Träningssnacks för hundar med rabatt

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak
Filter

Träningssnacks: 10 artiklar

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar, 130 g

  • Mjuk tuggupplevelse
  • 100 % köttsmak
  • Med vitaminer & omega-3
27 kr 32 kr (208 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Snacks Läckerbitar Mini-Bitar

Pedigree Snacks Läckerbitar Mini-​Bitar

  • För små hundraser
  • Optimal tuggupplevelse
  • Med omega-3 & mer
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

Churu Bites 8 x 20 g

Churu Bites 8 x 20 g, Kycklingwraps med ost (96 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Perfekt som träningssnacks
  • Utan spannmål
80 kr (833 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Training Treats

Royal canin Training Treats, 110 g

  • Mindre än 3 kalorier per bit
  • Innehåller DHA samt vitamin C och E
  • Smakliga belöningssnacks, perfekta för träning
40 kr 43 kr (364 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies SALAMETTI Vattenbuffel & Ost

Chewies SALAMETTI Vattenbuffel & Ost, 60 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Med extra mycket kött
  • Utan spannmål
23 kr 25 kr (383 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies SALAMETTI Nötkött & Ren

Chewies SALAMETTI Nötkött & Ren, 60 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Med extra mycket kött
  • Utan spannmål
21 kr 23 kr (350 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies SALAMETTI Nötkött, Hjärta & Ost

Chewies SALAMETTI Nötkött, Hjärta & Ost, 60 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Med extra mycket kött
  • Utan spannmål
21 kr 23 kr (350 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vom Feinsten Mini Bites Nötkött med Salvia

Animonda Vom Feinsten Mini Bites Nötkött med Salvia, 50 g

  • Utan socker & spannmål
  • God & i hjärtform
  • Fri från soja
21 kr 23 kr (420 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Meat Chunks Adult Pur Färskpåse 60g

Animonda Meat Chunks Adult Pur Färskpåse 60g, Kyckling Ren (80 g)

  • För vuxna hundar
  • Med 98 % monoprotein
  • Utan socker, soja & spannmål
30 kr 32 kr (375 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Bities Chicken

Belcando Bities Chicken, 90 g

  • Högt proteininnehåll
  • Skonsamt lufttorkad
  • Låg fetthalt
43 kr 46 kr (478 kr / kg)

Leverans till 12. oktober