Våtfoder för vuxna hundar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Ras Storlek Användningsområde Förpackningstyp
Filter

Adult: 1 - 30 av 348 artiklar

Rinti Filetto Jelly Portionspåse 100g

Rinti Filetto Jelly Portionspåse 100g, Kyckling&Skinka (100 g)

  • För vuxna hundar
  • I gelé
  • Med möra filébitar
10 kr 12 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Singlefleisch 150g Tråg

Rinti Singlefleisch 150g Tråg, Nötkött Pur (150 g)

  • För näringskänsliga hundar
  • Ideal vid foderintolerans
  • Olika köttsorter
11 kr 13 kr (73 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Sens Montana Häst Pure

Happy Dog Sens Montana Häst Pure, 400 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Med hästkött & inälvsmat
  • 100 % animaliskt protein
31 kr 35 kr (78 kr / kg)

Leverans till 11. november

Rinti Gold Pur Portionspåse 100g

Rinti Gold Pur Portionspåse 100g, Kyckling (100 g)

  • För vuxna hundar
  • Extra mycket kött
  • Låg fetthalt & lättsmält
9 kr 11 kr (90 kr / kg)

Leverans till 11. november

Happy Dog Sens Germany Nötkött Pure

Happy Dog Sens Germany Nötkött Pure, 200 g

  • För näringskänsliga hundar
  • Med nötkött & inälvsmat
  • 100 % animaliskt protein
22 kr 25 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Burk 800g

Rinti Sensible Burk 800g, Nötkött+Ris (800 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intoleranser
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
37 kr 42 kr (46 kr / kg)

Leverans till 11. november

Animonda Vom Feinsten Adult Pastej, Skål 150g

Animonda Vom Feinsten Adult Pastej, Skål 150g, Fjäderfä & Kalv (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Finkornig paté
  • Utan soja, socker & spannmål
12 kr 14 kr (80 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 185g

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 185g, Häst Pur (185 g)

  • Exklusiva köttsorter
  • Särskilt lättsmält
  • Utan kolhydrater
20 kr 23 kr (108 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Burk 400g

Rinti Sensible Burk 400g, Kyckling+Morot (400 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intolerans
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
21 kr 24 kr (53 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Single Protein Häst

Belcando Single Protein Häst, 200 g

  • För vuxna pälsklingar
  • Med häst
  • Utan några tillsatser
36 kr 40 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Kyckling med Ris, Morötter & Zucchini

Belcando Kyckling med Ris, Morötter & Zucchini, 125 g

  • För vuxna hundar
  • Med kyckling, ris, morötter & zucchini
  • Utan arom-, färg- & konserveringsämnen
20 kr 23 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Gold Mini 100g Tråg

Rinti Gold Mini 100g Tråg, Kalkon&Kan (100 g)

  • För vuxna hundar
  • 65 % kött & inälvsmat
  • Utan pressat kött & soja
8 kr 9 kr (80 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Selektion i Sås Kyckling&Grönsaker, Nötkött&Morötter, 4x100g

Cesar Selektion i Sås Kyckling&Grönsaker, Nötkött&Morötter, 4x100g, 400 g

  • 2 smaker, 4 påsar à 100 g
  • Tillagad i påsen
  • Extra färskt & aromatiskt
40 kr 51 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Sens Neuseeland Lamm Pure

Happy Dog Sens Neuseeland Lamm Pure, 400 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Med lammkött & inälvsmat
  • 100 % animaliskt protein
31 kr 35 kr (78 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Feinest 150g Tråg

Rinti Feinest 150g Tråg, Fjäderfä Pur+Skinka (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Med filébitar av fågel
  • Utan inälvor & lever
15 kr 17 kr (100 kr / kg)

Leverans till 11. november

Happy Dog Sens Norway Havsfisk Pure

Happy Dog Sens Norway Havsfisk Pure, 800 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Med vitfisk & lax
  • 100 % animaliskt protein
54 kr 61 kr (68 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hundvåtfoder Wide Plain Häst & Sötpotatis

Wolfsblut Hundvåtfoder Wide Plain Häst & Sötpotatis, 200 g

  • Med kalorisnålt hästkött
  • Ursprungligt recept
  • Utan spannmål & socker
36 kr 40 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hundvåtfoder Black Bird Kalkon & Sötpotatis

Wolfsblut Hundvåtfoder Black Bird Kalkon & Sötpotatis, 200 g

  • Naturliga ingredienser
  • Fettsnålt & proteinrikt
  • Utan spannmål & socker
27 kr 31 kr (135 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Baseline Lamm

Belcando Baseline Lamm, 400 g

  • För vuxna hundar
  • Med lamm
  • Utan soja, mjölk & spannmål
25 kr 28 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Baseline Kyckling

Belcando Baseline Kyckling, 400 g

  • För vuxna pälsklingar
  • Med kyckling
  • Utan soja, mjölk & spannmål
25 kr 28 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch 400g

Rinti Kennerfleisch 400g, Nötkött (400 g)

  • För vuxna hundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
20 kr 23 kr (50 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Sens France Anka Pure

Happy Dog Sens France Anka Pure, 200 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Med ankkött & inälvor
  • 100 % animaliskt protein
22 kr 25 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Baseline Öring

Belcando Baseline Öring, 400 g

  • För vuxna fyrbenta vänner
  • Med öring
  • Utan soja, mjölk & spannmål
25 kr 28 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Baseline Kalkon

Belcando Baseline Kalkon, 400 g

  • För vuxna fyrbenta vänner
  • Med kalkon
  • Utan soja, mjölk & spannmål
25 kr 28 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Lätt Byte Portionspåse 400g

Rinti Lätt Byte Portionspåse 400g, Nötkött Pur (400 g)

  • För vuxna hundar
  • Perfekt vid foderallergier & intoleranser
  • Med mycket kött
20 kr 23 kr (50 kr / kg)

Leverans till 11. november

Rinti Kennerfleisch 800g

Rinti Kennerfleisch 800g, Nötkött (800 g)

  • För vuxna hundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
35 kr (44 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Singlefleisch Exclusive 150g Tråg

Rinti Singlefleisch Exclusive 150g Tråg, Häst Pur (150 g)

  • Även för foderkänsliga hundar
  • Utan kolhydrater & soja
  • Exklusiva sorter
16 kr 18 kr (107 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Baseline Nötkött

Belcando Baseline Nötkött, 400 g

  • För vuxna hundar
  • Med nötkött
  • Utan soja, mjölk & spannmål
25 kr 28 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Sens Italy Buffel Pure

Happy Dog Sens Italy Buffel Pure, 400 g

  • För foderkänsliga Hundar
  • Med buffelkött & inälvsmat
  • 100 % animaliskt protein
31 kr 35 kr (78 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Burk 185g

Rinti Sensible Burk 185g, Nötkött + Ris (185 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intoleranser
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
15 kr 17 kr (81 kr / kg)

Leverans till 12. oktober