Torkade tuggprodukter för hundar med rabatt

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak
Filter

Tuggprodukter: 1 - 30 av 36 artiklar

Dokas Kycklingbröst i Strimlor

Dokas Kycklingbröst i Strimlor, 70 g

  • Fina köttstrimlor
  • Skonsamt lufttorkade
  • Extra fettsnåla
23 kr (329 kr / kg)

Leverans till 11. november

Vitakraft Hundsnack Chicken Kycklingfilé

Vitakraft Hundsnack Chicken Kycklingfilé, 250 g

  • Med mager kycklingbröstfilé
  • Lättsmält
  • Låg fetthalt
70 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Rodeo Nötkött Storpack 7 st.

Pedigree Rodeo Nötkött Storpack 7 st.

  • För hundar från 4 månader
  • Tvinnad spiralform
  • Smakrik tuggupplevelse
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

Dokas Kycklingbröst med Fisk

Dokas Kycklingbröst med Fisk, 220 g

  • Fisk & kött
  • I återförslutningsbar påse
75 kr (341 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Ranchos med Nötkött

Pedigree Ranchos med Nötkött, 70 g

  • 95 % köttinnehåll
  • Fantastisk tuggupplevelse
  • För alla hundraser
27 kr 32 kr (386 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Camon Snack Strimlor

Camon Snack Strimlor, Anka (80 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Läcker smak
  • Utan gluten och tillsatser
38 kr 40 kr (475 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Jumbone Nötkött & Fågel Mini

Pedigree Jumbone Nötkött & Fågel Mini, 160 g

  • Splittersäker tuggupplevelse
  • Lättsmält & näringsrikt
  • Extra lång tuggtid
27 kr 32 kr (169 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Doby Nötvom

Doby Nötvom, 500 g

  • Läckert snacks
  • Utan konserveringsmedel
  • Ren naturprodukt
120 kr 150 kr (240 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Tuggost

Chewies Tuggost, L (100 g)

  • Tillverkad av komjölk
  • Smakrikt tuggnöje
  • Spannmålsfri & utan tillsatt socker
120 kr 127 kr (1 200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Jumbone Nötkött & Fågel medium

Pedigree Jumbone Nötkött & Fågel medium, 180 g

  • Splittersäker tuggupplevelse
  • För hundar från 10 kg
  • Lättsmält & näringsrikt
27 kr 32 kr (150 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Doby Hästhuvudhud

Doby Hästhuvudhud, 200 g

  • Med päls
  • Stödjer tandvården
  • Utan tillsatta aromer
64 kr 80 kr (320 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Camon Tugg­rullar av Nöthud

Camon Tugg­rullar av Nöthud, 25 st. à *9/10 mm x 12 cm (200 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Mycket lättsmält monoprotein
  • Utan gluten och tillsatser
67 kr 71 kr (335 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Doby Honungslunga från Gris

Doby Honungslunga från Gris, 5 st.

  • Fettsnålt snacks
  • Överdraget med honung
  • Extra gott
124 kr 155 kr

Leverans till 12. oktober

Doby Nötlunga med Musselfäste

Doby Nötlunga med Musselfäste, 10 st.

  • För extra lång tuggglädje
  • Låg fetthalt
  • Utan konstgjorda aromer
138 kr 173 kr

Leverans till 12. oktober

Tand SOS Dentacare Med Kyckling – för Hundar

Hanfred Tand SOS Dentacare Med Kyckling – för Hundar, 20 g

  • 85 % kycklingmuskulatur
  • Förädlat med hampafrön
  • Krispig konsistens att tugga på
26 kr 28 kr (1 300 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Camon Golden Line Snack Tugg­rulle Twist

Camon Golden Line Snack Tugg­rulle Twist, Anka och nötkött (80 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Med läckert kött
  • Utan tillsatser och gluten
50 kr (625 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

Camon Tuggben Nötkött

Camon Tuggben Nötkött, 5 st. à 7,5 cm (130 g)

  • Främjar tandhälsan
  • Lättsmält monoprotein
  • Utan gluten och tillsatser
40 kr 43 kr (308 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Camon Snack Sticks

Camon Snack Sticks, Häst (80 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Artanpassad receptur
  • Utan tillsatser
33 kr (413 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Kycklingbröst Tuggrulle

Dokas Kycklingbröst Tuggrulle, 250 g

  • Kohud med kycklingfilé
  • Fin röksmak
  • Läckert snack
66 kr (264 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Hundcigarrer Häst & Hampa

Chewies Hundcigarrer Häst & Hampa, 75 g

  • Premiumgodis i cigarrform
  • 94 % kötthalt
  • Utan spannmål
32 kr 34 kr (427 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Hundcigarrer Känguru & Linfrö

Chewies Hundcigarrer Känguru & Linfrö, 75 g

  • Premiumkompletteringsfoder för hundar
  • Med 97 % kängurukött
  • Utan spannmål
29 kr 31 kr (387 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Hundcigarrer Kanin

Chewies Hundcigarrer Kanin, 75 g

  • Högkvalitativt kompletteringsfoder för hundar
  • I praktisk cigarrform
  • Utan spannmål
29 kr 31 kr (387 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Hundcigarrer Struts & Bär

Chewies Hundcigarrer Struts & Bär, 75 g

  • Premiumgodis för hundar
  • 94 % kötthalt
  • Utan spannmål
32 kr 34 kr (427 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Doby Oxtjurspenis Halverad

Doby Oxtjurspenis Halverad

  • Med mycket protein
  • Naturlig & god
  • Perfekt som mellanmål
152 kr 161 kr

Leverans till 12. oktober

Smartbones SmartSticks Chicken 10 St.

Smartbones SmartSticks Chicken 10 St., 10 Stycken

  • Av smakrik kyckling
  • Täckt med grönsaker
  • Extra fettsnål och lättsmält
131 kr 138 kr (13 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Chewies Hundcigarrer Nötkött

Chewies Hundcigarrer Nötkött, 75 g

  • Högkvalitativt kompletteringsfoder för hundar
  • 98 % kötthalt
  • Utan spannmål
29 kr 31 kr (387 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Camon Soft Chicken Stripes

Camon Soft Chicken Stripes, 80 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Utan gluten och tillsatser
33 kr 35 kr (413 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Camon Tuggben med Kycklingstrimlor

Camon Tuggben med Kycklingstrimlor, 80 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Monoprotein
  • Utan tillsatser
30 kr 32 kr (375 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Camon Snack Klubbor Anka

Camon Snack Klubbor Anka, 80 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Monoprotein
  • Utan gluten och tillsatser
31 kr 33 kr (388 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour Wings 6 st.

8in1 Triple Flavour Wings 6 st.

  • Med gris- & nöthud
  • Täckt med kycklingbröst
  • Ugnsbakad
65 kr 69 kr (575 kr / kg)

Leverans till 12. oktober