Integra – smakrikt foder för hundar och katter

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Djurslag Livsfas
Filter

Integra: 25 artiklar

Integra Protect Adult Sensitive Skål 100g

Animonda Integra Protect Adult Sensitive Skål 100g, Kalkon Ren (100 g)

  • För vuxna katter
  • Vid näringsintolerans
  • Endast ett animaliskt protein
17 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Integra Protect Adult Diabetes Torrfoder

Animonda Integra Protect Adult Diabetes Torrfoder, 1200 g

  • För vuxna katter
  • Vid diabetes mellitus
  • Utan stärkelse & socker
115 kr (96 kr / kg)

Leverans till 10. november

Animonda Integra Protect Adult Njure Skål 150g

Animonda Integra Protect Adult Njure Skål 150g, Kyckling (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Vid kronisk njursvikt
  • Protein- & fosforreducerat
18 kr (120 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Integra Protect Adult Diabetes Skål 100g

Animonda Integra Protect Adult Diabetes Skål 100g, Fjäderfä (100 g)

  • För vuxna katter
  • Vid diabetes mellitus
  • Utan stärkelse & socker
17 kr (170 kr / kg)

Leverans till 11. november

Integra Protect Adult Renal Färskpåse 85g

Animonda Integra Protect Adult Renal Färskpåse 85g, Kyckling (85 g)

  • För vuxna katter
  • Vid kronisk njursvikt
  • Protein- & fosforreducerat
12 kr (141 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Integra Protect Adult Renal Torrfoder

Animonda Integra Protect Adult Renal Torrfoder, 700 g

  • För vuxna hundar
  • Vid kronisk njursvikt
  • Protein- & fosforreducerat
65 kr 69 kr (93 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Integra Protect Njure Skål 100g

Animonda Integra Protect Njure Skål 100g, Anka (100 g)

  • För vuxna katter
  • Vid kronisk njursvikt
  • Protein- & fosforreducerat
17 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Integra Protect Sensitive Torrfoder

Animonda Integra Protect Sensitive Torrfoder, 1200 g

  • För vuxna katter
  • Vid foderintoleranser
  • Med fjäderfä- & majsprotein
115 kr (96 kr / kg)

Leverans till 10. november

Animonda Integra Protect Adult Diabetes 6x100g

Animonda Integra Protect Adult Diabetes 6x100g, Mixpack (600 g)

  • För vuxna katter
  • Vid diabetes mellitus
  • Utan stärkelse & socker
103 kr (172 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Integra Protect Urinary Oxalat Skål 100g

Animonda Integra Protect Urinary Oxalat Skål 100g, Anka (100 g)

  • För vuxna katter
  • Motverkar nybildning av oxalatstenar
  • För urin-pH
17 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Integra Protect Adult Urinary Torrfoder

Animonda Integra Protect Adult Urinary Torrfoder, 1200 g

  • För vuxna katter
  • Motverkar nybildning av struvitstenar
  • För urin-pH
115 kr (96 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Integra Protect Adult Renal Njure MP 6x100g

Animonda Integra Protect Adult Renal Njure MP 6x100g, 600 g

  • Storpack
  • För vuxna katter
  • Vid kronisk njursvikt
103 kr (172 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Integra Protect Adult Renal Torrfoder

Animonda Integra Protect Adult Renal Torrfoder, 300 g

  • För vuxna katter
  • Vid kronisk njursvikt
  • Protein- & fosforreducerat
36 kr (120 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Integra Protect Adult Njure Burk 400g

Animonda Integra Protect Adult Njure Burk 400g, Kyckling (400 g)

  • För vuxna hundar
  • Vid kronisk njursvikt
  • Protein- & fosforreducerat
34 kr (85 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Integra Protect Intestinal Kyckling Pur

Animonda Integra Protect Intestinal Kyckling Pur, 400 g

  • För vuxna hundar
  • Vid akut diarré
  • Lättsmält & skonsamt
35 kr (88 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Integra Protect Intestinal Kalkon Pur Skål

Animonda Integra Protect Intestinal Kalkon Pur Skål, 150 g

  • För vuxna hundar
  • Vid akut diarré
  • Lättsmält & skonsamt
18 kr (120 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Integra Protect Adult Sensitive Skål 150g

Animonda Integra Protect Adult Sensitive Skål 150g, Kyckling (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Vid näringsintolerans
  • Endast ett animaliskt protein
17 kr 18 kr (113 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Integra Protect Adult Sensitive Burk 400g

Animonda Integra Protect Adult Sensitive Burk 400g, Lamm (400 g)

  • För vuxna hundar
  • Vid näringsintolerans
  • Endast ett animaliskt protein
38 kr 41 kr (95 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Integra Protect Urinary Struvit Skål 100g

Animonda Integra Protect Urinary Struvit Skål 100g, Kyckling (100 g)

  • För vuxna katter
  • Motverkar nybildning av struvitstenar
  • För urin-pH
17 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Integra Protect Sensitive Kyckling 6x100g

Animonda Integra Protect Sensitive Kyckling 6x100g, 600 g

  • För vuxna katter
  • Vid näringsintoleranser
  • Endast en animalisk proteinkälla
103 kr (172 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Integra Protect Adult Urinary Färskpåse 85g

Animonda Integra Protect Adult Urinary Färskpåse 85g, Kyckling (85 g)

  • För vuxna katter
  • Motverkar nybildning av struvitstenar
  • För urin-pH
12 kr (141 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Integra Protect Adult Intestinal Torrfoder

Animonda Integra Protect Adult Intestinal Torrfoder, 1,20 kg

  • För vuxna katter
  • Vid akut diarré
  • Väl tolererat & lättsmält
108 kr (90 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Integra Protect Adult Intestinal Torrfoder

Animonda Integra Protect Adult Intestinal Torrfoder, 4 kg

  • För vuxna katter
  • Vid akut diarré
  • Väl tolererat & lättsmält
324 kr (81 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Integra Protect Intestinal Kalkon Pur Skål

Animonda Integra Protect Intestinal Kalkon Pur Skål, 100 g

  • För vuxna katter
  • Vid akut diarré
  • Lättsmält & skonsamt
17 kr (170 kr / kg)

Leverans till 20. november

Integra Protect Adult Sensitive Torrfoder

Animonda Integra Protect Adult Sensitive Torrfoder, 700 g

  • För vuxna hundar
  • Vid foderintolerans
  • Med fjäderfä- & majsprotein
75 kr (107 kr / kg)

Leverans till 20. november