Milkies – fina snacks för katter

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Milkies: 9 artiklar

Animonda Milkies Adult "Variety" 20-pack

Animonda Milkies Adult "Variety" 20-​pack, 300 g

  • Flytande
  • Lättsmält
  • Med frukt & grönsaker
93 kr (310 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Milkies Adult Selection-Box 20-pack

Animonda Milkies Adult Selection-​Box 20-​pack, 300 g

  • Flytande
  • Lättsmält
  • Med zink, taurin, malt, vitamin D & E
93 kr (310 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Milkies "Harmony" Knusperkuddar

Animonda Milkies "Harmony" Knusperkuddar, 30 g

  • Med fjäderfä, biotin & vitaminer
  • För hud & päls
  • Kalorisnålt
17 kr (567 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Milkies Multipack Knusperkuddar 6x30g

Animonda Milkies Multipack Knusperkuddar 6x30g, 180 g

  • För vuxna katter
  • Med fjäderfä, biotin & vitaminer
  • Kalorisnålt
80 kr (444 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Milkies "Fresh Dental Care" Knusperkuddar

Animonda Milkies "Fresh Dental Care" Knusperkuddar, 120 g

  • Med fjäderfä & vitamin C
  • Motverkar tandstensbildning
  • Kalorisnålt
46 kr (383 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Milkies Adult Variety 4x15g

Animonda Milkies Adult Variety 4x15g, 60 g

  • Flytande
  • Lättsmält
  • Med värdefulla vitaminer & mineraler
26 kr (433 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Milkies "Balance" Knusperkuddar

Animonda Milkies "Balance" Knusperkuddar, 30 g

  • Med fjäderfä & omega-3-fettsyror
  • För ökad rörlighet
  • Kalorisnålt
17 kr (567 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Milkies "Wellness" Knusperkuddar

Animonda Milkies "Wellness" Knusperkuddar, 120 g

  • Med fjäderfä, biotin & vitaminer
  • För hud & päls
  • Kalorisnålt
46 kr (383 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Milkies Adult Selection 4x15g

Animonda Milkies Adult Selection 4x15g, 60 g

  • Flytande
  • Lättsmält
  • Med värdefulla vitaminer & mineraler
26 kr (433 kr / kg)

Leverans till 12. oktober