Läckert kattfoder från Carny

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Djurslag Livsfas Användningsområde
Filter

Carny: 1 - 30 av 42 artiklar

Animonda Carny Adult Multifläsk-Cocktail

Animonda Carny Adult Multifläsk-​Cocktail, 200 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
18 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Ocean Burk 80g

Animonda Carny Adult Ocean Burk 80g, Tonfisk & Räkor (80 g)

  • För vuxna katter
  • 100 % naturliga ingredienser
  • Utan socker, soja & spannmål
24 kr (300 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Kyckling & Nöt

Animonda Carny Kyckling & Nöt, 350 g

  • För vuxna katter
  • 65 % kött & animaliska ingredienser
  • Utan soja, socker & spannmål
51 kr (146 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Kalkon, Kyckling & Räkor

Animonda Carny Adult Kalkon, Kyckling & Räkor, 800 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
51 kr (64 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Kyckling, Kalkon & Kanin

Animonda Carny Adult Kyckling, Kalkon & Kanin, 200 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
18 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Single Protein Burk 400g

Animonda Carny Adult Single Protein Burk 400g, Nötkött PUR (400 g)

  • För vuxna katter
  • Endast en animalisk proteinkälla
  • Med taurin & rapsolja
35 kr (88 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Kyckling & Lax

Animonda Carny Adult Kyckling & Lax, 200 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
18 kr (90 kr / kg)

Leverans till 20. november

Animonda Carny Adult Nöt, Kalkon & Kanin

Animonda Carny Adult Nöt, Kalkon & Kanin, 400 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
27 kr 29 kr (68 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Kitten Burk

Animonda Carny Kitten Burk, Nötkött, Kyckling & Kanin (400 g)

  • För växande katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
27 kr (68 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Nötkött Rent

Animonda Carny Adult Nötkött Rent, 200 g

  • För vuxna katter
  • Med endast en animalisk proteinkälla
  • Med taurin & rapsolja
18 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Kitten Burk 200g

Animonda Carny Kitten Burk 200g, Nötkött & Kalkon (200 g)

  • För växande katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
17 kr (85 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Kitten Färskpåse 85g

Animonda Carny Kitten Färskpåse 85g, Nötkött, Kalv & Kyckling (85 g)

  • För kattungar under första levnadsåret
  • Endast naturliga ingredienser
  • Innehåller taurin
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 11. november

Animonda Carny Adult Nöt, Kyckling, Ankhjärtan

Animonda Carny Adult Nöt, Kyckling, Ankhjärtan, 200 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
17 kr 18 kr (85 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Färskpåse 85g

Animonda Carny Adult Färskpåse 85g, Nötkött, Kalkon & Räkor (85 g)

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Innehåller taurin
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Creamy Kyckling & Taurin 6x15g

Animonda Carny Creamy Kyckling & Taurin 6x15g, 90 g

  • Snacks mellan måltiderna
  • Med kyckling & taurin
  • 6 portionsförpackningar ingår
29 kr (322 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Creamy Lax & Taurin 6x15g

Animonda Carny Creamy Lax & Taurin 6x15g, 90 g

  • Snacks mellan måltiderna
  • Med lax & taurin
  • 6 portionsförpackningar ingår
29 kr (322 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Nöt & Kyckling

Animonda Carny Adult Nöt & Kyckling, 800 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
51 kr (64 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Carny Adult Kyckling, Kalkon & Ankhjärtan

Animonda Carny Adult Kyckling, Kalkon & Ankhjärtan, 200 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
18 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Nöt, Kalkon & Räkor

Animonda Carny Adult Nöt, Kalkon & Räkor, 200 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
18 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Kyckling & Forell

Animonda Carny Kyckling & Forell, 350 g

  • För vuxna katter
  • 65 % kött & animaliska ingredienser
  • Utan soja, socker & spannmål
51 kr (146 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Dryck 140ml

Animonda Carny Adult Dryck 140ml, Kyckling (140 ml)

  • Kattdryck
  • För vuxna katter
  • Med köttstrimlor
14 kr (100 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Single Protein Burk 200g

Animonda Carny Adult Single Protein Burk 200g, Kyckling PUR (200 g)

  • För vuxna katter
  • Med endast en animalisk proteinkälla
  • Med taurin & rapsolja
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Ocean Havsvariation 12x80g

Animonda Carny Adult Ocean Havsvariation 12x80g, 960 g

  • För vuxna katter
  • 100 % naturliga ingredienser
  • Utan soja & spannmål
272 kr (283 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Animonda Carny Senior Burk 400g

Animonda Carny Senior Burk 400g, Nötkött, Kyckling & Ost (400 g)

  • För katter från 7 år
  • Speciellt för seniorer
  • Med livsnödvändiga ämnen
29 kr (73 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Senior Burk 200g

Animonda Carny Senior Burk 200g, Nötkött & Kalkonhjärtan (200 g)

  • För katter från 7 år
  • Speciellt för seniorer
  • Med livsnödvändiga ämnen
19 kr (95 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Meat Yummies Kyckling & Nöt

Animonda Carny Meat Yummies Kyckling & Nöt, 50 g

  • 95 % animaliska ingredienser
  • Tunn flakes-snack
  • Utan tillsatt socker & spannmål
18 kr (360 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Fågelmix 8x85g

Animonda Carny Adult Fågelmix 8x85g, 680 g

  • För vuxna katter
  • 100 % färska ingredienser
  • Innehåller taurin
121 kr (178 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Kalkon & Lamm

Animonda Carny Adult Kalkon & Lamm, 200 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
18 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Kalkon & Kycklinglever

Animonda Carny Adult Kalkon & Kycklinglever, 200 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
18 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Nöt & Hjärta

Animonda Carny Adult Nöt & Hjärta, 200 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
18 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober