Mjuka godbitar för hundar med rabatt

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak
Filter

Mjuka godbitar: 1 - 30 av 104 artiklar

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® Original

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® Original, Nötkött (12 g)

  • Extra hög kötthalt
  • Enkel att portionera
  • Utmärkt som belöning
5 kr 6 kr (417 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Mini Steaks Hjort

Adventuros Mini Steaks Hjort, 70 g

  • 93 % köttinnehåll
  • Hjort som huvudingrediens
  • Spannmålsfritt recept
25 kr 28 kr (357 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Rabbit Kaninköttsremsor

Vitakraft Hundsnack Rabbit Kaninköttsremsor, 250 g

  • Som godis & belöning
  • Utan spannmål
  • Utan konstgjorda smakförstärkare
63 kr 70 kr (252 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Mobilities

VEGDOG Mobilities, 115 g

  • Fettsnålt och väl tolererat
  • Stödjer lederna
  • Passar även näringskänsliga hundar
41 kr 46 kr (357 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Fylld Snackburk

VEGDOG Fylld Snackburk

  • Med 3 olika snacksorter
  • Hypoallergena sammansättningar
  • Utan färgämnen och konserveringsmedel
135 kr 150 kr

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Plus 80g

Rinti Chicko Plus 80g, Anklubbor (80 g)

  • För vuxna hundar
  • Rik på kalcium
  • Lättsmält
25 kr 28 kr (313 kr / kg)

Leverans till 11. november

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® School Fågel

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® School Fågel, 10 Stycken

  • Enkel att portionera
  • Hög kötthalt
  • Med lecitin
16 kr 18 kr (2 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Sticks Vild Buffel

Adventuros Sticks Vild Buffel, 120 g

  • Läcker buffelsmak
  • Med mjuk fyllning
  • Fettsnålt recept
15 kr 17 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Nuggets Vildsvin Maxipack

Adventuros Nuggets Vildsvin Maxipack, 300 g

  • Praktisk storpack
  • Fettsnålt recept
  • Fri från färgämnen
45 kr 51 kr (150 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Mini Cuts Vildsvin

Adventuros Mini Cuts Vildsvin, 70 g

  • 92 % köttinnehåll
  • Spannmålsfritt recept
  • Utan konstgjorda färgämnen
25 kr 28 kr (357 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack France

Happy Dog Soft Snack France, 100 g

  • För foderkänsliga Hundar
  • Mjukt godis
  • Med anka & potatis
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Treaties® Minis

Vitakraft Hundsnack Treaties® Minis, Nötkött & morot (48 g)

  • Spannmålsfritt
  • Oemotståndligt saftiga
  • Perfekt för mindre hundar
15 kr 17 kr (313 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Bitties Adult 75g

Rinti Bitties Adult 75g, Kyckling+Ost (75 g)

  • För vuxna hundar
  • Extra mjuka
  • Med Omega 3
25 kr 28 kr (333 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Beef Stick Rustico

Vitakraft Hundsnack Beef Stick Rustico, 55 g

  • Som godis & belöning
  • Extra hög kötthalt
  • Utan tillsatt socker
15 kr 17 kr (273 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack Mini Puppy

Happy Dog Soft Snack Mini Puppy, 100 g

  • Från 6 veckors ålder
  • Med lamm & ris
  • Utan vete, socker & konserveringsmedel
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wolfsblut Hundgodis Wide Plain Squashies

Wolfsblut Hundgodis Wide Plain Squashies, 100 g

  • Med hästkött
  • Artanpassat recept
  • Utan spannmål
29 kr 33 kr (290 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

  • Gjord på färskt kött
  • Mjuk textur med tuggmotstånd
  • Näringsrika ingredienser
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

Rinti Bitties Snack Multipack 3x100g

Rinti Bitties Snack Multipack 3x100g, 300 g

  • För vuxna fyrbenta vänner
  • Med möra köttbitar
  • Särskilt mjuka
62 kr 69 kr (207 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Bitties Puppy Kyckling+Anka

Rinti Bitties Puppy Kyckling+Anka, 75 g

  • För valpar
  • Extra mjuka
  • Med Omega 3
25 kr 28 kr (333 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack India

Happy Dog Soft Snack India, 100 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Mjukt snack
  • Med ris, ärter, gurkmeja, kokos & tranbär
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Kycklingrulle med Nötkött för Hundar

Dokas Kycklingrulle med Nötkött för Hundar, 10 g

  • Mjukt hölje av kyckling
  • Med mjuk kärna
  • Små munsbitar
8 kr 9 kr (800 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Nuggets Vildsvin

Adventuros Nuggets Vildsvin, 90 g

  • Fettsnålt recept
  • Fri från färgämnen
  • För både hemma & på språng
15 kr 17 kr (167 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Plus 80g

Rinti Chicko Plus 80g, Leverpastejskivor (80 g)

  • För vuxna hundar
  • Äkta kött-garanti
  • Lättsmält
25 kr 28 kr (313 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® Quadros®

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® Quadros®, Lever & potatis (70 g)

  • Praktiska munsbitar
  • Med mycket kött
  • Utan tillsatt socker
25 kr 28 kr (357 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack Montana

Happy Dog Soft Snack Montana, 100 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Mjukt godis
  • Med häst & potatis
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Puppy Sticks Kyckling+Nöt

Rinti Puppy Sticks Kyckling+Nöt, 75 g

  • För valpar
  • Extra mjuka
  • Med Omega 3
25 kr 28 kr (333 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Meat Balls

Vitakraft Hundsnack Meat Balls, 80 g

  • Originalrecept
  • Extra saftiga
  • Utan tillsatt socker
25 kr 28 kr (313 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Mjuka Köttstrimlor Häst

Chewies Mjuka Köttstrimlor Häst, 150 g

  • 95 % hästkött
  • Monoprotein
  • Utan spannmål
59 kr 66 kr (393 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Kycklingrulle med Anka för Hundar

Dokas Kycklingrulle med Anka för Hundar, 10 g

  • Mjukt hölje av kyckling
  • Med mjuk kärna
  • Små munsbitar
8 kr 9 kr (800 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Bitties Senior Kyckling+Kalkon

Rinti Bitties Senior Kyckling+Kalkon, 75 g

  • För seniorer
  • Extra mjuka
  • Med Omega 3
25 kr 28 kr (333 kr / kg)

Leverans till 12. oktober