Kampanjer och nyheter

Kampanjer och nyheter

Ta del av 1+1 kampanjen på Belcando Baseline 1 kg redan nu. Lägg enkelt 2 säckar à 1 kg i varukorgen så visas rätt pris.

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Aktuella erbjudanden: 7 artiklar

Belcando Baseline Joker Mini

Belcando Baseline Joker Mini, 12,5 kg (12,50 kg)

  • För vuxna hundar av små & medelstora raser
  • Med fågel, linfrö & öljäst
  • Utan vete, soja & mjölk
657 kr 731 kr (53 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Belcando Baseline Young

Belcando Baseline Young, 1 kg

  • Från 4 månaders ålder
  • För medelstora & stora raser
  • Med fågel, ris & örter
56 kr 63 kr (56 kr / kg)

Leverans till 02. november

Belcando Baseline Explorer Mini

Belcando Baseline Explorer Mini, 1 kg

  • För vuxna hundar av små & medelstora raser
  • Med fisk, linfrö & öljäst
  • Utan vete, soja & mjölk
56 kr 63 kr (56 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Belcando Baseline Buddy

Belcando Baseline Buddy, 12,5 kg (12,50 kg)

  • För vuxna hundar
  • Med fågel, linfrö & johannesbröd
  • Utan soja, mjölk & vete
479 kr 533 kr (38 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Belcando Baseline Fisher

Belcando Baseline Fisher, 12,5 kg (12,50 kg)

  • För vuxna, aktiva hundar
  • Med fisk, linfrö & öljäst
  • Utan vete, soja & mjölk
542 kr 603 kr (43 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Belcando Baseline Ranger Spannmålsfritt

Belcando Baseline Ranger Spannmålsfritt, 1 kg

  • För vuxna, aktiva fyrbenta vänner
  • Med fisk, linfrö & johannesbröd
  • Utan vete, soja & mjölk
56 kr 63 kr (56 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Belcando Baseline Oldie und Light

Belcando Baseline Oldie und Light, 12,5 kg (12,50 kg)

  • För mindre aktiva & äldre hundar
  • Med fågel, örter & johannesbröd
  • Utan vete, soja & mjölk
522 kr 580 kr (42 kr / kg)

Leverans till 27. oktober