WOW torrfoder för hundar

Torrfoder

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas
Filter

Torrfoder: 12 artiklar

WOW Adult Nötkött Minis Torrfoder

WOW Adult Nötkött Minis Torrfoder, 1 kg

  • Single protein & rapsolja & äpple
  • För vuxna hundar av små raser
  • Utan spannmål & artificiella tillsatser
92 kr (92 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adult Lamm Minis Torrfoder, Fin Zucchini & Morot - för Vuxna Hundar av Små Raser

WOW Adult Lamm Minis Torrfoder, Fin Zucchini & Morot -​ för Vuxna Hundar av Små Raser, 1 kg

  • Rik på lamm & sötpotatis
  • Små kroketter med 8 mm storlek
  • Recept utan spannmål & soja
92 kr (92 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult Fisk Minis Torrfoder

WOW Adult Fisk Minis Torrfoder, 1 kg

  • Rik på lax & öring
  • Små kroketter med 8 mm storlek
  • Recept utan spannmål & soja
92 kr (92 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult Lamm Torrfoder

WOW Adult Lamm Torrfoder, 6 kg

  • Mycket lamm & fin sötpotatis
  • Recept med zucchini & laxolja
  • Utan spannmål, soja & tillsatt socker
463 kr (77 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult Kyckling Minis Torrfoder

WOW Adult Kyckling Minis Torrfoder, 1 kg

  • Kyckling, sötpotatis & spenat
  • Extra små kroketter (8 mm)
  • Utan spannmål & artificiella tillsatser
92 kr (92 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult Nötkött Torrfoder

WOW Adult Nötkött Torrfoder, 6 kg

  • 32 % nötköttsprotein
  • Med sötpotatis, äpple & rödbeta
  • Spannmålsfri receptur från Österrike
463 kr (77 kr / kg)

Leverans till 12. november

WOW Adult Lax Torrfoder

WOW Adult Lax Torrfoder, 6 kg

  • 32 % fiskandel från lax & öring
  • Med sötpotatis, spenat & linfrö
  • Rik på omega 3 & omega 6 fettsyror
463 kr (77 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Junior Fågel Torrfoder

WOW Junior Fågel Torrfoder, 6 kg

  • 33 % fågel- & kalkonprotein
  • För valpar från 2 till 12 månader
  • Utan spannmål & artificiella tillsatser
463 kr (77 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult Kyckling Torrfoder

WOW Adult Kyckling Torrfoder, 6 kg

  • Högkvalitativt fågelprotein & potatis
  • Med spenat, tranbär & laxolja
  • Utan spannmål, socker & tillsatser
463 kr (77 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Senior Anka Minis Torrfoder

WOW Senior Anka Minis Torrfoder, 1 kg

  • 32 % torkad anka & laxolja
  • Mini-kroketter på 8 mm
  • Utan spannmål & artificiella tillsatser
92 kr (92 kr / kg)

Leverans till 22. oktober

WOW Senior Anka Torrfoder

WOW Senior Anka Torrfoder, 12 kg

  • 32 % ankprotein & grönläppad mussla
  • Med sötpotatis, mynta & rödbeta
  • Spannmålsfri & från Österrike
812 kr (68 kr / kg)

Leverans till 12. november

WOW Junior Fågel Minis Torrfoder

WOW Junior Fågel Minis Torrfoder, 1 kg

  • Färskt fågelkött & högkvalitativa ingredienser
  • Små kroketter för unghundar av små raser
  • Recept utan spannmål & artificiella tillsatser
92 kr (92 kr / kg)

Leverans till 12. november