Katt- och hundfoder från Vom Feinsten

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Djurslag Livsfas Användningsområde
Filter

Vom Feinsten: 1 - 30 av 40 artiklar

Animonda Vom Feinsten Kitten Skål 100 g

Animonda Vom Feinsten Kitten Skål 100 g, Fågel (100 g)

  • Paté med fina bitar
  • För kattungar under första levnadsåret
  • Med animaliska ingredienser
12 kr (120 kr / kg)

Leverans till 11. november

Animonda Vom Feinsten Adult Pastej, Skål 150g

Animonda Vom Feinsten Adult Pastej, Skål 150g, Fjäderfä & Kalv (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Finkornig paté
  • Utan soja, socker & spannmål
14 kr (93 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult Mild Meny, Skål 100g

Animonda Vom Feinsten Adult Mild Meny, Skål 100g, Kalkon Ren (100 g)

  • Perfekt för känsliga katter
  • Finkornig paté
  • Med kalkonkött
14 kr (140 kr / kg)

Leverans till 20. november

Animonda Vom Feinsten Adult Färskpåse 50g

Animonda Vom Feinsten Adult Färskpåse 50g, Lax & Kyckling (50 g)

  • För vuxna katter
  • Filéstrimlor i sås
  • Utan gluten, soja & vete
16 kr 17 kr (320 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult, Skål 100g

Animonda Vom Feinsten Adult, Skål 100g, Kalkon & Kanin (100 g)

  • För vuxna katter
  • Olika smaker & konsistenser
  • Utan soja, socker & spannmål
12 kr (120 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vom Feinsten Adult Skål med Fylld Kärna 150 g

Animonda Vom Feinsten Adult Skål med Fylld Kärna 150 g, Kyckling och ägg (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Paté med smakrik kärna
  • Utan socker, soja & spannmål
14 kr (93 kr / kg)

Leverans till 11. november

Vom Feinsten Adult Raffinesse Gelé Kyckling & Kalkon

Animonda Vom Feinsten Adult Raffinesse Gelé Kyckling & Kalkon, 85 g

  • I fin gelé
  • Med taurin & vitamin D3
  • Möra köttbitar
7 kr (82 kr / kg)

Leverans till 11. november

Vom Feinsten Adult med Smakrik Kärna, Skål 100g

Animonda Vom Feinsten Adult med Smakrik Kärna, Skål 100g, Kyckling & Nötkött (100 g)

  • För vuxna katter
  • Finkornig paté med läcker kärna
  • Utan spannmål, soja & socker
13 kr (130 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Senior Paté Skål 150 g

Animonda Vom Feinsten Senior Paté Skål 150 g, Fågel och lamm (150 g)

  • För äldre hundar från 7 år
  • Fin paté med bitar
  • Utan soja, socker & spannmål
13 kr 14 kr (87 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vom Feinsten Adult Mild Meny Kalkon, Skål 6x100g

Animonda Vom Feinsten Adult Mild Meny Kalkon, Skål 6x100g, 600 g

  • För känsliga katter
  • Finkornig paté
  • Med kalkonkött
92 kr (153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vom Feinsten Adult Raffinesse Gelé Kyckling & Sej

Animonda Vom Feinsten Adult Raffinesse Gelé Kyckling & Sej, 85 g

  • I fin gelé
  • Med taurin & vitamin D3
  • Möra köttbitar
7 kr (82 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult i Sås, Skål 150g

Animonda Vom Feinsten Adult i Sås, Skål 150g, Kalkon & Anka (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Mört kött i sås
  • Utan soja, socker & spannmål
14 kr (93 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Mini Junior Fågel & Hjort

Animonda Vom Feinsten Mini Junior Fågel & Hjort, 100 g

  • För växande unghundar
  • Perfekt för mindre raser
  • Med kött & örter
8 kr 9 kr (80 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult Mini Fågel & Lax

Animonda Vom Feinsten Adult Mini Fågel & Lax, 100 g

  • För små hundraser
  • Smaksatt med dill
  • Utan tillsatt socker
10 kr 11 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult Nöt & Kalkonfilé

Animonda Vom Feinsten Adult Nöt & Kalkonfilé, 85 g

  • För vuxna katter
  • Möra filébitar i sås
  • Utan soja, socker & spannmål
13 kr (153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult Mousse, Burk 85g

Animonda Vom Feinsten Adult Mousse, Burk 85g, Kyckling & Tonfisk (85 g)

  • För vuxna katter
  • Luftig mousse-konsistens
  • Utan soja, socker & spannmål
12 kr (141 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Mini Senior Kyckling & Vilt

Animonda Vom Feinsten Mini Senior Kyckling & Vilt, 100 g

  • För hundar från 7 års ålder
  • Perfekt för mindre raser
  • Med kött & örter
9 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vom Feinsten Adult Fin Mångfald Filéer Burk 8x85g

Animonda Vom Feinsten Adult Fin Mångfald Filéer Burk 8x85g, 680 g

  • För vuxna katter
  • Med möra filébitar i sås
  • Utan soja, socker & spannmål
97 kr (143 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult Mini Kyckling & Gås

Animonda Vom Feinsten Adult Mini Kyckling & Gås, 100 g

  • Perfekt för små hundar
  • Utan färgämnen
  • Utan spannmål
11 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult Mini Nöt & Anka

Animonda Vom Feinsten Adult Mini Nöt & Anka, 100 g

  • För små hundraser
  • Fri från spannmål
  • Med oregano
10 kr 11 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult Kalv & Kycklingfilé

Animonda Vom Feinsten Adult Kalv & Kycklingfilé, 85 g

  • För vuxna katter
  • Möra filébitar i sås
  • Utan soja, socker & spannmål
13 kr (153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult Anka och Kalkonfilé

Animonda Vom Feinsten Adult Anka och Kalkonfilé, 85 g

  • För vuxna katter
  • Möra filébitar i sås
  • Utan soja, socker & spannmål
13 kr (153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Senior Skål 100 g

Animonda Vom Feinsten Senior Skål 100 g, Nöt (100 g)

  • För katter från 7 år
  • Fin paté med bitar
  • Med taurin
12 kr (120 kr / kg)

Leverans till 11. november

Vom Feinsten Mini Bites Nötkött med Salvia

Animonda Vom Feinsten Mini Bites Nötkött med Salvia, 50 g

  • Utan socker & spannmål
  • God & i hjärtform
  • Fri från soja
21 kr 23 kr (420 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vom Feinsten Adult Kräm med Kyckling och Kattgräs

Animonda Vom Feinsten Adult Kräm med Kyckling och Kattgräs, 90 g

  • Mellanmål
  • Med kyckling & kattgräs
  • 6 portionsförpackningar
31 kr (344 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult Mini Kalv & Skinka

Animonda Vom Feinsten Adult Mini Kalv & Skinka, 100 g

  • För små hundar
  • Smaksatt med basilika
  • Utan spannmål & tillsatt socker
11 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult Vilt & Kalkonfilé

Animonda Vom Feinsten Adult Vilt & Kalkonfilé, 85 g

  • För vuxna katter
  • Möra filéer i sås
  • Utan soja, socker & spannmål
13 kr (153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Junior Paté Skål 150 g

Animonda Vom Feinsten Junior Paté Skål 150 g, Nöt (150 g)

  • För hundar under första levnadsåret
  • Fin paté med bitar
  • Utan soja, socker & spannmål
14 kr (93 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vom Feinsten Adult Kräm med Leverkorv och Grönsaker

Animonda Vom Feinsten Adult Kräm med Leverkorv och Grönsaker, 90 g

  • Mellanmål
  • Med leverkorv & grönsaker
  • 6 portionsförpackningar
31 kr (344 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vom Feinsten Adult Spannmålsfri Skål 100g

Animonda Vom Feinsten Adult Spannmålsfri Skål 100g, Lamm I Örtsås (100 g)

  • För vuxna katter
  • Möra bitar i sås
  • Utan soja & socker
13 kr (130 kr / kg)

Leverans till 12. oktober