Hundsnacks med rabatt

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Livsfas
Filter

Belöningar & snacks: 1 - 30 av 569 artiklar

Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar från 25 kg
  • Stöd för tandhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
294 kr 347 kr

Leverans till 09. oktober

VEGDOG Chevvies Small

VEGDOG Chevvies Small, 200 g

  • Kompletteringsfoder för vuxna hundar
  • Passar bra för mindre raser
  • Hypoallergen och vegansk sammansättning
32 kr 36 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Mini Kycklingbröst

Dokas Mini Kycklingbröst, 70 g

  • Extra små snacks
  • Perfekta som belöning
  • Med 100 % kycklingbröstfilé
20 kr 23 kr (286 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® Original

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® Original, Nötkött (12 g)

  • Extra hög kötthalt
  • Enkel att portionera
  • Utmärkt som belöning
5 kr 6 kr (417 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko Snack 250g

Rinti Extra Chicko Snack 250g, Slim Kyckling Storpack (250 g)

  • För vuxna hundar
  • Möra eller krispiga köttstrimlor
  • Låg fetthalt
56 kr 63 kr (224 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Tuggpinne med Kycklingbröst för Hundar

Dokas Tuggpinne med Kycklingbröst för Hundar, 200 g

  • Lindade stänger av kohud
  • Med läckert kycklingbröstfilé
  • För en intensiv tuggupplevelse
59 kr 66 kr (295 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Garden Bites Dental Twisters S - 13 cm

Duvoplus Garden Bites Dental Twisters S -​ 13 cm, 28 Stycken

  • Vegetariskt snack
  • Med mintolja
  • 55 % sötpotatis
92 kr 103 kr (3 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Duck Ankköttsremsor

Vitakraft Hundsnack Duck Ankköttsremsor, 250 g

  • Med mager ankbröstfilé
  • Utan spannmål
  • Utan tillsatt socker
63 kr 70 kr (252 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Pops

VEGDOG Pops, 20 g

  • Fettsnålt träningssnack
  • Med smakrik potatis
  • Passar även vid tuggproblem
25 kr 28 kr (1 250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Mini Steaks Hjort

Adventuros Mini Steaks Hjort, 70 g

  • 93 % köttinnehåll
  • Hjort som huvudingrediens
  • Spannmålsfritt recept
25 kr 28 kr (357 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Kycklingbröst i Strimlor

Dokas Kycklingbröst i Strimlor, 70 g

  • Fina köttstrimlor
  • Skonsamt lufttorkade
  • Extra fettsnåla
20 kr 23 kr (286 kr / kg)

Leverans till 11. november

VEGDOG Bedtime Cookies

VEGDOG Bedtime Cookies, 400 g

  • Veganskt hundsnack
  • Kan stödja normal sömn
  • Utan gluten
62 kr 69 kr (155 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Mini Osttärningar Kyckling

Rinti Chicko Mini Osttärningar Kyckling, 80 g

  • Av kycklingbröstfilé & ost
  • För vuxna hundar
  • Utan köttmjöl & soja
25 kr 28 kr (313 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Rabbit Kaninköttsremsor

Vitakraft Hundsnack Rabbit Kaninköttsremsor, 250 g

  • Som godis & belöning
  • Utan spannmål
  • Utan konstgjorda smakförstärkare
63 kr 70 kr (252 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Chicken Kycklingfilé

Vitakraft Hundsnack Chicken Kycklingfilé, 250 g

  • Med mager kycklingbröstfilé
  • Lättsmält
  • Låg fetthalt
63 kr 70 kr (252 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Mobilities

VEGDOG Mobilities, 115 g

  • Fettsnålt och väl tolererat
  • Stödjer lederna
  • Passar även näringskänsliga hundar
41 kr 46 kr (357 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Mini Bits 100g

Rinti Extra Mini Bits 100g, Kyckling+Morot+Spenat (100 g)

  • För vuxna hundar
  • Mjuka köttsnacks
  • Med frukt eller grönsaker
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Fylld Snackburk

VEGDOG Fylld Snackburk

  • Med 3 olika snacksorter
  • Hypoallergena sammansättningar
  • Utan färgämnen och konserveringsmedel
135 kr 150 kr

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Plus 80g

Rinti Chicko Plus 80g, Anklubbor (80 g)

  • För vuxna hundar
  • Rik på kalcium
  • Lättsmält
25 kr 28 kr (313 kr / kg)

Leverans till 11. november

Dokas Ankbröst i Strimlor

Dokas Ankbröst i Strimlor, 500 g

  • Fina köttstrimlor
  • Skonsamt lufttorkade
  • Extra fettsnåla
124 kr 138 kr (248 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Dentastix Large Big Pack

Pedigree Dentastix Large Big Pack, 2.160 g

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar god munhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
216 kr 255 kr (100 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar, 130 g

  • Mjuk tuggupplevelse
  • 100 % köttsmak
  • Med vitaminer & omega-3
27 kr 32 kr (208 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Dentastix Multipack Large

Pedigree Dentastix Multipack Large

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar tandhälsa
  • Med vitaminer, mineraler & mer
112 kr 132 kr

Leverans till 09. oktober

Doby Jumbo Hästpenis Lång

Doby Jumbo Hästpenis Lång

  • Cirka 60 cm lång
  • Torkad & robust
  • Utan konserveringsmedel
207 kr 231 kr

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® School Fågel

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® School Fågel, 10 Stycken

  • Enkel att portionera
  • Hög kötthalt
  • Med lecitin
16 kr 18 kr (2 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Sticks Vild Buffel

Adventuros Sticks Vild Buffel, 120 g

  • Läcker buffelsmak
  • Med mjuk fyllning
  • Fettsnålt recept
15 kr 17 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Nuggets Vildsvin Maxipack

Adventuros Nuggets Vildsvin Maxipack, 300 g

  • Praktisk storpack
  • Fettsnålt recept
  • Fri från färgämnen
45 kr 51 kr (150 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Garden Bites Fruity Friends S - 7 cm

Duvoplus Garden Bites Fruity Friends S -​ 7 cm, 18 Stycken

  • Vegetariskt
  • Glutenfritt
  • Rikt på vitaminer, kalcium och järn
92 kr 103 kr (5 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Mini Cuts Vildsvin

Adventuros Mini Cuts Vildsvin, 70 g

  • 92 % köttinnehåll
  • Spannmålsfritt recept
  • Utan konstgjorda färgämnen
25 kr 28 kr (357 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Cuortenero

DoggyeBag Cuortenero, Apple, banana and peanut butter (150 g)

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Unik konsistens
  • Utan tillsatt salt
62 kr 69 kr (413 kr / kg)

Leverans till 12. oktober