400 g

  • För vuxna katter
  • Omväxlande
  • Med nötkött
19 kr 23 kr (48 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Multipack 12x85g Tasty Mix Chef's Choice i Sås

Whiskas Multipack 12x85g Tasty Mix Chef's Choice i Sås, 1.020 g

  • För vuxna katter
  • Oemotståndliga kombinationer
  • Med fisk, kött & grönsaker
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Multipack 12x85g Klassiskt Urval i Sås 7+

Whiskas Multipack 12x85g Klassiskt Urval i Sås 7+, 1.020 g

  • För katter från 7 år
  • För friska urinvägar & starkt immunförsvar
  • Främjar rörlighet
68 kr 80 kr (67 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Vitamin E-xtra

Whiskas Vitamin E-​xtra, 50 g

  • Krispig utsida
  • Krämig kärna
  • Med vitamin E & taurin
22 kr 26 kr (440 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Torrfoder med Kyckling 7+

Whiskas Torrfoder med Kyckling 7+, 1 900 g

  • För äldre katter från 7 år
  • Med kyckling
  • Krispig utsida
87 kr 103 kr (46 kr / kg)

Leverans till 22. oktober

Whiskas Krispiga Kuddar med Lax

Whiskas Krispiga Kuddar med Lax, 60 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
22 kr 26 kr (367 kr / kg)

Leverans till 12. oktober