Våtfoder för valpar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Storlek Förpackningstyp
Filter

Valp: 23 artiklar

Royal canin Mini Puppy i Sås 12x85 g

Royal canin Mini Puppy i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • Mjuk konsistens för mjölktänder
  • Stödjer utvecklingen av kroppens eget försvar
  • Stödjer hjärnans utveckling
161 kr (158 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Rinti Kennerfleisch Junior Nöt

Rinti Kennerfleisch Junior Nöt, 800 g

  • För valpar & unghundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
35 kr (44 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff KYCKLING & ZUCCHINI Våtfoder för Valpar

The goodstuff KYCKLING & ZUCCHINI Våtfoder för Valpar, 800 g

  • Single-Protein-foder
  • 70% muskelkött & slaktbiprodukter
  • Upp till 14 månaders ålder
61 kr (76 kr / kg)

Leverans till 29. oktober

Kennerfleisch Junior Kyckling Portionspåse

Rinti Kennerfleisch Junior Kyckling Portionspåse, 400 g

  • 70 % andel kött & inälvor
  • Täcker det ökade näringsbehovet
  • Utan spannmål
20 kr (50 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Babydog Milk

Royal canin Babydog Milk, 2 kg

  • Mjölkpulver
  • Hög smältbarhet
  • Stödjer utvecklingen av kroppens naturliga försvar
695 kr (348 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin X-Small Puppy Gravy Påse 12x85 g

Royal canin X-​Small Puppy Gravy Påse 12x85 g, 1.020 g

  • Mjuk konsistens för mjölktänder
  • Starkt kroppseget försvar
  • Hjärnans utveckling
173 kr (170 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

WOW Junior med Kyckling, Morot + Nässla

WOW Junior med Kyckling, Morot + Nässla, 150 g

  • För unga hundar & valpar
  • 71% köttinnehåll
  • Utan tillsatt socker
17 kr (113 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hundvåtfoder Puppy Nöt med Sötpotatis & Äpplen

Wildes land Hundvåtfoder Puppy Nöt med Sötpotatis & Äpplen, 400 g

  • Helfoder för växande hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Spannmålsfritt
46 kr (115 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wildes land Hundvåtfoder Puppy Lamm med Pumpa & Ris

Wildes land Hundvåtfoder Puppy Lamm med Pumpa & Ris, 400 g

  • Helfoder för växande hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Spannmålsfritt
43 kr 46 kr (108 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Junior med Nötkött, Pumpa + Nässla

WOW Junior med Nötkött, Pumpa + Nässla, 800 g

  • För valpar & unga hundar
  • 71% köttinnehåll
  • Utan spannmål
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Terra Canis Valpmeny 400g

Terra Canis Valpmeny 400g, Kyckling+Pumpa (400 g)

  • Högt köttinnehåll
  • Med frukt, grönsaker och örter
  • Anpassat kalcium-fosforförhållande
51 kr (128 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Maxi Puppy i Sås 10x140 g

Royal canin Maxi Puppy i Sås 10x140 g, 1.400 g

  • Mjuk konsistens för mjölktänder
  • Starkt kroppseget försvar
  • Stödjer hjärnans utveckling
219 kr 231 kr (156 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Lucky Jim Junior Mini

Lucky Jim Junior Mini, nötkött & kalv (200 g)

  • Extra finmalet
  • Med probiotika & grönläppad mussla
  • Utan spannmål & tillsatt socker
20 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hundvåtfoder Puppy Kyckling med Morötter & Äpplen

Wildes land Hundvåtfoder Puppy Kyckling med Morötter & Äpplen, 400 g

  • Helfoder för växande hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Spannmålsfritt
43 kr 46 kr (108 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Medium Puppy i Sås 10x140 g

Royal canin Medium Puppy i Sås 10x140 g, 1.400 g

  • Mjuk konsistens för mjölktänder
  • Stödjer utvecklingen av kroppens naturliga försvar
  • Stödjer hjärnans utveckling
219 kr 231 kr (156 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Hundvåtfoder Wild Duck & Turkey Puppy Kalkon & Anka

Wolfsblut Hundvåtfoder Wild Duck & Turkey Puppy Kalkon & Anka, 395 g

  • Med omtyckt kalkon
  • Artanpassat recept
  • Utan spannmål & socker
40 kr (101 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Starter Mousse 12x195 g

Royal canin Starter Mousse 12x195 g, 2.340 g

  • Särskilt mjuk mousse-konsistens som underlättar övergången till fast föda
  • Stödjer utvecklingen av valpens naturliga försvar
  • Stödjer en balanserad tarmflora & en hälsosam matsmältning
396 kr 417 kr (169 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Junior Frilandslamm & Hållbar Forell Burk

Goood Junior Frilandslamm & Hållbar Forell Burk, 800 g

  • Åldersanpassat helfoder
  • Noggrant utvalda ingredienser
  • Utan tillsatt socker
80 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wild-Origin Pieces in Paté Salmon - Puppies

Carnilove Wild-​Origin Pieces in Paté Salmon -​ Puppies, 300 g

  • Saftig lax
  • Spannmåls- och potatisfri
  • 85 % kötthalt
34 kr (113 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Carnilove Våtfoder Salmon & Turkey - Puppies

Carnilove Våtfoder Salmon & Turkey -​ Puppies, 400 g

  • För valpar av alla raser
  • Hög kötthalt
  • Spannmåls- och potatisfri
40 kr (100 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

Lucky Jim Junior Nöt & Kalv

Lucky Jim Junior Nöt & Kalv, 800 g

  • För valpar & växande hundar
  • Med probiotika & grönläppad mussla
  • Utan tillsatt socker
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 05. november

Lucky Jim Junior Kyckling

Lucky Jim Junior Kyckling, 800 g

  • Helfoder för växande hundar
  • Med probiotika & grönläppad mussla
  • Utan spannmål & tillsatt socker
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 05. november

Belcando Valpmjölk

Belcando Valpmjölk, 500 g (0,50 kg)

  • Lösligt torrmjölkspulver
  • Med värdefulla vitaminer
  • Utan konstgjorda färg- & smakämnen
318 kr (636 kr / kg)

Leverans till 28. oktober