Sensitivt våtfoder för näringskänsliga hundar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Livsfas Storlek Förpackningstyp
Filter

Sensitiv: 1 - 30 av 88 artiklar

Rinti Singlefleisch 150g Tråg

Rinti Singlefleisch 150g Tråg, Nötkött Pur (150 g)

  • För näringskänsliga hundar
  • Ideal vid foderintolerans
  • Olika köttsorter
11 kr 13 kr (73 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 185g

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 185g, Häst Pur (185 g)

  • Exklusiva köttsorter
  • Särskilt lättsmält
  • Utan kolhydrater
20 kr 23 kr (108 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Burk 400g

Rinti Sensible Burk 400g, Kyckling+Morot (400 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intolerans
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
21 kr 24 kr (53 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Single Protein Häst

Belcando Single Protein Häst, 200 g

  • För vuxna pälsklingar
  • Med häst
  • Utan några tillsatser
36 kr 40 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Singlefleisch Exclusive 150g Tråg

Rinti Singlefleisch Exclusive 150g Tråg, Häst Pur (150 g)

  • Även för foderkänsliga hundar
  • Utan kolhydrater & soja
  • Exklusiva sorter
16 kr 18 kr (107 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Single Protein Lax

Belcando Single Protein Lax, 200 g

  • För vuxna hundar
  • Med lax
  • Utan några tillsatser
30 kr 34 kr (150 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Singlefleisch 400g

Rinti Singlefleisch 400g, Nötkött Pur (400 g)

  • För näringskänsliga hundar
  • Perfekt vid foderintolerans
  • Olika köttsorter
21 kr 24 kr (53 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 400g

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 400g, 400 g

  • Exklusiva köttsorter
  • Särskilt lättsmält monoprotein
  • Utan kolhydrater
25 kr 28 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Ren Känguru

Mjamjam Ren Känguru, 800 g

  • Naturligt
  • Ren köttnjutning
  • Premiumkvalitet
64 kr 72 kr (80 kr / kg)

Leverans till 30. oktober

Rinti Singlefleisch Burk 800g

Rinti Singlefleisch Burk 800g, Lamm Pur (800 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Perfekt vid intolerans
  • Olika köttsorter
51 kr 57 kr (64 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Vilt med Amarant, Rödbeta & Äpple

Betty's landhausküche Fryspåse Vilt med Amarant, Rödbeta & Äpple, 125 g

  • För vuxna hundar
  • Fri från färgämnen
  • Fri från spannmål
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Single Protein Lamm

Belcando Single Protein Lamm, 400 g

  • För vuxna fyrbenta vänner
  • Med lamm
  • Utan några tillsatser
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 800g

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 800g, Fjäderfä Pur (800 g)

  • Exklusiva köttsorter
  • Särskilt lättsmält monoprotein
  • Utan kolhydrater
51 kr 57 kr (64 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Kalkon med Potatis, Morot & Äpple

Betty's landhausküche Fryspåse Kalkon med Potatis, Morot & Äpple, 125 g

  • För vuxna hundar
  • 60 % köttinnehåll
  • Spannmålsfri
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Kyckling med Sötpotatis, Morot & Päron

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling med Sötpotatis, Morot & Päron, 125 g

  • För vuxna hundar
  • Utan smakämnen
  • Utan spannmål
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Nötkött med Potatis, Pumpa & Päron

Betty's landhausküche Fryspåse Nötkött med Potatis, Pumpa & Päron, 125 g

  • För vuxna hundar
  • Utan smakämnen
  • Utan spannmål
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Ren Häst

Mjamjam Ren Häst, 800 g

  • Naturligt
  • Ren köttnjutning
  • Premiumkvalitet
54 kr 60 kr (68 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Nöt & Potatis, Ärter

Mjamjam Nöt & Potatis, Ärter, 200 g

  • Naturligt
  • Extra hög kötthalt
  • Premiumkvalitet
18 kr 20 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Junior Kyckling & Ägg

Mjamjam Junior Kyckling & Ägg, 800 g

  • Perfekt för växande valpar
  • Extra hög kötthalt
  • Med viktiga vitaminer och mineraler
45 kr 51 kr (56 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Lamm och Ris

Rinti Sensible Lamm och Ris, 800 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intoleranser
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Kalkon & Morot

Mjamjam Kalkon & Morot, 6 x 200g

  • Naturligt
  • Extra hög kötthalt
  • Premiumkvalitet
111 kr 124 kr (93 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Mjamjam Kalkon, Ris & Zucchini

Mjamjam Kalkon, Ris & Zucchini, 200 g

  • Naturligt
  • Extra hög kötthalt
  • Premiumkvalitet
18 kr 20 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Kalv & Zucchini

Mjamjam Kalv & Zucchini, 800 g

  • Naturligt
  • Extra hög kötthalt
  • Premiumkvalitet
45 kr 51 kr (56 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lily's kitchen Nötköttspaj Cottage Pie Skål

Lily's kitchen Nötköttspaj Cottage Pie Skål, 150 g

  • Med nötkött, potatis & grönsaker
  • Naturligt anpassat recept
  • Utan spannmål
18 kr 20 kr (120 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Våtfoder med Kyckling

The goodstuff Våtfoder med Kyckling, 800 g

  • 70% muskelkött & slaktbiprodukter
  • Monoprotein
  • Spannmålsfritt
66 kr (83 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Nötkött med Morot & Äpple - Våtfoder för Vuxna Hundar

The goodstuff Nötkött med Morot & Äpple -​ Våtfoder för Vuxna Hundar, 800 g

  • För alla raser & storlekar
  • Lättsmält monoprotein
  • Utan spannmål
61 kr (76 kr / kg)

Leverans till 16. oktober

Hundvåtfoder Puppy Nöt med Sötpotatis & Äpplen

Wildes land Hundvåtfoder Puppy Nöt med Sötpotatis & Äpplen, 400 g

  • Helfoder för växande hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Spannmålsfritt
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Terra Canis Hypoallergen 400g

Terra Canis Hypoallergen 400g, Känguru (400 g)

  • Vid allergier och intoleranser
  • Med exotiskt kött
  • Spannmåls- och glutenfritt
56 kr 63 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky Jim Mono Häst

Lucky Jim Mono Häst, 400 g

  • Väl tolererat monoprotein
  • Med probiotika
  • Utan spannmål & tillsatt socker
34 kr 38 kr (85 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff KYCKLING & ZUCCHINI Våtfoder för Valpar

The goodstuff KYCKLING & ZUCCHINI Våtfoder för Valpar, 800 g

  • Single-Protein-foder
  • 70% muskelkött & slaktbiprodukter
  • Upp till 14 månaders ålder
61 kr (76 kr / kg)

Leverans till 29. oktober