Dryckessnacks för hundar med rabatt

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak
Filter

Dryckessnacks: 5 artiklar

Churu Dog Meal Topper 4 x 14 g

Churu Dog Meal Topper 4 x 14 g, Kyckling med ost (56 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Passar även bra som belöning
  • Spannmålsfritt
32 kr 34 kr (571 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks 4 x 14 g

Churu Slicksnacks 4 x 14 g, Kyckling med lax (56 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Lågt kaloriinnehåll
  • Utan spannmål
32 kr 34 kr (571 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks 20 x 14 g

Churu Slicksnacks 20 x 14 g, Kyckling (280 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Perfekt vid träning
  • Utan spannmål
161 kr (575 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks 8 x 14 g

Churu Slicksnacks 8 x 14 g, Kyckling med ost (160 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Perfekt vid träning
  • Utan spannmål
75 kr (469 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Dog Meal Topper 20 x 14 g

Churu Dog Meal Topper 20 x 14 g, Kyckling med lax & kyckling med pumpa -​ variation (280 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Som topping och belöning
  • Utan spannmål
152 kr 161 kr (543 kr / kg)

Leverans till 12. oktober