Hundkex med rabatt

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak
Filter

Hundkex: 1 - 30 av 46 artiklar

VEGDOG Bedtime Cookies

VEGDOG Bedtime Cookies, 400 g

  • Veganskt hundsnack
  • Kan stödja normal sömn
  • Utan gluten
62 kr 69 kr (155 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Cuortenero

DoggyeBag Cuortenero, Apple, banana and peanut butter (150 g)

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Unik konsistens
  • Utan tillsatt salt
62 kr 69 kr (413 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Pure Bites

VEGDOG Pure Bites, 115 g

  • Över 14 % protein
  • Veganskt och extra krispigt
  • Fin, krämig kärna
41 kr 46 kr (357 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Biscrok Snack

Pedigree Biscrok Snack, 500 g

  • Krispigt & smakrikt
  • 3 goda smaker
  • Med vitaminer & mineraler
27 kr 32 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Birthday Cookies

VEGDOG Birthday Cookies, 400 g

  • Kompletteringsfoder för vuxna hundar
  • Endast tillgängligt under begränsad tid
  • Veganskt
62 kr 69 kr (155 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Birthday Dog Cake

DoggyeBag Birthday Dog Cake, 200 g

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Omsorgsfullt utformad
  • Utan fyllnadsmedel
207 kr 231 kr (1 035 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Birthday Bone

DoggyeBag Birthday Bone, Light Blue (85 g)

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Utan tillsatt socker
  • Inklusive ljus
92 kr 103 kr (1 082 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Love Biscuit

DoggyeBag Love Biscuit, 85 g

  • Hantverksmässigt tillverkad
  • Med hundsäker FREECOA-kräm
  • Utan kakao
62 kr 69 kr (729 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Markies Original

Pedigree Markies Original, 500 g

  • Krispigt skal
  • Köttig fyllning
  • Med vitaminer & mineraler
27 kr 32 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Paw Color

DoggyeBag Paw Color, Light Blue (2 Stycken)

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Utan tillsatt socker
  • Innehåll: 2 kakor
51 kr 57 kr (26 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Birthday Dog

DoggyeBag Birthday Dog, Pink (120 g)

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Utan tillsatt socker
  • Inklusive ljus
144 kr 161 kr (1 200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Bites 8 x 20 g

Churu Bites 8 x 20 g, Kycklingwraps med ost (96 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Perfekt som träningssnacks
  • Utan spannmål
72 kr 80 kr (750 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Dogolatier Cookies

DoggyeBag Dogolatier Cookies, 180 g

  • Ett helt nytt snackskoncept
  • Hundsäker chokladsmak
  • Utan kakao
62 kr 69 kr (344 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Woof Woof Dog

DoggyeBag Woof Woof Dog, Pink (85 g)

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Dekorerad med fin yoghurtkräm
  • Utan tillsatt socker
103 kr 115 kr (1 212 kr / kg)

Leverans till 06. november

DoggyeBag Dogolatier Box

DoggyeBag Dogolatier Box

  • 3 goda kaksorter
  • Innovativ FREECOA-formula
  • Inklusive fin förpackning
187 kr 208 kr (346 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Dogolatier Biscotti

DoggyeBag Dogolatier Biscotti, 180 g

  • Premiumsnacks med FREECOA
  • Säker för hundar
  • Utan kakao
62 kr 69 kr (344 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Cantucci

DoggyeBag Cantucci, 100 g

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Omsorgsfullt handgjord
  • Utan tillsatt socker
82 kr 92 kr (820 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Ranchos™ Tärningar med Nötkött

Pedigree Ranchos™ Tärningar med Nötkött, 70 g

  • Praktisk tärningsform
  • Även för valpar från 8 veckor
  • Under 3 kalorier per bit
28 kr 34 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Dogolatier Frollini

DoggyeBag Dogolatier Frollini, 180 g

  • Premiumsnacks med FREECOA
  • Helt säker för hundar
  • Utan kakao
62 kr 69 kr (344 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Ciambellove Donut

DoggyeBag Ciambellove Donut, Yellow (35 g)

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Omsorgsfullt handgjord
  • Utan tillsatt socker
62 kr 69 kr (1 771 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Amorosi

DoggyeBag Amorosi, 90 g

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Lättsmält monoprotein
  • Utan spannmål
51 kr 57 kr (567 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Dog Fun Bites 8 x 12 g

Churu Dog Fun Bites 8 x 12 g, Kycklingwraps med ost (96 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Krämig fyllning
  • Utan spannmål
88 kr 98 kr (917 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wolfsblut Hundgodis Wide Plain Cracker

Wolfsblut Hundgodis Wide Plain Cracker, 70 g

  • Artanpassat godis
  • Även för allergiker
  • Utan spannmål
27 kr 31 kr (386 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies OST-POPS Natural

Chewies OST-​POPS Natural, 35 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Aromatisk ostsmak
  • Laktosfritt
41 kr 46 kr (1 171 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies OST-POPS Hjort

Chewies OST-​POPS Hjort, 35 g

  • Krispigt hundgodis
  • Med 10 % kötthalt
  • Laktosfritt
41 kr 46 kr (1 171 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Camon Kex med Kycklingsmak

Camon Kex med Kycklingsmak, 100 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Välsmakande belöning
  • Utan tillsatser
34 kr 38 kr (340 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Rolls Varianter 20 x 12 g

Churu Rolls Varianter 20 x 12 g, Rolls -​ variation (240 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Hög vätskehalt
  • Spannmålsfritt
165 kr 184 kr (688 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies OST-POPS Nötkött

Chewies OST-​POPS Nötkött, 35 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Med 10 % kötthalt
  • Laktosfritt
41 kr 46 kr (1 171 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wolfsblut Hundgodis Wild Duck Cracker

Wolfsblut Hundgodis Wild Duck Cracker, 70 g

  • Extra krispigt
  • Hög kötthalt
  • Utan spannmål
36 kr 40 kr (514 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hundsnacks KONG Snacks Liver

Kong Hundsnacks KONG Snacks Liver, XL (198 g)

  • För vuxna hundar
  • Med kycklinglever, kyckling & blåbär
  • Av högkvalitativa ingredienser
92 kr 103 kr (465 kr / kg)

Leverans till 12. oktober