Spannmålsfritt våtfoder för hundar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Livsfas Förpackningstyp
Filter

Spannmålsfritt: 1 - 30 av 215 artiklar

Rinti Singlefleisch 150g Tråg

Rinti Singlefleisch 150g Tråg, Nötkött Pur (150 g)

  • För näringskänsliga hundar
  • Ideal vid foderintolerans
  • Olika köttsorter
11 kr 13 kr (73 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Rinti Gold Pur Portionspåse 100g

Rinti Gold Pur Portionspåse 100g, Kyckling (100 g)

  • För vuxna hundar
  • Extra mycket kött
  • Låg fetthalt & lättsmält
9 kr 11 kr (90 kr / kg)

Leverans till 11. november

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 185g

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 185g, Häst Pur (185 g)

  • Exklusiva köttsorter
  • Särskilt lättsmält
  • Utan kolhydrater
20 kr 23 kr (108 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult Pastej, Skål 150g

Animonda Vom Feinsten Adult Pastej, Skål 150g, Fjäderfä & Kalv (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Finkornig paté
  • Utan soja, socker & spannmål
12 kr 14 kr (80 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Rinti Feinest 150g Tråg

Rinti Feinest 150g Tråg, Fjäderfä Pur+Skinka (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Med filébitar av fågel
  • Utan inälvor & lever
15 kr 17 kr (100 kr / kg)

Leverans till 11. november

Hundvåtfoder Wide Plain Häst & Sötpotatis

Wolfsblut Hundvåtfoder Wide Plain Häst & Sötpotatis, 200 g

  • Med kalorisnålt hästkött
  • Ursprungligt recept
  • Utan spannmål & socker
36 kr 40 kr (180 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Hundvåtfoder Black Bird Kalkon & Sötpotatis

Wolfsblut Hundvåtfoder Black Bird Kalkon & Sötpotatis, 200 g

  • Naturliga ingredienser
  • Fettsnålt & proteinrikt
  • Utan spannmål & socker
27 kr 31 kr (135 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Belcando Baseline Kyckling

Belcando Baseline Kyckling, 400 g

  • För vuxna pälsklingar
  • Med kyckling
  • Utan soja, mjölk & spannmål
25 kr 28 kr (63 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Belcando Baseline Lamm

Belcando Baseline Lamm, 400 g

  • För vuxna hundar
  • Med lamm
  • Utan soja, mjölk & spannmål
25 kr 28 kr (63 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Belcando Baseline Öring

Belcando Baseline Öring, 400 g

  • För vuxna fyrbenta vänner
  • Med öring
  • Utan soja, mjölk & spannmål
25 kr 28 kr (63 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Belcando Baseline Kalkon

Belcando Baseline Kalkon, 400 g

  • För vuxna fyrbenta vänner
  • Med kalkon
  • Utan soja, mjölk & spannmål
25 kr 28 kr (63 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Rinti Lätt Byte Portionspåse 400g

Rinti Lätt Byte Portionspåse 400g, Nötkött Pur (400 g)

  • För vuxna hundar
  • Perfekt vid foderallergier & intoleranser
  • Med mycket kött
20 kr 23 kr (50 kr / kg)

Leverans till 11. november

Rinti Kennerfleisch 800g

Rinti Kennerfleisch 800g, Nötkött (800 g)

  • För vuxna hundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
35 kr (44 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Rinti Singlefleisch Exclusive 150g Tråg

Rinti Singlefleisch Exclusive 150g Tråg, Häst Pur (150 g)

  • Även för foderkänsliga hundar
  • Utan kolhydrater & soja
  • Exklusiva sorter
16 kr 18 kr (107 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Vom Feinsten Adult Skål med Fylld Kärna 150 g

Animonda Vom Feinsten Adult Skål med Fylld Kärna 150 g, Kyckling och ägg (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Paté med smakrik kärna
  • Utan socker, soja & spannmål
12 kr 14 kr (80 kr / kg)

Leverans till 11. november

Belcando Baseline Nötkött

Belcando Baseline Nötkött, 400 g

  • För vuxna hundar
  • Med nötkött
  • Utan soja, mjölk & spannmål
25 kr 28 kr (63 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Rinti Kennerfleisch Tråg 300g

Rinti Kennerfleisch Tråg 300g, Vilt (300 g)

  • För vuxna hundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
15 kr 17 kr (50 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Rinti Gold Burk 185g

Rinti Gold Burk 185g, Kalv (185 g)

  • 70 % kött & inälvsmat
  • Utan format kött & soja
  • Inga konstgjorda tillsatser
14 kr (76 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

WOW Adult med Lamm, Pumpa + Nässla

WOW Adult med Lamm, Pumpa + Nässla, 800 g

  • För alla raser
  • Utan tillsatt socker
  • Utan smakförstärkare
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

WOW Adult med Kalkon, Zucchini + Maskros

WOW Adult med Kalkon, Zucchini + Maskros, 800 g

  • För vuxna hundar
  • Passar alla raser
  • 71% köttinnehåll
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Hundvåtfoder Blue Mountain Vilt & Potatis

Wolfsblut Hundvåtfoder Blue Mountain Vilt & Potatis, 200 g

  • Ursprungligt recept
  • Utan spannmål & socker
  • Naturliga ingredienser
30 kr 34 kr (150 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

WOW Adult med Nötkött, Morot + Zucchini

WOW Adult med Nötkött, Morot + Zucchini, 800 g

  • För alla raser
  • Fri från spannmål
  • 71% köttinnehåll
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

WOW Adult med Vilt, Sjöalg + Sötpotatis

WOW Adult med Vilt, Sjöalg + Sötpotatis, 800 g

  • För vuxna hundar
  • För alla hundraser
  • Utan genteknik
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Rinti Singlefleisch 400g

Rinti Singlefleisch 400g, Nötkött Pur (400 g)

  • För näringskänsliga hundar
  • Perfekt vid foderintolerans
  • Olika köttsorter
21 kr 24 kr (53 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 400g

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 400g, 400 g

  • Exklusiva köttsorter
  • Särskilt lättsmält monoprotein
  • Utan kolhydrater
25 kr 28 kr (63 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Mjamjam Ren Känguru

Mjamjam Ren Känguru, 800 g

  • Naturligt
  • Ren köttnjutning
  • Premiumkvalitet
64 kr 72 kr (80 kr / kg)

Leverans till 30. oktober

Rinti Singlefleisch Burk 800g

Rinti Singlefleisch Burk 800g, Lamm Pur (800 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Perfekt vid intolerans
  • Olika köttsorter
51 kr 57 kr (64 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Fryspåse Vilt med Amarant, Rödbeta & Äpple

Betty's landhausküche Fryspåse Vilt med Amarant, Rödbeta & Äpple, 125 g

  • För vuxna hundar
  • Fri från färgämnen
  • Fri från spannmål
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dog's love Våtfoder Hund ADULT FISK

Dog's love Våtfoder Hund ADULT FISK, 800 g

  • För vuxna hundar
  • Med amarant, maskros och morot
  • Tillverkad i Österrike
69 kr (86 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Animonda GranCarno Junior Nöt + Kyckling

Animonda GranCarno Junior Nöt + Kyckling, 400 g

  • För hundar under första levnadsåret
  • Utan soja & spannmål
  • Naturliga ingredienser
23 kr 26 kr (58 kr / kg)

Leverans till 13. oktober