WOW våtfoder för hundar

Våtfoder

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas
Filter

Våtfoder: 14 artiklar

WOW Adult med Lamm, Pumpa + Nässla

WOW Adult med Lamm, Pumpa + Nässla, 800 g

  • För alla raser
  • Utan tillsatt socker
  • Utan smakförstärkare
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

WOW Adult med Kalkon, Zucchini + Maskros

WOW Adult med Kalkon, Zucchini + Maskros, 800 g

  • För vuxna hundar
  • Passar alla raser
  • 71% köttinnehåll
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult med Vilt, Sjöalg + Sötpotatis

WOW Adult med Vilt, Sjöalg + Sötpotatis, 800 g

  • För vuxna hundar
  • För alla hundraser
  • Utan genteknik
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult med Nötkött, Morot + Zucchini

WOW Adult med Nötkött, Morot + Zucchini, 800 g

  • För alla raser
  • Fri från spannmål
  • 71% köttinnehåll
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Senior med Anka, Sjöalg + Sötpotatis

WOW Senior med Anka, Sjöalg + Sötpotatis, 800 g

  • För äldre hundar
  • För alla raser
  • 71% köttinnehåll
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult med Lax, Maskros + Nässla

WOW Adult med Lax, Maskros + Nässla, 800 g

  • För alla hundraser
  • Förfinad med grönsaker
  • Utan smakförstärkare
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult Multipack 6-pack

WOW Adult Multipack 6-​pack, 2.400 g

  • För alla hundraser
  • Olika sorter
  • Utan smakförstärkare
184 kr (77 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

WOW Junior med Kyckling, Morot + Nässla

WOW Junior med Kyckling, Morot + Nässla, 150 g

  • För unga hundar & valpar
  • 71% köttinnehåll
  • Utan tillsatt socker
17 kr (113 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Junior med Nötkött, Pumpa + Nässla

WOW Junior med Nötkött, Pumpa + Nässla, 800 g

  • För valpar & unga hundar
  • 71% köttinnehåll
  • Utan spannmål
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Kyckling Pur

WOW Kyckling Pur, 400 g

  • Single protein-foder
  • För vuxna hundar
  • För alla raser
34 kr (85 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Kalkon Pur

WOW Kalkon Pur, 400 g

  • Single protein-foder
  • För vuxna hundar
  • 71% köttinnehåll
34 kr (85 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Pur 100% Grönsaker & Frukt

WOW Pur 100% Grönsaker & Frukt, 400 g

  • Kompletteringsfoder
  • För hundar i alla åldrar
  • För alla raser
28 kr (70 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Adult Multipack 11 x 150g

WOW Adult Multipack 11 x 150g, 1.650 g

  • För vuxna hundar
  • Passar alla raser
  • 5 olika sorter
196 kr (119 kr / kg)

Leverans till 12. november

WOW Nötkött Pur

WOW Nötkött Pur, 400 g

  • För vuxna hundar
  • 71% köttinnehåll
  • Med äggskalspulver
34 kr (85 kr / kg)

Leverans till 23. oktober