Våtfoder för äldre hundar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Storlek Förpackningstyp
Filter

Senior: 1 - 30 av 44 artiklar

Royal canin Mini Ageing i Sås 12x85 g

Royal canin Mini Ageing i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • Hälsosamt åldrande
  • Stödjer njurfunktionen
  • Vacker päls
144 kr 161 kr (141 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

VEGDOG Senior Ärtor & Hirs

VEGDOG Senior Ärtor & Hirs, 400 g

  • Passar bra för hundar med allergi
  • Från 7 års ålder
  • Med goda grönsaker
46 kr (115 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Våtfoder Hund ADULT KALKON

Dog's love Våtfoder Hund ADULT KALKON, 200 g

  • Med äpple, zucchini & valnötsolja
  • Spannmåls- & glutenfri
  • Utan smakförstärkare
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch Senior 400g

Rinti Kennerfleisch Senior 400g, Kyckling (400 g)

  • För hundar från 7 år
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
20 kr 23 kr (50 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Mini Ageing Loaf Dose

Royal canin Mini Ageing Loaf Dose, 195 g

  • Stödjer viktkontrollen
  • Främjar friska & starka ben
  • Främjar frisk hud & päls
22 kr 25 kr (113 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Senior 10+ med Mjuk Kyckling & Ris i Gelé

Cesar Senior 10+ med Mjuk Kyckling & Ris i Gelé, 150 g

  • Köttpaté, ris & gelé
  • Speciellt för hundar 10+
  • Utan artificiella aromer & färgämnen
16 kr (107 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Senior med Anka, Sjöalg + Sötpotatis

WOW Senior med Anka, Sjöalg + Sötpotatis, 800 g

  • För äldre hundar
  • För alla raser
  • 71% köttinnehåll
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Gold Senior Kanin

Rinti Gold Senior Kanin, 185 g

  • För hundseniorer
  • 65 % kött & inälvsmat
  • Utan formpressat kött & soja
14 kr (76 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Våtfoder Hund ADULT NÖTKÖTT

Dog's love Våtfoder Hund ADULT NÖTKÖTT, 200 g

  • Spannmålsfri
  • Tillverkad i Österrike
  • 55% kötthalt
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Blöt Hundmat ADULT LAMM

Dog's love Blöt Hundmat ADULT LAMM, 200 g

  • 100% livsmedelskvalitet
  • Spannmål & glutenfri
  • Utan smakämnen och konserveringsmedel
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda GranCarno Senior Nöt & Lamm

Animonda GranCarno Senior Nöt & Lamm, 800 g

  • För äldre hundar från 7 år
  • Med naturliga ingredienser
  • Utan socker, spannmål & soja
36 kr 41 kr (45 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Senior Paté Skål 150 g

Animonda Vom Feinsten Senior Paté Skål 150 g, Fågel och lamm (150 g)

  • För äldre hundar från 7 år
  • Fin paté med bitar
  • Utan soja, socker & spannmål
12 kr 14 kr (80 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Våtfoder Hund ADULT KYCKLING

Dog's love Våtfoder Hund ADULT KYCKLING, 200 g

  • 100% matkvalitet
  • Optimalt näringsbehov
  • Passar även för känsliga hundar
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Skål Senior med Kalv & Fågel

Pedigree Skål Senior med Kalv & Fågel, 300 g

  • Perfekt för äldre hundar
  • Fullvärdig & balanserad
  • Läcker patékonsistens
19 kr 23 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Senior köttmeny med Ris & Pumpa

Belcando Senior köttmeny med Ris & Pumpa, 125 g

  • Saftigt våtfoder
  • Med tistelolja
  • Utan gluten & socker
20 kr 23 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch Senior 800g

Rinti Kennerfleisch Senior 800g, Nötkött (800 g)

  • För hundar från 7 år
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
34 kr 38 kr (43 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Våtfoder för Hund SENIOR VILT

Dog's love Våtfoder för Hund SENIOR VILT, 800 g

  • Från 10 års ålder
  • Vilt, spenat och päron
  • Spannmålsfri receptur
69 kr (86 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Senior Frilandskalkon & Hållbar Forell Burk

Goood Senior Frilandskalkon & Hållbar Forell Burk, 400 g

  • Högkvalitativt helfoder
  • Noggrant utvalda ingredienser
  • Utan tillsatt socker
45 kr 51 kr (113 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Mini Senior Kyckling & Vilt

Animonda Vom Feinsten Mini Senior Kyckling & Vilt, 100 g

  • För hundar från 7 års ålder
  • Perfekt för mindre raser
  • Med kött & örter
9 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Våtfoder Hund SENIOR KALKON

Dog's love Våtfoder Hund SENIOR KALKON, 800 g

  • Från 10 års ålder
  • Med zucchini och johannesört
  • Spannmålsfri receptur
69 kr (86 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wildes land Hundvåtfoder Vildsvin med Palsternacka

Wildes land Hundvåtfoder Vildsvin med Palsternacka, 400 g

  • Helfoder för hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Spannmålsfritt
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wildes land Hundvåtfoder Vilt PUR med Tistelolja

Wildes land Hundvåtfoder Vilt PUR med Tistelolja, 400 g

  • Helfoder för hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Spannmålsfritt
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wildes land Hundvåtfoder Kalkon PUR med Tistelolja

Wildes land Hundvåtfoder Kalkon PUR med Tistelolja, 400 g

  • Helfoder för hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Spannmålsfritt
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wildes land Hundvåtfoder Kalkon med Sötpotatis

Wildes land Hundvåtfoder Kalkon med Sötpotatis, 400 g

  • Helfoder för hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Spannmålsfritt
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wildes land Hundvåtfoder Lamm med Ris & Zucchini

Wildes land Hundvåtfoder Lamm med Ris & Zucchini, 400 g

  • Helfoder för hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Spannmålsfritt
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wildes land Hundvåtfoder Lamm PUR med Tistelolja

Wildes land Hundvåtfoder Lamm PUR med Tistelolja, 400 g

  • Helfoder för hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Spannmålsfritt
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wildes land Hundvåtfoder Kalv PUR med Tistelolja

Wildes land Hundvåtfoder Kalv PUR med Tistelolja, 400 g

  • Helfoder för hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Spannmålsfritt
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wildes land Hundvåtfoder Kyckling PUR med Tistelolja

Wildes land Hundvåtfoder Kyckling PUR med Tistelolja, 400 g

  • Helfoder för vuxna hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Spannmålsfritt
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wildes land Hundvåtfoder Vilt med Pumpa

Wildes land Hundvåtfoder Vilt med Pumpa, 400 g

  • Helfoder för hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Spannmålsfritt
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wildes land Hundvåtfoder Nöt PUR med Tistelolja

Wildes land Hundvåtfoder Nöt PUR med Tistelolja, 400 g

  • Helfoder för hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Spannmålsfritt
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober