WOW belöningsfoder för hundar

Belöningar & snacks

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Användningsområde
Filter

Belöningar & snacks: 8 artiklar

WOW Natural Chews Hästkött

WOW Natural Chews Hästkött, 250 g

  • För alla raser & storlekar
  • Skonsamt torkad
  • Utan tillsatt socker
173 kr (692 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Natural Dentals med Fjäderfä & Granatäpple Small & Midi

WOW Natural Dentals med Fjäderfä & Granatäpple Small & Midi, 195 g

  • Stödjer munhygienen
  • Lång tuggtid
  • Inget tillsatt socker
46 kr (236 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Natural Chews Kaninöron

WOW Natural Chews Kaninöron, 120 g

  • För små till medelstora hundar
  • För valpar & unghundar
  • Utan tillsatt socker
103 kr (858 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Natural Chews Nöthud

WOW Natural Chews Nöthud, 350 g

  • För större hundar
  • Utan fläskkött
  • Utan genteknik
150 kr (429 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Natural Chews Kycklingfilé

WOW Natural Chews Kycklingfilé, 250 g

  • För alla raser
  • Fri från spannmål
  • Utan konserveringsmedel
150 kr (600 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Bio Leverpastej

WOW Bio Leverpastej, 80 g

  • För alla raser
  • Utan tillsatt socker
  • Utan spannmål
69 kr (863 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

WOW Natural Dentals Maxi

WOW Natural Dentals Maxi, 230 g

  • Spannmålsfri receptur & utan socker
  • Med fågel, granatäpple & mynta
  • Lång tuggtid
57 kr (248 kr / kg)

Leverans till 13. november

WOW Natural Chews Ankhalsar

WOW Natural Chews Ankhalsar, 250 g

  • För alla hundraser
  • För alla storlekar
  • Fri från tillsatt socker
150 kr (600 kr / kg)

Leverans till 13. november